Přejít na obsah

ostřikovače skla


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Stou koupí nádobky bych nespěchal. Většinou bývá problém z těsností motorku,popř těsnění,nebo napojení hadiček. Dokud v nádržce nezůstane na velký mráz obyč. voda,tak se ji nic nestane. Taky za předpokladu,že auto nebylo na tu stranu přes nádobku tuknuté. Jinak jse přikláním ke koupi origo-použitou. Je jich všude spousta od 200Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím děkuji za rady. Určitě ji nechci kupovat hned, uvidím co na mě vybafne, až to začnu rozebírat. Spíš se ptám tak trochu "dopředu", kdyby to náhodou nádržka byla. Když bych pominul vrakárnu a nakonec se rozhodl pro novou - je reálné tam dát tu "větší", tuším na 4,5 litru? Sice nemám ostřik světel, ale když už bych to měnil... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snímač hladiny by byl určitě fajn, ale v mé Fabii je nereálný - mám F1 před FL v takřka nulové výbavě (tehdy to byla edice CHOICE). Ale je pravda, že druhé auto v rodině je F2 před FL s maxíkem, tam by snímač určitě šel. I jsem četl nějaké diskuze k tomu, ale asi na to kašlu, mám trochu strach, že by to má "zručnost" nedokázala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Co jsem se kdy hrabal v FI před FL, tak všechny měly z nějakého nepochopitelného důvodu již z výroby natažený vodič mezi budíky a svorkovnicí na příčné stěně. Takže stačí natáhnout vodiče v motorovém prostoru na snímač hladiny, doplnit snímač (díra na něj je již ve všech dnes prodávaných nádržkách) a zapojit.

 Budíků je na vrakovištích dost, občas i s kontrolkou hladiny ostřikovačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále o tom přemýšlím a měl bych velkou prosbu - není zde někdo z Plzně či blízkého okolí, kdo by mi mohl osobně poradit/supervizorovat výměnu nádržky v F2? O co mi jde - do F2 bych dal tu 4,5 litrovou nádržku, dokoupím snímač hladiny popř. vše potřebné k tomu. Myslím, že výměnu a zapojení bych i zvládnul. Spíš se obávám dalších kroků - tažení kabelu od snímače dál a vysvětlení maxíkovi, že má zobrazovat nový údaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...