Přejít na obsah

Stahování oken pomocí klíče


malisss

Doporučené příspěvky

Mam problem nefunguje mi stahovani oken pres podrzeni klicku v zamku. Bud doleva nebo doprava. Pred tim jsem mel starsi octavii asi o 3 roky a tam to fungovalo - kdyz otevres pres klic a podrzis okna jela dolu a kdyz zamknes a podrzis tak se zase vathanou nahoru. tady mi to nefunguje a pritom mam taky 4 el okna. nevite nekdo v cem je problem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jedina dioda co mi nemaka tak je u ridice ve dverich ... sice neblika ale SAFE funguje - tzn ze mi nefunguje vnitrni klicka pokud zamknu pres d.o. jestli to dobre chapu. fakt nevim cim to ... to stazeni se deje pouze pres trvalej odemykaci nebo zamykaci impuls od mikrospinacu uvnitre zamku ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to spatne popsal ja mam zamek jen u kufru ... ale okna odtamtud proste nestahnu ani prd :-) a na r.v. 97 mi to chodilo i z kufru - i kdyz to byl sedan. Chtel jsem si nechat aktivovat sjizdeni a zavirani oken pres d.o. a ted nevim jestli to bude chodit ale asi ne, protoze je jen simuluje prave to podrzeni klicku. takze se z toho muzu tak akorat :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Asi jsem to spatne popsal ja mam zamek jen u kufru ... ale okna odtamtud proste nestahnu ani prd :-) a na r.v. 97 mi to chodilo i z kufru - i kdyz to byl sedan. Chtel jsem si nechat aktivovat sjizdeni a zavirani oken pres d.o. a ted nevim jestli to bude chodit ale asi ne, protoze je jen simuluje prave to podrzeni klicku. takze se z toho muzu tak akorat :prc:

Vím, že to asi zrovna nevyřeší tvůj problém, ale zkus si aktivovat stahování oken přes dálkové ovládání. Vždycky jsem si myslel že to nejde, ale ono to jde.

Na motordiagu je na to zadarmo program. Odkaz je www.motordiag.cz/mkm

Zaktivuj si to a budeš mít mezitím dost času to dořešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem to spatne popsal ja mam zamek jen u kufru ... ale okna odtamtud proste nestahnu ani prd :-) a na r.v. 97 mi to chodilo i z kufru - i kdyz to byl sedan. Chtel jsem si nechat aktivovat sjizdeni a zavirani oken pres d.o. a ted nevim jestli to bude chodit ale asi ne, protoze je jen simuluje prave to podrzeni klicku. takze se z toho muzu tak akorat  :prc:

Vím, že to asi zrovna nevyřeší tvůj problém, ale zkus si aktivovat stahování oken přes dálkové ovládání. Vždycky jsem si myslel že to nejde, ale ono to jde.

Na motordiagu je na to zadarmo program. Odkaz je www.motordiag.cz/mkm

Zaktivuj si to a budeš mít mezitím dost času to dořešit.

no ja prave myslel ze to pracuje na stejnym principu jako to podrzeni klicku a mam strach ze to nebude chodit ani pres tu dalku --- zase na druhou stranu to auto jezdi brzdi a dalsi uplne v pohode - takze to bez toho asi preziju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím.

Já mam taky jen zámek na kufru.Zajímalo by mě jak lze nastavit dojezd oken po odpojení baterie.

Ovládání oken na dálku by se mi líbilo ale nevím jak na to.

Myslím že v zamku u kufru je odpojeno odemykání dveří,je tam odpojen kablík.

Takže klíčem na kufru mi to nejde a dálkou taky ne.

Poraďte

Je to rok 08 /2001 elegance vystřelovací klíče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Já mam taky jen zámek na kufru.Zajímalo by mě jak lze nastavit dojezd oken po odpojení baterie.

Ovládání oken na dálku by se mi líbilo ale nevím jak na to.

Myslím že v zamku u kufru je odpojeno odemykání dveří,je tam odpojen kablík.

Takže klíčem na kufru mi to nejde a dálkou taky ne.

Poraďte

Je to rok 08 /2001 elegance vystřelovací klíče :)

ten dojezd lze nastavit i bez zamku...staci jen postupne vsechna okna nadoraz otevrit a zavrit a pak dojezd normalne funguje... (tedy pokud resis dojezd pomoci ovladacich tlacitek po opetovnem zapojeni baterky...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Ahoj vím že je toho tady dost napsáno ale něco mi není jasné . Četl jsem tu jak má fungovat otevírání a zavírání oken pomocí zámku .Mě jdou okna pouze stáhnout při tom se auto opět zamkne a pak už nejde pomocí zámku odemknout ani zavřít okna musím odemknout pomocí dálky a okna zavřít třeba u řidiče . Nevíte v čem je zakopanej pes?Auto mám asi půl roku a moc o něm nevím co a jak má fungovat je někde k mání nějaká dobrá kniha ať nemusím se vším otravovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vím že je toho tady dost napsáno ale něco mi není jasné . Četl jsem tu jak má fungovat otevírání a zavírání oken pomocí zámku .Mě jdou okna pouze stáhnout při tom se auto opět zamkne a pak už nejde pomocí zámku odemknout ani zavřít okna musím odemknout pomocí dálky a okna zavřít třeba u řidiče . Nevíte v čem je zakopanej pes?Auto mám asi půl roku a moc o něm nevím co a jak má fungovat je někde k mání nějaká dobrá kniha ať nemusím se vším otravovat?

vypadá to na špatnej mikrospínač v zámku

a nebo je odpojenej (já to na svojí měl taky odpojeno aby nešlo otevřít šroubovákem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to na špatnej mikrospínač v zámku

a nebo je odpojenej (já to na svojí měl taky odpojeno aby nešlo otevřít šroubovákem)

koukal jsem tu na rozdělaný zámek myslíš spínač přímo v něm a nebo ten co je mimo ten jsem nedávno měnil auto se zamykalo a nesvítilo vnitřní světlo po opravě vše funkční a jak to vypadá s tou literaturou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...