Přejít na obsah

Podrobné rozebrání elektroniky v interiéru


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

to vím,proto už jen logicky budu za každou cenu usilovat o to,aby se stal vlasníkem bazar,né pouhým zprostředkovatelem prodeje mezi 2 osobami.. ;)

Na to ale ne každý bazar přistoupí a pokud ano, očekával bych A také bych se na to pro jistotu připravil), že si bude věci, o kterých píšu, zjišťovat. Vážně to není problém..já to původně zjišťoval u bývalého spolužáka přímo ve vývoji, ale později jsem zjistil, že to není problém pro kohokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to ale ne každý bazar přistoupí a pokud ano, očekával bych A také bych se na to pro jistotu připravil), že si bude věci, o kterých píšu, zjišťovat. Vážně to není problém..já to původně zjišťoval u bývalého spolužáka přímo ve vývoji, ale později jsem zjistil, že to není problém pro kohokoliv

to já vím no..a uznávám,že máš úplnou pravdu ;) jen každý v mé situaci by se snažil udělat totéž,navíc služebáky se prodávají otížně..proto to prodám klidně nějakému malému,nepříliš známému bazaru,kde ještě nejsou tolik znalý.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sleduji nepříklad "prozíravost" uživatele Luke,který docílil "úctihodného" věku 24 let,můžu tě Luku považovat vůči mě rovněž za nevyzrálé dítě,které nemá rovněž vůči mě žádné řidičské zkušenosti..(je mezi námi věkový rozdíl rovných 20 let)

tady je jeden obrovskej rozdíl, já nikde s žádnýma obrovskýma zkušenostma nemachroval...

jo, jinak teda nevim, jak přemontovat věci z jedný oktávky do druhý, takže se omlouvám všem, který jsem nutil číst moje plky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je jeden obrovskej rozdíl, já nikde s žádnýma obrovskýma zkušenostma nemachroval...

jo, jinak teda nevim, jak přemontovat věci z jedný oktávky do druhý, takže se omlouvám všem, který jsem nutil číst moje plky ;)

to,že můj syn psal,co psal je jedna věc,to jste si myslím mezi sebou vyříkali dostatečně.Ale vyprošuji si jakékoli nepřiměřené chování ke mě! To jen abychom si to ujasnili. Ostatním se rovněž omlouvám za malou potyčku,máte-li stále zájem poradit,za všechny rady budu rád! rovněž o5 děkuji Jiříkovi,který mi pomohl.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neber to forum tak vážně...řekl bych, že se nechovám nijak nepřiměřeně

Jak jsem psal-pro mě je fórum jen ťukání do plastových nesmyslů..nic-víc.Ale vše má svůj určitý řád a všude se musí společně nějak vycházet.

Editováno: , autor: Tom.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak skoro omylem jsem zavítal do admin sekce http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=35786

a že tam najdu zrovna tebe bych nečekal, když tam nejsem já

Koukám jak blázen :) Vím průběžně o dvou..vždycky za to, že jsem se ozval kvůli někjakému problému s pravidly a tak nějak moderátorům přišlo jednodušší mi dát varování, než problém začít řešit..ale v obou případech to dopadlo tak, že mi ho zase vzápětí někdo jiný umáznul a pak se ty problémy řešily..naposledy příliš moc vzkazů v sekci o srazech a setkáních. Nakonec se všechno vždy vyřešilo dobře, ale prostě tam byla ta potřeba zahrozit, protože někdo mohl..takové jednání nechápu, nicméně nejsem moderátor, tak to musím nějak přežít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[quote name='Deny.Kr' date='13.12.2007, 19:57 ' post='6

Jak zřejmě většina z vás ví,nové auto očekávám v říjnu-listopadu příštího roku..(doufám,že už bude po faceliftu)..

Pokud plánuješ koupi nového vozu až na podzim příštího roku či ječtě déle, možná bys měl celou situaci zvážit.Technický pokrok v elektronice jde rychle kupředu a je veliká pravděpodobnost, že ti za rok padne do oka nějaký nový výrobek mnohem dokonalejší než stávající a pracnost demontáže stávajícího se možná vůbec nevyplatí.

no ono to u skodovky tak pravda neni s tou elektronikou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude problém vyměnit to rádio Melody za Audience tak,aby bluetooth fungovalo na Audience,jako originál?..(tzn. veškeré info na displeji,vzájemná spolupráce s mobilem)..? Dále-bude problém se zdířkou v jumbo boxu?..= teď mám model,ve kterém zdířka v Jumbo-boxu ještě není...potom tam bude-bude problém napojit Audience na zdířku,když v této octě ta zdířka není?.

to radio tam prasknes a bude chodit i ta zdirka i telefon ,jestli teda ma AUX vystup aspon me to na columbusu funguje bez problemu a predelani sound systemu nebude sran ,ale da se

Editováno: , autor: kvaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude problém vyměnit to rádio Melody za Audience tak,aby bluetooth fungovalo na Audience,jako originál?..(tzn. veškeré info na displeji,vzájemná spolupráce s mobilem)..? Dále-bude problém se zdířkou v jumbo boxu?..= teď mám model,ve kterém zdířka v Jumbo-boxu ještě není...potom tam bude-bude problém napojit Audience na zdířku,když v této octě ta zdířka není?.

to radio tam prasknes a bude chodit i ta zdirka i telefon ,jestli teda ma AUX vystup aspon me to na columbusu funguje bez problemu a predelani sound systemu nebude sran ,ale da se

no,ten sound system bude komplkovovanější..jinak díky.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje myšlenkový pochody jsou následující, musím se vysmát někomu jako seš ty kdo dělá, že to auto je jeho a přitom je jeho táty... Fakt ubohý a trapný, že to víc snad nejde... Ale vzhledem k tvýmu věku se nedivím...

kol100 Pánové omlouvám se,ale musím tady na Fóru skončit . To auto není moje, je Otce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...