Přejít na obsah

2.0 TDI PD (103 kW)


Ludvíček

Doporučené příspěvky

Koukám že tu chvíli nejsem , a už je to tu jak na tržišti . Tímto ukončuji srovnávání mezi TDi a FSi a pojďme se bavit spíše o motorech ,které tam máme a jak jsme s nimi spokojení . A to s tím Nexusem jsem tedy nepochopil , protože nikde jsem neříkal ,že kdo ho nemá je tak je pro mě nula.

Já myslím ,že jsme všichni na stejné lodi ať mám benzín nebo naftu, RSo nebo ambiente. A tímto se budeme vzájemně akceptovat. Takže pokud jsem někoho urazil , tak se tímto omlouvám .

Bb, nevztahuj všechno na sebe... já tu hovořím obecně!!! ale právě obecně zde platí (neříkám že ty, nebo všichni atd.), že

1. nexus je boží

2. TDI je svatý

3. plecháče na Scouta nebo RS? cože?

takže tak!!!

a něco ti řeknu, je tu spousta lidí, který nemaj zdaleka takový "bouráky" jako já, ty, Doli atd. a ty lidi, si na ty auta taky museli vydělat prací a jsou z nich šťastný, co tím chci říct, že já je respektuju... a všechny, od Faibe Junior až po Superba s šestiválcem ... takže já mám posraný FSI, radio Stream na hovno a obyčejný plechy na zimu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi nějak uniklo, o co jde?

tak to jseš asi poslední na tomto foru. doporučuju prostudovat v sekci ostatní to moderátoři přesunuli a nazvali "soukromá hádka". to byla druhá věc, první kdy jsme se rafli už bohužel nevim kde je, ale podstata je v podstatě stejná ;)

jinak neber mě tolik za slovo, to že napíšu, že ropáci jsou hajzlové neznamená, že to někdo někde napsal OK? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, ten spor co jsme si vyříkávali přes SZ je něco jinýho. toho blba jsem tam možná přidal, ale přistoupil jsi k tomu tak, jakože melu blbosti. spíš jsem měl na mysli to jak ses do mě navez, že forum jenom zasírám blbostma. to bylo v jiným topicu, kterej ted nemuzu najít, ale týkalo se to právě tý spotřeby

taky nevím kde to je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bb, nevztahuj všechno na sebe... já tu hovořím obecně!!! ale právě obecně zde platí (neříkám že ty, nebo všichni atd.), že

1. nexus je boží

2. TDI je svatý

3. plecháče na Scouta nebo RS? cože?

takže tak!!!

a něco ti řeknu, je tu spousta lidí, který nemaj zdaleka takový "bouráky" jako já, ty, Doli atd. a ty lidi, si na ty auta taky museli vydělat prací a jsou z nich šťastný, co tím chci říct, že já je respektuju... a všechny, od Faibe Junior až po Superba s šestiválcem ... takže já mám posraný FSI, radio Stream na hovno a obyčejný plechy na zimu!

zapomněl jsi dodat

4. hadex je boží :)

hoši, jednou, až přijde čas, koupim si nějakou zadokolku a všem vám ukážu, že projedu to samý co kvatro lol

jinak já mam taky streama a 105konový tedei a jsem za něj štastnej a mam ji holku rád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bb, nevztahuj všechno na sebe... já tu hovořím obecně!!! ale právě obecně zde platí (neříkám že ty, nebo všichni atd.), že

1. nexus je boží

2. TDI je svatý

3. plecháče na Scouta nebo RS? cože?

takže tak!!!

a něco ti řeknu, je tu spousta lidí, který nemaj zdaleka takový "bouráky" jako já, ty, Doli atd. a ty lidi, si na ty auta taky museli vydělat prací a jsou z nich šťastný, co tím chci říct, že já je respektuju... a všechny, od Faibe Junior až po Superba s šestiválcem ... takže já mám posraný FSI, radio Stream na hovno a obyčejný plechy na zimu!

Bohužel jak vidím , tak se urážíš úplně sám. Já myslel ,že máme svobodu slova. Takže si může říkat každý co chce , bohužel někomu se to líbí a někomu zase ne.

Takhle se přeci nebudeme pořád hádat.

Já ti něco řeknu , já na to auto si musím taky tou prací vydělat , za mě to nikdo neudělá . Bohužel nejsem takový kdo dostatne jen tak služebáka a jezdi si.

Prosím už zpátky k tématu TDI .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapomněl jsi dodat

4. hadex je boží :)

hoši, jednou, až přijde čas, koupim si nějakou zadokolku a všem vám ukážu, že projedu to samý co kvatro lol

jinak já mam taky streama a 105konový tedei a jsem za něj štastnej a mam ji holku rád

víš, ano, hladex je boží... je to úplně něco jinýho jak předokola... já jsem ze svýho auta nadšenej... stejně jako ty z tý tvojí "holky" ... a vo tom to je!!!

ono, jedna věc je vyjadřovat názor a druhá věc je někoho o něčem skálopevně přesvědčovat! a teď to není narážka na tebe, myslím to všeobecně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím už zpátky k tématu TDI .

jsem rád, že si to napsal... ale musím tě opravit, toto téma zní 2.0 TDI - špatně starty... a bohužel, k tom jsi právě ty dokázal napsat pouze, cituji:

My 2,0 TDi nejsme vůbec smutní. Já zatím bez problémů. Ráno naskočí rychle a bez problémů. Je taky možné že když už mám modelový rok 2008 , tak je to tam už vyřešený.

Něco pro Vorlajze , včera jsem jezdil po Praze a pravda jako dobytek , protože jsem si chtěl užít to krásný klouzání a spotřeba 8,8 litrů na 100 . Ale to byl zadek snad pořád připojenej .

tak já jenom, aby tady všichni věděli, kdo tu prudí do Vorlajze a kdo tu sází OT!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rád, že si to napsal... ale musím tě opravit, toto téma zní 2.0 TDI - špatně starty... a bohužel, k tom jsi právě ty dokázal napsat pouze, cituji:

tak já jenom, aby tady všichni věděli, kdo tu prudí do Vorlajze a kdo tu sází OT!!! ;)

Vorlajzíčku , přítelíčku už prosím dost . Už jsme zaplnili zase jednu stránku dohadama o ničem . Chudák Mischička bude zase celý večer mazat. Prosím nepřidělávejte mu práci .

Editováno: , autor: Bburago
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vorlajzíčku , přítelíčku už prosím dost . Už jsme zaplnili zase jednu stránku dohadama o ničem . Chudák Mischička bude zase celý večer mazat. Prosím nepřidělávejte mu práci .

seš hovno chlap, kdybys to aspoň uznal!!! chjo... končím zdar všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seš hovno chlap, kdybys to aspoň uznal!!! chjo... končím zdar všem

Coz o Mischicku, je to jeho prace! :p

Ale posledni dobou se tady na forum jenom vsichni hadaj....Luke X Deny.Kr Bburago X vorlajz

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci myslíte, že mám naději se tu dozvědět něco o těch startech TDI?Zatím tomu nic nenasvědčuje.Já jsem tajně doufal, že se tu dozvím nějaké možnosti typu plán "B". Zima teprve začíná a může udeřit skutečně tvrdě a tak bych přeci jen rád získal nějaké užitečné poznatky.Loňská zima byla o ničem ale předloňská přinesla u nás 7 dní s celodenními mrazy v rozmezí -20°C v noci, -15°C přes den-v práci nemáme garáže, takže auta stojí jen na dvoře a jsou promrzlá na kost.Tenkrát se nám 5 den už diesely nechtěly jet.Sice nastartovaly ale šly jen ve velice nízkých otáčkách, z výfuku se valil obrovský dým a protože se diesel neohřeje na místě zkolabovala nám část osobní dopravy.Jenže přede dvěma roky jsme měli více benzínových motorů než dnes. Dnes máme samý TDI a fakt s dělám starosti co uděláme jestli zima udeří.Do své 1.9 leju při tankování cca 3l benzínu na plnou nádrž nafty-zatím se mi to osvědčilo ale nevím do jak velké zimy je to efektivní.Má z vás někdo zkušenosti s dlouhodobějšími mrazy kolem -20°C?Opravdu bych uvítal nějaké praktické typy co si počít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předlonskou zimu jsem byl v dolomitech a 5dní v kuse kolísala teplota od -15 do -32°C a nikdy jsem neměl problem. je pravda, že ráno ten start bolel i mě, ale vždycky chytla a jela. nikdy jsem žádný aditiva nepřidával, natož přilejval benzín, takže bych se toho tolik nebál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předlonskou zimu jsem byl v dolomitech a 5dní v kuse kolísala teplota od -15 do -32°C a nikdy jsem neměl problem. je pravda, že ráno ten start bolel i mě, ale vždycky chytla a jela. nikdy jsem žádný aditiva nepřidával, natož přilejval benzín, takže bych se toho tolik nebál

OK, diky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde tu do tebe nikdo nešije. vzpomínáš, jak jsi o mě napsal, co jsem to za debila a jak jenom zasírám forum a že jakej jsem blb, když mi auto proměřuje jiným způsobem(a kdyby si někdo dal tu práci a našel to, tak možná rok, možná víc zpátky, se to tu řešilo a všichni jsme se na tom shodli) než tobe a jaký jsou ropáci hajzlové protože vám benzíňákům furt nutí nějakou spotřebu? taky jsem to nechal bejt a nereagoval, že zbytečně pláčeš, protože už mám plný zuby takovýhle přestřelek s tim, že nejvíc mě teda zvednul ze židle ten student bez řidičáku, to nebudu lhát.

já taky nemám nexuse, taky jsem dvě zimy jezdil na plecháčích a nikdy mi to nikdo nedával sežrat. to až poslední dobou se tu občas něco na tenhle způsob semele.

Doli: s tim motorem to bude jen lepší. sám můžu říct, že ten muj se mi líbí až ted po nějakých 110tis km. přijde mi, že spotřeba se tak nějak rozumně ustálila a hlavně olej už nebere tak mohutně jako dřív.

taky mám plecháče a navíc i rezavý a nestydím se za to. Teda vlastně stydím, ale aspoň to přiznám. lol

A s tím dvoulitrem je teda fakt, že když do něj pár set tisíc vrazíš a jak píše Luke přežiješ s ním tak asi stovku tisíc km, tak zjistíš, že už je to jen a jen lepší. Startuje to (i když by to asi chtělo novou baterku), nekouří (moc), nežere (moc) olej, průměrnou, někdy od října do teď, mám 5,6 a jezdí to s tím čipem tak, že bych majitele čistokrevných eReS přived k slzám. Tak jen doufám, že už jsem si ty průsery vybral a že to prodám dřív, než zase něco podstatnýho odejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na názory na FSI jsem si založil vlastní vlákno (který mi teda nějak zvláštně "přebral" DIAGNOSTIK) a tam se o tom snad bavit můžu... tady jsem o tom ani necekl, jako v poslední době nikde jinde! samozřejmě jsem tvojí poznámku bral přesně tak jak píšeš, proto jsem se divil, že tady Mr.Bburago píše, že ti děkuje za podporu... a nehledě na to, že právě Mr.Bburago do mě neustále "vandruje"!!! hawg domluvil jsem! ;)

jen vzpomeň, jak si se obul do mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předlonskou zimu jsem byl v dolomitech a 5dní v kuse kolísala teplota od -15 do -32°C a nikdy jsem neměl problem. je pravda, že ráno ten start bolel i mě, ale vždycky chytla a jela. nikdy jsem žádný aditiva nepřidával, natož přilejval benzín, takže bych se toho tolik nebál

Luku a jak jsi si poradil s rozmražením předního skla-nějakou chemikálií?při teplotách blízkých -30°C je problém, vlivem dýchání v autě zabránit zamlžování.Benzínový motor přeci jen jakžtakž zatopí ale diesel moc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče s tim jsem problém neměl. námrazu jsem klasicky oškrábal a vevnitř se mi nějak nemlžilo, mám neustále puštěný na klimě auto, tak jestli to není tím, protože letos tam takový mrazy nebyly, ale zapomněl jsem vypnout vnitřní okruh a během pár minut bylo auto zapařený, jak kdybysme tam šu*ali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosto dík. A VORLAJZ, nevadí ti, že jsem založil diskusi ohledně špatných startů a ty tady zase*eš celou stránku hádáním ohledně spotřeby. Já nevím, o co ti oběma jde. Prostě pochop toho druhýho, někdo ze srdce nemůže ani vystát nafťáky, špatně se mu s nima jezdí, má rád zvuk benzinovýho motoru, někdo zase ocení, že když přišlápne pořádně plyn, tak bez podřazení může "vystřelit" dopředu. S rozdílnými konstrukcemi motoru souvisí i spotřeba paliva. Všechno má svoje plus i mínus. Je to určitě zajímavý téma a dá se o tom dlouze hovořit, ALE NECHÁPU PROČ S TÍM ZASÍRÁŠ OSTATNÍ DISKUZE!

Editováno: , autor: Seiger86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...