Přejít na obsah

Podrobné rozebrání elektroniky v interiéru


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Tak třeba na něktrerým srazu... Nevyzrálej je, to co předvádí na všech možných fórech to jen a jen dokazuje.

tak to tě zklamu...nový profil si založit můžu,ale tím to asi tak končí...můžu vám dát své slovo..ale to je asi tak vše..na toto fórum chodím z vlastního zájmu ve svém volném čase,ale především proto,že se chci něco dozvědět...na srazy nechodím a nikde jsem ani nechodil-jednak na to není čas a jednak ani zájem..nevěříte-li mi,že to nepíše syn,to mě potom mrzí a berte mě,jak chcete,hlavním cílem pro mě je to,abych se zde něco dozvěděl... ;) čistě teoreticky ani já u většiny uživatelů nemám důkaz,že to nejsou děti..ale poněvadž se tady dá (většinou) rozumě debatovat a poněvadž se mi vždy dostalo pomoci,kterou jsem se snažil opětovat,neřeším to,kolik komu je let..je jasné,že doslal-li bych se s někým do křížku,zajímalo by mě,co je to zač.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to tě zklamu...nový profil si založit můžu,ale tím to asi tak končí...můžu vám dát své slovo..ale to je asi tak vše..na toto fórum chodím z vlastního zájmu ve svém volném čase,ale především proto,že se chci něco dozvědět...na srazy nechodím a nikde jsem ani nechodil-jednak na to není čas a jednak ani zájem..nevěříte-li mi,že to nepíše syn,to mě potom mrzí a berte mě,jak chcete,hlavním cílem pro mě je to,abych se zde něco dozvěděl... ;) čistě teoreticky ani já u většiny uživatelů nemám důkaz,že to nejsou děti..ale poněvadž se tady dá (většinou) rozumě debatovat a poněvadž se mi vždy dostalo pomoci,kterou jsem se snažil opětovat,neřeším to,kolik komu je let..je jasné,že doslal-li bych se s někým do křížku,zajímalo by mě,co je to zač.. ;)

Založil si profil a časem se to třeba srovná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr, jenom když si vzpomenu, jak mě tady ten 18ti letej neřidič poučoval a dělal ze mě debila, že nemám na rozdíl od něj žádný zkušenosti... :feve: :feve: :feve:

jenom nevim, pořád k vám dvoum nějak důběru nemám

No pro mě je to aspoň prozatím jen jeden člověk, třeba časem získá důvěru... Pořád mi něco říká, že to je jeden a tentýž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,jinak fabrikou jsem vskutku mínil škodovku,v podstatě firma neplatila ani korunu navíc,šlo o mou známost=vyměnil jsem své věci za pár věcí do auta+jsem si něco ze svého doplatil..dohromady tam mám navíc výbavu tak za 50 000,já jsem to měl ze známosti levnější...čili firma na tom nebyla ztrátová,neplatila navíc vůbec nic (jen u nás se prostě moc nebere jakákoli věc v autě navíc-když se koukneš na mé "nenápadné" úpravy,divím se,že ještě dýchám :D ) + navíc po cca. 2,5 roku firma "nájemní" dobu vozu zaplatí a vrátí majiteli=Lease Planu..a ten to auto prostřednictvím aukce prodává..čili tou výbavou navíc,kterou jsem si tam pořídil za své,v podstatě Lease Planu přidávám na ceně vozidla a mohl by to prodat dráž...(kdybych si to nekoupil já).. ;)

Vrátí Lease Planu..to je tedy auto na operativní leasing?

Jinak..kdo z vás dvou tedy před časem předělával horní schránku na MIO?

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad nebudeme věřit tomu, že to dokázal ten 18ti letej mladík... kdovíjak to tam u nich vůbec je, kdovíjestli vůbec nějaký auta mají

hele a ted mě tak napadá, když jsem se ptal, co vede člověka k takovým úpravám na autě, který není jeho a je firmy, tak mi bylo řečeno, že auto stejně potom odkupuje a teď tady čtu, že ho vrací Lease planu...nezamotáváte se do toho trošku?

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátí Lease Planu..to je tedy auto na operativní leasing?

Jinak..kdo z vás dvou tedy před časem předělával horní schránku na MIO?

Mio udělal syn ;) Luke,ty si nech ty řeči od cesty,nejsem an to zvědavý. jinak ano,je to auto na operativní leasing,poté,co uplyne 2,5 roku,frma auto Lease Plane vrací a Lease Plane následovně auto hází do aukce,kde vystupuji i já a auta odkupuji.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak snad nebudeme věřit tomu, že to dokázal ten 18ti letej mladík... kdovíjak to tam u nich vůbec je, kdovíjestli vůbec nějaký auta mají

hele a ted mě tak napadá, když jsem se ptal, co vede člověka k takovým úpravám na autě, který není jeho a je firmy, tak mi bylo řečeno, že auto stejně potom odkupuje a teď tady čtu, že ho vrací Lease planu...nezamotáváte se do toho trošku?

No právě..nechal si dát příslušenství navíc do nového auta, je to originál montované ve škodovce, na faktuře za auto to údajně není, protože má někde známého, vedení o tom neví, jak se potom takové příslušenství, které přijde na autě z výroby, může na faktuře neobjevit, to nechápu. Jak je to potom s případnou zárukou, navíc ani on, ani firma zjevně nebyla vlastníkem, tak jak se dá bez souhlasu skutečného vlastníka takto dovybavovat? Navíc auto se vrací Lease Planu, přičemž ještě včera ho měl a) odkupovat, B) prodávat. Čím dál tím víc si myslím, že si píšeme pořád s tím samým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co bych si nechával od cesty, vy ste si tu z nás dělali prdel a vedli mistrovský keci a já si budu něco nechávat od cesty...to určitě

btw musíte mít doma asi masakr aut, příští rok novej služebák, nový BMW, k tomu odkoupená oktávka....dobře, budu se snažit vám to věřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě..nechal si dát příslušenství navíc do nového auta, je to originál montované ve škodovce, na faktuře za auto to údajně není, protože má někde známého, vedení o tom neví, jak se potom takové příslušenství, které přijde na autě z výroby, může na faktuře neobjevit, to nechápu. Jak je to potom s případnou zárukou, navíc ani on, ani firma zjevně nebyla vlastníkem, tak jak se dá bez souhlasu skutečného vlastníka takto dovybavovat? Navíc auto se vrací Lease Planu, přičemž ještě včera ho měl a) odkupovat, B) prodávat. Čím dál tím víc si myslím, že si píšeme pořád s tím samým

tak tak, myslim si to samý

pravda je, že sám mám na autě taky spoustu věcí navíc a je to na leasing, ale všechno je regulérně na faktuře a vzhledem k dobrým vztahům s leasingovkou to nebyl problém. navíc už je doplacenej, takže v pohodě, ale na fakturách na auto samozřejmě všechno bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě..nechal si dát příslušenství navíc do nového auta, je to originál montované ve škodovce, na faktuře za auto to údajně není, protože má někde známého, vedení o tom neví, jak se potom takové příslušenství, které přijde na autě z výroby, může na faktuře neobjevit, to nechápu. Jak je to potom s případnou zárukou, navíc ani on, ani firma zjevně nebyla vlastníkem, tak jak se dá bez souhlasu skutečného vlastníka takto dovybavovat? Navíc auto se vrací Lease Planu, přičemž ještě včera ho měl a) odkupovat, B) prodávat. Čím dál tím víc si myslím, že si píšeme pořád s tím samým

ale já jsem nikdy neřekl,že to není na faktuře..firma mi dá určitou předepsanou výbavu-tu bych tam měl mít..je dáno,že za to auto zaplatí dejme tomu 800 000...Lease Planu je sděleno,že auto stojí 800 000,ten dle toho firmě určuje roční splátky..já si můžu vybrat salon,kde si auto nechám dodat,předám jim seznam věcí,daných firmou a oni auto objednají..poněvadž chodím jen tam,kde mám známosti,dohodneme se na tom,že oni objednají do auta za prachy firmy tu předepsanou výbavu(= firma,nebo leasingovka musí tomu salonu zaplatit 800 000) a ten zbytek(např. 50 000) za doplňky,které dávám navíc si vyřešíme mezi sebou= zaplatím to já,oni po firmě budou chtít jen těch 800 000...poté firmě přijde výpis výbavy s cenou vozu-v popise výbavy je vše,co tam dávám(= i věci za 50 000navíc),ale cena je udána jen 800 000...čili ani firma,ani lease plan neřeší,jaká výbava tam je,jde jim o tu hlavní cenu=800 000...od Lease Planu si poté při prodeji auto na aukci odkoupím a následně ho prodám do autobazaru,kde výpis výbavy odevzdávat nemusím(= nikdo nemůže zjistit,co tam má být a co ne)..a získám an tom cca. 100 000,neboť na té aukci nikdy nikdo nezaplatí tolik,co v bazaru.. ;)

Editováno: , autor: Tom.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale já jsem nikdy neřekl,že to není na faktuře..firma mi dá určitou předepsanou výbavu-tu bych tam měl mít..je dáno,že za to auto zaplatí dejme tomu 800 000...Lease Planu je sděleno,že auto stojí 800 000,ten dle toho firmě určuje roční splátky..já si můžu vybrat salon,kde si auto nechám dodat,předám jim seznam věcí,daných firmou a oni auto objednají..poněvadž chodím jen tam,kde mám známosti,dohodneme se na tom,že oni objednají do auta za prachy firmy tu předepsanou výbavu(= firma,nebo leasingovka musí tomu salonu zaplatit 800 000) a ten zbytek(např. 50 000) za doplňky,které dávám navíc si vyřešíme mezi sebou= zaplatím to já,oni po firmě budou chtít jen těch 800 000...poté firmě přijde výpis výbavy s cenou vozu-v popise výbavy je vše,co tam dávám(= i věci za 50 000navíc),ale cena je udána jen 800 000...čili ani firma,ani lease plan neřeší,jaká výbava tam je,jde jim o tu hlavní cenu=800 000...od Lease Planu si poté při prodeji auto na aukci odkoupím a následně ho prodám do autobazaru,kde výpis výbavy odevzdávat nemusím(= nikdo nemůže zjistit,co tam má být a co ne)..a získám an tom cca. 100 000,neboť na té aukci nikdy nikdo nezaplatí tolik,co v bazaru.. ;)

Jinak k řečím typu "myslím,že si píšeme s tím samým" řeknu jediné-je mi upřímě úplně volné,co si vy myslíte a co ne.Nejsem tady pro vaše názory,o mých doplňcích na auto debatuji jen ze své dobré vůle,neboť Vám do toho prakticky nic není(zvláště s vašim přístupem).Čili od teď se nevyjadřuji k jakýmkoli pochybnostem ohledně mé osoby,tak,či tak sem budu chodit příležitostě,času bohužel není na rozdávání..Jestli sem bude můj syn chodit i jinak,než kvůli prodeji přebytečných věcí netuším,a upřímě mě to netlačí. Fóra beru tak,jak jsou: je to pouhé fórum,skupina lidí,sedících doma u plastových tlačítek a tudíž si tady vzájemně můžeme psát s kýmkoli..Především sem chodím proto,že se občas něco podstatného pokouším dozvědět,mám však dojem,že i to se mě tady snažíte znemožnit-prakticky jsem se něco málo dozvěděl díky Jiříka,jinak tady řeším stálé VAŠE osobní problémy.Čili znovu a naposled-je mi úplně jedno,za koho mě považujete,úplně jedno,co si myslíte o mém synovi(bude-li to v rámci slušnosti) a upřímě po chvíli psaní si s Vámi místo mého syna zjišťuji,že měl pravdu v tom,co mi řekl a čemu jsem moc nevěřil=nevím,jak daleké jsou,či nejsou Vaše zkušenosti,či znalosti,každopádně se tady opravdu hádáte,jako děti na pískovišti. Na žádné a to upozorňuji,že na žádné české fórum nechodím, jen tady ano..a proč?-zdálo se mi,že mezi českýmy fóry,kde se češi chovají,jako zblblé stádo,je toto vyjímkou,kde jsou lidi přátelští a ví,o čem mluví. Jak sleduji nepříklad "prozíravost" uživatele Luke,který docílil "úctihodného" věku 24 let,můžu tě Luku považovat vůči mě rovněž za nevyzrálé dítě,které nemá rovněž vůči mě žádné řidičské zkušenosti..(je mezi námi věkový rozdíl rovných 20 let). Ale neříkám nic,neboť každý má právo na objektivní názor na věc a zatím tě neznám natolik,abych mohl soudit tvé znalosti. Ano,uznávám,že to bylo od mého syna asi hloupé říci,že je mu 19 let a to zvláště tehdy,když už jste přišli na to,že není "mnou",nic-méně i když nejsou jeho řidičské zkušenosti prakticky žádné,označovat ho "dítětem",či nevím,jak přesně jste ho nazvali,mi přijde nanejvýš hlopé,když beru v úvahu věkový rozdíl Luke a Denise( 6let), vs. mě, Luke, (a řekl bych mnohých uživatelů),kde rozdíl činí 20 let. Proto Vás důrazně žádám,abyste zanechali vašich věčných spekulací a rytí,neboť mě to začíná obtěžovat už teď. Nejsem zde správcem,čili s tím upřímě moc nenadělám a např. dítěti můžete říct cokoli a můžete mít 10x pravdu,stejně si bude prosazovat svou písničku,nic-méně přijde mi toto chování velice nekorektní a považujete-li se za dospělé natolik,že se můžete posmívat o 6 let mladšímu klukovi,či si řekl bych až nepřiměřeně dovolovat na o 20 staršího člověka,snažte se tak chovat,než překročíte určitou mez. To je ode mě vše,doufám,že neuslyším jiné,než kladné reakce!,nejlépe žádné!

Editováno: , autor: Tom.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..čili tou výbavou navíc,kterou jsem si tam pořídil za své,v podstatě Lease Planu přidávám na ceně vozidla a mohl by to prodat dráž...(kdybych si to nekoupil já).. To jsou tvá slova..ve svém posledním příspěvku píšeš, že firma tedy přefakturuje Lease Planu např. 800.000, navíc máš na té samé faktuře věci, které si platíš sám (pokud tedy vycházím z tvé věty, že tam ty doplňky uvedené jsou). Znamená to tedy, že se Lease Planu fakturují i věci, které si už zaplatil ty..a autosalon je má tedy zaplacené 2x? protože na faktuře jsou, včetně uvedených cen, které samozřejmě navyšují cenu "předepsaného a domluveného základu". Jinak tu tvoji fakturu za vozidlo dostane tvoje firma, ale hlavneě Lease Plan, což je jediný vlastník vozidla, tak mi netvrď, že je nezajímá, co ve vozidle je a za co vlastně platí..zjevně se jedná o dost nestandardní vztahy, jestli se to tak dá vůbec nazvat..asi jste si to měli na počátku napsat na papírek, než se teď snažit to složitě rozplétat.

Jinak co tě dál vede k tvrzení, že nikdo nemůže zjistit, co v autě má být nebo ne? já když jsem si vyhlédl svého oskara, stálo mně to jeden telefonát, načež jsem si pak krásně prolistoval 4 strany výbavy, s jakou vozidlo bylo ve fabrice vyrobeno..a věř mi, že to není problém, navíc typový štítek máš i v kufru, včetně všech kódů výbav, stejný je i v servisce. Potom vypadá fakt dobře, když je poznat, že polovina vyrobeného příslušenství v autě chybí, to opravdu nebudí přinejmenším podezření. Tím jsem ti zároveň znovu odpověděl, co jsem myslel tím případným zákazníkem podobným mně

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..čili tou výbavou navíc,kterou jsem si tam pořídil za své,v podstatě Lease Planu přidávám na ceně vozidla a mohl by to prodat dráž...(kdybych si to nekoupil já).. To jsou tvá slova..ve svém posledním příspěvku píšeš, že firma tedy přefakturuje Lease Planu např. 800.000, navíc máš na té samé faktuře věci, které si platíš sám (pokud tedy vycházím z tvé věty, že tam ty doplňky uvedené jsou). Znamená to tedy, že se Lease Planu fakturují i věci, které si už zaplatil ty..a autosalon je má tedy zaplacené 2x? protože na faktuře jsou, včetně uvedených cen, které samozřejmě navyšují cenu "předepsaného a domluveného základu". Jinak tu tvoji fakturu za vozidlo dostane tvoje firma, ale hlavneě Lease Plan, což je jediný vlastník vozidla, tak mi netvrď, že je nezajímá, co ve vozidle je a za co vlastně platí..zjevně se jedná o dost nestandardní vztahy, jestli se to tak dá vůbec nazvat..asi jste si to měli na počátku napsat na papírek, než se teď snažit to složitě rozplétat.

Jinak co tě dál vede k tvrzení, že nikdo nemůže zjistit, co v autě má být nebo ne? já když jsem si vyhlédl svého oskara, stálo mně to jeden telefonát, načež jsem si pak krásně prolistoval 4 strany výbavy, s jakou vozidlo bylo ve fabrice vyrobeno..a věř mi, že to není problém, navíc typový štítek máš i v kufru, včetně všech kódů výbav, stejný je i v servisce. Potom vypadá fakt dobře, když je poznat, že polovina vyrobeného příslušenství v autě chybí, to opravdu nebudí přinejmenším podezření. Tím jsem ti zároveň znovu odpověděl, co jsem myslel tím případným zákazníkem podobným mně

Lease Plan zajímá jen cena= firmou bylo sděleno,že auto má stát 800 000..přijde faktura a tam vskutku těch 800 000napsaných je..čili firma lease planu nesděluje,jakou výbavu tam to auto má mít. Lease Planu pouze sdělí,že auto bude stát 800 000,lease plan to zkontroluje a sedí-li to,je vše v pořádku..čili jediným problémem,jaký by mohl nastat by bylo zjišťování firmy,proč mám v autě něco,co tam je navíc-jakmile by však zjistili,že je to koupené mnou,bylo by jim to jedno.. ;) K té hodnotě auta na aukci - Poněvadž se uvádí na aukci veškerá výbava vozidla(tzn. i ten soundsystém atd..),je o to auto větší zájem a lease plane ho snáze a dráž prodá.(ale auto se o5 chystám odkoupit sám,čili není co řešit).. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..čili tou výbavou navíc,kterou jsem si tam pořídil za své,v podstatě Lease Planu přidávám na ceně vozidla a mohl by to prodat dráž...(kdybych si to nekoupil já).. To jsou tvá slova..ve svém posledním příspěvku píšeš, že firma tedy přefakturuje Lease Planu např. 800.000, navíc máš na té samé faktuře věci, které si platíš sám (pokud tedy vycházím z tvé věty, že tam ty doplňky uvedené jsou). Znamená to tedy, že se Lease Planu fakturují i věci, které si už zaplatil ty..a autosalon je má tedy zaplacené 2x? protože na faktuře jsou, včetně uvedených cen, které samozřejmě navyšují cenu "předepsaného a domluveného základu". Jinak tu tvoji fakturu za vozidlo dostane tvoje firma, ale hlavneě Lease Plan, což je jediný vlastník vozidla, tak mi netvrď, že je nezajímá, co ve vozidle je a za co vlastně platí..zjevně se jedná o dost nestandardní vztahy, jestli se to tak dá vůbec nazvat..asi jste si to měli na počátku napsat na papírek, než se teď snažit to složitě rozplétat.

Jinak co tě dál vede k tvrzení, že nikdo nemůže zjistit, co v autě má být nebo ne? já když jsem si vyhlédl svého oskara, stálo mně to jeden telefonát, načež jsem si pak krásně prolistoval 4 strany výbavy, s jakou vozidlo bylo ve fabrice vyrobeno..a věř mi, že to není problém, navíc typový štítek máš i v kufru, včetně všech kódů výbav, stejný je i v servisce. Potom vypadá fakt dobře, když je poznat, že polovina vyrobeného příslušenství v autě chybí, to opravdu nebudí přinejmenším podezření. Tím jsem ti zároveň znovu odpověděl, co jsem myslel tím případným zákazníkem podobným mně

jo promiň,ještě ten bazar-nikdo ti v bazaru nezjišťuje,c tam v autě má být..Bazar se koukne na stav vozidla,na stáří a naketé kilometry a stanoví ti určitou cenu,o které můžeš spekulovat.= já se auta zbavím a své peníze dostanu. Zákazník(jak sám píšeš) si o autě zjišťuje více,dokonce by i mohl přijít na to,že v tom autě chybí věci,jako sound system a spol.Ale to už není můj problém,je na bazaru,aby s to obhájil-ode mě to auto koupí za určitou cenu,stane se tudíž jeho plnohodnostným vlastníkem a je už jen a jen na něm,jak s obhájí stav svého vozidla a jak tomu přizpůsobí cenu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k řečím typu "myslím,že si píšeme s tím samým" řeknu jediné-je mi upřímě úplně volné,co si vy myslíte a co ne.Nejsem tady pro vaše názory,o mých doplňcích na auto debatuji jen ze své dobré vůle,neboť Vám do toho prakticky nic není(zvláště s vašim přístupem).

No svůj názor jsem ti napsal, hlavně na doplňky v tvém autě, ale i na tebe..píšeš, že nám do toho zde prakticky nic není, proto tě snad potěší, když si své případné rady tedy nechám pro sebe a tvými dalšími příspěvky se dál nebudu zabývat. Na to, aby se člověk tvářil jako někdo jiný, je na internetu stránek a různých chatů milion. Tady bych osobně předpokládal, že každý automaticky mluví sám za sebe a netváří se jako někdo jiný..i ty sám píšeš, že chodíš pouze sem, takže i ty, myslím, podobné chování od ostatních členů tak nějak předpokládáš.

Jen si ještě neodpustím poznámku na prodej vozidla v bazaru..pokud od tebe bazar vozidlo vykupuje, jako např. AAA, pak se faktickým vlastníkem vozidla stává právě bazar a jako takový si dále ručí za případné problémy s vozidlem. Pokud ale vozidlo dáš do bazaru, kde bude čekat na kupujícího a potom teprve dostaneš peníze (jako ve většíně bazarů), potom je takový bazar pouze zprostředkovatelem smlouvy mezi tebou a kupujícím a jako takový žádnou odpovědnost za vozidlo a jeho případný stav nenese..tu máš stále ty.

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No svůj názor jsem ti napsal, hlavně na doplňky v tvém autě, ale i na tebe..píšeš, že nám do toho zde prakticky nic není, proto tě snad potěší, když si své případné rady tedy nechám pro sebe a tvými dalšími příspěvky se dál nebudu zabývat.

Jen si ještě neodpustím poznámku na prodej vozidla v bazaru..pokud od tebe bazar vozidlo vykupuje, jako např. AAA, pak se faktickým vlastníkem vozidla stává právě bazar a jako takový si dále ručí za případné problémy s vozidlem. Pokud ale vozidlo dáš do bazaru, kde bude čekat na kupujícího a potom teprve dostaneš peníze (jako ve většíně bazarů), potom je takový bazar pouze zprostředkovatelem smlouvy mezi tebou a kupujícím a jako takový žádnou odpovědnost za vozidlo a jeho případný stav nenese..tu máš stále ty.

to vím,proto už jen logicky budu za každou cenu usilovat o to,aby se stal vlasníkem bazar,né pouhým zprostředkovatelem prodeje mezi 2 osobami.. ;)

Editováno: , autor: Tom.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...