Přejít na obsah

(J)DOT


Jeneburg

Doporučené příspěvky

ted mam prosbu. Kdo to bude chtit a ma typ Motoru AGU, poslete mi zpravu kde potrebuji nasledujici:

pocet bloku ktere chcete zobrazovat: 1 az 10

ke kazdemu sledovanemu bloku:

- Cislo ridici jednotky(01-7f): napr.: 01- motor, 17 - budiky , atd.

- cislo bloku podle vagu (1-255), napr. blok 01

- poradi udaje v bloku(0 - prvni udaj zleva az 3-posledni udaj vpravo): napr. poradi 2.

- Popis co chcete zobrazovat max 8 znaku: napr. 'SPOTREBA'

tedy napr:

rj 01, blok 5, poradi 0, popis: TEPLOTA

rj 01, blok 8, poradi 2, popis ZATEZ

rj 01, blok 8, poradi 3, popis KLAPKA

rj 17, blok 2, poradi 3, popis T.VENKU

celkem 4

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim ja by som mal hned niekolko otazok. Jedna sa o octaviu 1.9TDi 81kw, mam zapojeny cip na 98kw, r.v.2001 vybava elegance, typ motora ahf a mal by som zaujem o ten maxidot . Kolko by to asi stalo, u koho pripadne objednat a co vsetko je potrebne vymenit (ci aj budiky), a nastavit. Octavia ma palubny pc udaje sa zobrazuju cez display v otackomeri, tempomat nema. Na mieste kde by mal byt maxidot su len kontrolky oleja, teploty atd...

Najlepsie by bolo keby sa nenasiel niekto z Kosic alebo okolia kto sa tomu trosku viac rozumie a by bol ochotny mi s tym potom popripade pomoct. Zatial dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomina :

Jdot, bude umet komunikovat i po komfort CANu(procesor AT90CAN128 misto ATMEGA128), ale v prvni verzi jeste ne, ale kazdopadne na to bude hardware jiz nachystan. Takze vse co chodi po komfortu se bude dat zobrazovat (dvere, zrcatka, atd.) bude to umet rozsvitit i tu lampicku :) Ale to uz predbiham.

Pak bude mozno provest pouze software upgrade na verzi 2 :)

Pochopil jsem to tak, že ano, ovšem časem... Snad to potom zvládne i "můj" pípák rozsvícených světel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na fabII zatim ne. na maxidot se pise pres CAN a to zatim nevim jak. Dale parkovak komunikuje pres Comfort CAN. Teoreticky to muzu udelat ,ale budu k tomu potrebovat fabii II s parkovakem na odladeni.

Par obrazku nastaveni bloku podle zadani jednoho z vas, ktery ma motor AGU.

post-18821-1223463662_thumb.jpgpost-18821-1223463690_thumb.jpg

post-18821-1223463805_thumb.jpgpost-18821-1223463778_thumb.jpg

post-18821-1223463750_thumb.jpgpost-18821-1223463715_thumb.jpg

Zatim nevim jak rozkodovat blok s tempomatem. To mi v popisu bloku chybi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tezko rict. tyden , dva. Zalezi jestli na Internetu nekde najdu nejaky info. pak by stacilo par dni. Dam vedet.

Jinak se mi podarilo sehnat kompletni popis Kwp2000 primo od SAE :) takze ted to musim nastudovat, je toho cca 150 stran :feve:

Editováno: , autor: dolezelk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na výrobce ;) : bude fungovat ten parkovací asistent i s jednotkou 6Y6 919 283 A? A už máš nějakou ideu, kdy to pustíš do světa? Potřebuju v brzké době prodrátovat pár věcí pod palubkou, tak jestli na to mám počkat, nebo to nechat na příští vlnu montáží. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...