Přejít na obsah

vrzganie v prednej naprave stabilizator?


Marian1

Doporučené příspěvky

Zdravim,

na octavii 81kw TDI, 2002 mi vrzga predna naprava (stabilizator) pri prepruzeni. Co konkretne treba vymenit, namazat aby to bolo ok? Su to tie 2 gumove lozka, alebo plastovy klb co spaja stabilizator s ramenom?

Vdaka.

Marian.

Cau. su to gumove lozka na stabilizatore. VYMENIT!!! cena 1kus od 100.- do 400.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

na octavii 81kw TDI, 2002 mi vrzga predna naprava (stabilizator) pri prepruzeni. Co konkretne treba vymenit, namazat aby to bolo ok? Su to tie 2 gumove lozka, alebo plastovy klb co spaja stabilizator s ramenom?

Vdaka.

Marian.

J je měnil, ale stejně jsem je musel pořádně promazat vazelínou, protože vrzaly i ty nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bral jsem febi a to z důvodu, že nechci měnit plechy, starý silentbloky škodovka na

mou koktu nedodává, no a po třech měsících začly vrzat (na funkci to samo nemá vliv

ale štve to ) tak jsem je sundal a nastříkal keramickou vazelinou, a teď již víc jak rok OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...