Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

Uzavření hlasování zítra, tj. 11.2. ve 21:00 :palec:

at to dopadne jak to dopadne, teple se oblečte :D unor nebo březen, rozdíl jednoho hlasu :)

Nebuť škrt a nechej hlasování do konce týdne... :palec2:

Mě únor nevyhovuje... :help: (špatný datum)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podtrženo sečteno

Sraz bude tedy dle hlasování 16.3.2008. ve 14h v Mošnově

ps: doufám v lepší počasí :palec: a celkový počet hlasujících = 37 to jsem ani nečekal :o uvidime kolik Vás tedy dojede, zváni samozdřejmě všichni škodahome pozitiv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podtrženo sečteno

Sraz bude tedy dle hlasování 16.3.2008. ve 14h v Mošnově

ps: doufám v lepší počasí :palec: a celkový počet hlasujících = 37 to jsem ani nečekal :o uvidime kolik Vás tedy dojede, zváni samozdřejmě všichni škodahome pozitiv ;)

Že by už na letních papučkách? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podtrženo sečteno

Sraz bude tedy dle hlasování 16.3.2008. ve 14h v Mošnově

ps: doufám v lepší počasí :palec: a celkový počet hlasujících = 37 to jsem ani nečekal :o uvidime kolik Vás tedy dojede, zváni samozdřejmě všichni škodahome pozitiv ;)

Hurá hurá.... ja se večer modlil.... a ono to vyšlo.... :palec2::palec2::palec2:

Jo ... a o omluvenku nešlo... ale težko bych doma vysvětli ze nepojedu na slibenou dovolenou (zaplacenou) a radeji pojedu na sraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celkem škoda že se ten únor nekoná ,protože v březenu bude třeba ještě hnusněji a už to nebude kam posunout.Neználek

to máš pravdu, ale třeba počasí vyjde a já tomu věřím, neboť jsem právě dnes objednal nové letní šprcgumy,abych byl připraven :D:palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando, hlasovat jsem sice nestihnul, ale čas si určitě najdu. Na octu už čeká kupec, takže to bude její poslední srazík.

Domlouvá se nějaký hromadný odjezd z Ostravy směr Mošnov, nebo každý sám???

Editováno: , autor: Mark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, jsem tu novy a mrzi me, ze ten sraz v Mosnove vysel na 16. 3. :mellow:

15.3. totiz odjizdim na tyden pryc. Snad se s nekterymi s vami setkam v co nejblizsi dobe pri nejakem dalsim srazu. Zacinam to tady vice sledovat a brzy pridam fotky auta. Mej te se a jezdete opatrne, ptz denne na cestach potkavam uplne kreteny. Good luck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, jsem tu novy a mrzi me, ze ten sraz v Mosnove vysel na 16. 3. :mellow:

15.3. totiz odjizdim na tyden pryc. Snad se s nekterymi s vami setkam v co nejblizsi dobe pri nejakem dalsim srazu. Zacinam to tady vice sledovat a brzy pridam fotky auta. Mej te se a jezdete opatrne, ptz denne na cestach potkavam uplne kreteny. Good luck!

Neboj, srazů bude během léta tolik, že ani na všechny nebudeš mít benzín... :palec2: Pozorně sleduj sekci "Srazy & Akce" termíny se vždy s předstihem dozvíš.

Pro Oktaviáky co se chystaj na sraz "Ostrava":

Mám několik požadavků, jestli s sebou na sraz vezmu MDF podložky. Odpověď je ANO! Když bude třeba, vezmu jich třeba plný kufr. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...