Přejít na obsah

Superb II


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Tak on zatim ten 2.0TDi-CR se zatim dává jen do té nové A4.....zatim ho nemá ani Passat,zrovna včera jsem koukal do VW konfigurátoru a neni tam o něm ani zmínka.

Řekl bych že ty ceny SII vylezou na světlo během Dubna,max.začátkem Května když se má začít prodávat od Června.

Karlosi, včera jsem se stavoval v servisu se objednat s prkotinou na pátek a se známým prodejcem jsme mluvili o SII, výbavy a ceny. Už je mají.

Ukazoval mě stránky pro ně. Trochu mě překvapila výbava Comfort, že je menší než Ambiet.

Po čtení zde, ve smyslu benzín - diesel, jsem se ptal na ceny. Cenu 1.8 mě říkal, že v Ambiet by něco vymyslel (sleva) a byla by určitě kolem 700.

Zítra tam jedu a zkusím zjistit více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on zatim ten 2.0TDi-CR se zatim dává jen do té nové A4.....zatim ho nemá ani Passat,zrovna včera jsem koukal do VW konfigurátoru a neni tam o něm ani zmínka.

Řekl bych že ty ceny SII vylezou na světlo během Dubna,max.začátkem Května když se má začít prodávat od Června.

Vždyť myslím Tiguan už má TDi-CR,né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak on zatim ten 2.0TDi-CR se zatim dává jen do té nové A4.....zatim ho nemá ani Passat,zrovna včera jsem koukal do VW konfigurátoru a neni tam o něm ani zmínka.

Řekl bych že ty ceny SII vylezou na světlo během Dubna,max.začátkem Května když se má začít prodávat od Června.

nedávno jsem byl v Teplicích u VW na garančce s Polem a z dlouhý chvíle jsem se bavil z prodejcem na téma motory TDI CR a ten chlap mě přesvědčoval, že je do VW dávají už od podzimu. Tak nevím, co myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem byl v Teplicích u VW na garančce s Polem a z dlouhý chvíle jsem se bavil z prodejcem na téma motory TDI CR a ten chlap mě přesvědčoval, že je do VW dávají už od podzimu. Tak nevím, co myslel.

Jak tu bylo psáno....VW to má zatim jen v Tiguanu,pak Audi v A4 a A6 ty jejich V6TDI-CR to by měli být v součastnosti jediný koncernový CommonRaily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už AR porušuje aut. práva na ten dokument (kde je výslovně uvedeno, že je zakázáno ten dokument šířit jakoukoliv formou bez svolení ŠA), tak mohli spíš z toho vytáhnout ostatní zajímavé informace, které v tom dokumentu jsou, třeba jako statistiky prodejů jednotlivých motorizací u SI, popřípadě grafy rozměrů pro porovnání s konkurencí...

kasko: 4x4+DSG jde u TDI 125kW :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už AR porušuje aut. práva na ten dokument (kde je výslovně uvedeno, že je zakázáno ten dokument šířit jakoukoliv formou bez svolení ŠA), tak mohli spíš z toho vytáhnout ostatní zajímavé informace, které v tom dokumentu jsou, třeba jako statistiky prodejů jednotlivých motorizací u SI, popřípadě grafy rozměrů pro porovnání s konkurencí...

kasko: 4x4+DSG jde u TDI 125kW :palec2:

lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...