Přejít na obsah

Osram Night breaker


tttt

Doporučené příspěvky

potvrzuju, svítivost v noci perfektní, hlavně při potkávačkách je znatelný rozdíl oproti původním "obyč" Phillipsům, při dálkových svítí o něco líp ale už mi to nepřijde tak markantní rozdíl, ale kolik toho člověk při dnešním provozu najede v noci s dálkovými, že

takže taky čekám, kolik vydrží, mám je 4 měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 9 měsíců později...

nějaký info.zní to zajímavě

Žárovky směrují o 90 procent více světla na silnici než standardní světelné zdroje a vytvořený světelný kužel je delší téměř o 35 m. Kromě toho se Night Breaker Plus vyznačuje, v porovnání s předchozí generací, značně delší životností, což přináší úsporu času a peněz.

Mezi klíčové vlastnosti žárovek Night Breaker Plus patří prodloužená životnost, v porovnání s předchozí generací. Optimalizace výrobních procesů, zlepšený výběr použitých materiálů, inovovaná žhavicí vlákna a vyšší podíl inertních plynů zvýšily jejich provozní dobu až o 50 % ve srovnání s předchozími modely Night Breaker. Mezi další finesu zdokonalených žárovek patří zlaté kontakty, které zajišťují lepší elektrickou vodivost a zdůraznění špičkové kvality těchto žárovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Dával jsem Night Breakery Plus do projektorů v půlce srpna - zkušenosti z provozu tady: ... Jen doufám, že mi vydrží aspoň ten rok - mám projektory s clonkou, nenatáčecí... Cena 295,-Kč kousek je dost pálka - když chce člověk mít ještě aspoň jednu v autě jako náhradní - a přitom by měl počítat s tím, že když odejde jedna, nejpozději do měsíce se odporoučí i druhá z páru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...