Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

Ted na to koukam chlape, a za tu ridici jednotku klasik, jak nabizi cybertronic chce cca 1500 navic + material takze ve finale jsi neco kolem 6000,- coz je trochu dost pravda.

Jeste jsem koukal na ty LED prouzky, na obrazich sviti obstojne a moc nestoji (alespon ucel to splni)

http://www.aukro.cz/item534163057_denni_sv...per_b_audi.html

akorat nevim, jestli to nesviti v noci prilis spolu se zaplyma potkavackama, protoze tohle zadna RJ neridi.

Ja prave chci neco dlouheho, vetsina modulu jsou kratke a pro muj vkus nevyhovujici ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pásky nevím nevím.S LEDkama jsem se něco nablbnul,ale nic nesvítilo tak,aby za denního světla stálo za to.Všimni si,že všechny fotky jsou v šeru. ;) Bylo by to dobrý,ale moc tomu nevěřím :feve: homologaci to nemá určitě.

Pokud se Ti široké líbí,neřeš to a jdi do těch S6. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Co se mi zamlouvá, tak spojení světla s blinkrem, ale ty dálky v tak malé parabole to už se mi moc nezdá, kdyby tam dal bixenon udělal by lépe.

Nevím jak je to řešené např. u Audi, ale když se pose*e nějaká dioda, tak se světlo musí rozřezat, aby se vyměnila, nebo ?

Editováno: , autor: Fridom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale napojit LED tak, aby byly nesmrtelné je asi problém, vyděl jsem né jednu Audi, co měla zadní led světla a pár diod už nesvítilo, tak proto se na to ptám.

Pokud LED nejsou vyměnit jako klasické žárovky, tak by mne pak zajímalo, jak se to řeší z reklamací, to samé u LED na denní svícení, když nějaká odejde, vztahuje se na toto záruka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sme dva Petris, taky se mi docela libi ( a to jsem puvodne chtel spis ty cerne ) ale stale cekam az je nekdo bude mit na aute a pak se rozhodnu definitivne :)

P.S. Petris to budes predelavat cocku za bixenon ? nebo jsi myslel HID vybojku ze tam nacpes ?

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koukal co to je za černý lem? Origo blinkr ho má stříbrný! Na tmavě zelené se mi ten tmavý lem ztratí! Půjdu asi do nich!Bude pak ale zajímavé měnit žárovku v blinkru!? Sundavat celé světlo? To aby jste šli znovu na seřízení!

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...