Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

Nasel jsem dalsi fotku, tentokrat na stribrne octe, sice opet s jinou maskou nez orig. ale vypada to mnohem lepe, co myslite ?

post-19529-1237576248_thumb.jpg

To auto je týpka z Přerova a viděl jsem to na vlastní oči. To, že ty diodky nejsou za dne vidět by mi nevadilo, ale to, že ty světla nelícují by mě sralo!!! Hrůza!!! Dívali jsme se na to 3 a všichni stejný názor!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak toto se může někomu líbit,to nechápu

nechapu jak se nekomu nemuzou libit lol lol lol jak pise zdenal,kdyby se vsem libilo to same byl by koonec,.... nebudu ho citovat kazdej umi cist

To auto je týpka z Přerova a viděl jsem to na vlastní oči. To, že ty diodky nejsou za dne vidět by mi nevadilo, ale to, že ty světla nelícují by mě sralo!!! Hrůza!!! Dívali jsme se na to 3 a všichni stejný názor!

dival jsi se pporadne zda to bylo svetlama??? nemel to auto nahodou strelenyyyy ??? to by jsem rekl spiis.... ale tvuj nazor nevyvraciim,pouze pridavam dalsi variantu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To auto je týpka z Přerova a viděl jsem to na vlastní oči. To, že ty diodky nejsou za dne vidět by mi nevadilo, ale to, že ty světla nelícují by mě sralo!!! Hrůza!!! Dívali jsme se na to 3 a všichni stejný názor!

Kde to auto v Přerově stává ?? nevíš ?? rád bych se na to taky kouknul..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu jak se nekomu nemuzou libit lol lol lol jak pise zdenal,kdyby se vsem libilo to same byl by koonec,.... nebudu ho citovat kazdej umi cist

dival jsi se pporadne zda to bylo svetlama??? nemel to auto nahodou strelenyyyy ??? to by jsem rekl spiis.... ale tvuj nazor nevyvraciim,pouze pridavam dalsi variantu....

ne e, nesedělo to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že pan Kopáček začíná finišovat ;-).

Ciao rohm

Bol by som zvedavy ako by vyzerali chromové na tvojom aute

Nemáte tu niekto aj Tmavozelené auto ako MartinRS?

Mám také isté a som zvedavý ako by to vyzeralo na tom

Či lepšie čierne alebo chromove

Editováno: , autor: revolic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty světla se mi vůůůbec nelíbí,mit prachy tak si radší koupim xeny,kdyby MIKL začal dělat světla v seriové výrobě tak tady ty si ani neškrtnou.MIKL to ma MADE in HOME a vypadají naprosto luxusně,toť můj názor!!!

jak píše houmik ty diody sou fakt humus

Editováno: , autor: paul_tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty světla se mi vůůůbec nelíbí,mit prachy tak si radší koupim xeny,kdyby MIKL začal dělat světla v seriové výrobě tak tady ty si ani neškrtnou.MIKL to ma MADE in HOME a vypadají naprosto luxusně,toť můj názor!!!

jak píše houmik ty diody sou fakt humus

Tak tak!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...