Přejít na obsah

Předvánoční minisraz pevného jádra


Doporučené příspěvky

Letiste bych zvolil az treba na zacatku ledna, ted by hlavne nebylo po cem se tam vozit. Snih neni :( Nechme sraz na termin 15.12., pak uz bude mit kazdy starosti s Vanocema. Navrhuju 12tou hodinu na Cernem moste... Sice je to tam trosku fadni, ale co... Uvidime se a pokecame :) Zvani jsou samozrejme vsichni clenove fabia clubu, ale hlavne bych rad aby dorazila stara garda jeste z puvodniho fora ;)-_-

se tedy omlouvám, ale fakt nemůžu a nejde už nic přehodit :worthy:wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letiste bych zvolil az treba na zacatku ledna, ted by hlavne nebylo po cem se tam vozit. Snih neni :( Nechme sraz na termin 15.12., pak uz bude mit kazdy starosti s Vanocema. Navrhuju 12tou hodinu na Cernem moste... Sice je to tam trosku fadni, ale co... Uvidime se a pokecame :) Zvani jsou samozrejme vsichni clenove fabia clubu, ale hlavne bych rad aby dorazila stara garda jeste z puvodniho fora ;)-_-

Vánoce fuck neslavíme už 3 roky, svátky konzumu, tfuj :D Takže kliďánko 24.12. v sedm večer není problém lol

Ještě uvidíme s tím 15.tým ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já se asi taky vnutím , sice znám osobně jen pár členů ale co :) jen mám 14. firemní večírek , tak snad budu schopnej :smich:

Zdarek, pokud bude cas, tak se na Vas prijedu podivat. Jinac kindliku, kde delas ze mas 14. firemni vecirek? Ja ho totiz mam 14. taky, tak jestli nahodou nejsi kolega z druhe provozovny :-)?

Cus Zarofka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem sice mimo Skoda znacku a mam to na opacnym konci Prahy, nez je ten od Plzne, ale premejslim, ze bych taky dorazil, osobne neznam snad nikoho, jen Martinoslava z telky :) a klacu jsem videl jednou, kdyz mi prodaval plechace na zimakach po Amoghovi :D Poresim to s mladou, mame ted malyho, tak mozna by chtela jet se mnou a cournout se po kramech - na jak dlouho tyhle srazky byvaji, abych vedel, jestli ji mam prijimat jako nakupujiciho spolujezdce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...