Přejít na obsah

Jaký zámek řadící páky?


Grauňa

Doporučené příspěvky

ono je to dosť diskutabilné lebo zlodej skôr či neskôr odomkne všetko, ide o ten čas čo sa s tým musí naťahovať. A napríklad pri obchodných centraách sa cez deň asi zlodej s tým nebude naťahovať takže to myslím stačí.

Editováno: , autor: 62454
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to dosť diskutabilné lebo zlodej skôr či neskôr odomkne všetko, ide o ten čas čo sa s tým musí naťahovať. A napríklad pri obchodných centraách sa cez deň asi zlodej s tým nebude naťahovať takže to myslím stačí.

já mám taky Construct, nechal jsem si to namontovat hned v prodejně před převzetím auta a jsem s ním spokojen, nijak nenarušuje interiér a je snadno ovladatelnej, viz foto, myslím že každá ochrana proti šmejdům má význam.post-2969-1202227594_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám taky Construct, nechal jsem si to namontovat hned v prodejně před převzetím auta a jsem s ním spokojen, nijak nenarušuje interiér a je snadno ovladatelnej, viz foto, myslím že každá ochrana proti šmejdům má význam.

tak tak, aj ja ho mám :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám construct, byl v autě hned o začátku a vůbec není šptaný.

Jediné o čem bych uvažoval být tebou je Defend lock, tuším, že nabízí elektronické zamykání a navíc teď nějaký systém doplácení rozdílu mezi plněním pojištovny v případě krádeže a pořizovací cenou vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construct má taky automatický zámek, viděl jsem na to fajn reklamu, mají to i na svých stránkách. Nazývají to Safetronic. Zařízení Safetronic CS1 zamyká řadicí páku v poloze zpátečky po vytažení klíčku ze zapalování. Já mám na OI taky Construct, sice se to zamyká z boku, ale pořád lepší než nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jsem tam našel i toto, je to sice pro škofin, ale i tak toho někdo využije.:

Představujeme vám novinku - CONSTRUCT SECURITY

0% SPOLUÚČAST PŘI KRÁDEŽI VOZU

NOVINKA VE SLUŽBÁCH SPOLEČNOSTÍ CONSTRUCT A ŠKOFIN

Program

CONSTRUCT SECURITY

5 let jistoty pro klienty společnosti CONSTRUCT

5 let záruční dob na mechanické zabezpečení CONSTRUCT

5 let plné krytí ztráty ze spoluúčasti na pojištění vozidla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě jsem tam našel i toto, je to sice pro škofin, ale i tak toho někdo využije.:

Představujeme vám novinku - CONSTRUCT SECURITY

0% SPOLUÚČAST PŘI KRÁDEŽI VOZU

NOVINKA VE SLUŽBÁCH SPOLEČNOSTÍ CONSTRUCT A ŠKOFIN

Program

CONSTRUCT SECURITY

5 let jistoty pro klienty společnosti CONSTRUCT

5 let záruční dob na mechanické zabezpečení CONSTRUCT

5 let plné krytí ztráty ze spoluúčasti na pojištění vozidla

Jenže tam pořád není amortizace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Construkt namontovaný před převzetím vozidla, na základě toho mám slevu na pojistce. Na vlastní oči jsem viděl video překonání uzamykání zpátečky, do cca do půl minuty. Proto je alojzova 4x4 vybavena dalším zabezpečením, další sleva na pojistce i když při špatné konstelaci to pro zloděje nebude velký problém. Můžu doufat, že odcizení Octavie II není zatím pro zloděje snadné, ale oni jsou velice učenliví a technoůogie jdou dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Construkt namontovaný před převzetím vozidla, na základě toho mám slevu na pojistce. Na vlastní oči jsem viděl video překonání uzamykání zpátečky, do cca do půl minuty. Proto je alojzova 4x4 vybavena dalším zabezpečením, další sleva na pojistce i když při špatné konstelaci to pro zloděje nebude velký problém. Můžu doufat, že odcizení Octavie II není zatím pro zloděje snadné, ale oni jsou velice učenliví a technoůogie jdou dopředu.

Taky jsem mel OII 4x4 i s Constructem... Uz neni Octavka, ani Construct... :angry: Ti smejdi to pry umi otevrit behem par sekund... Takze u novyho auta uz na takovyhle kramy kaslu a radeji si priplatim za poradnou pojistku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno se dá překonat a každé auto jde ukrást. Konstrukt je zkrátka jen další z ochranných prvků, který má zloděje odradit (proto se na auto lepí samolepky že ho vozidlo má nainstalované) a v případě krádeže zloděje o chvilku zdrží - ta chvilka možná část zlodějů odradí, nebo to zkrátka nestihnou.. Je blbý že žijeme v takovémhle Rumunsku, nedávno jsem vezl kolegu z DE a ten když viděl zámek konstruktu vedle řadící páky kroutil hlavou co že to je - že to v německu ještě nepotkal.. Tahle země je zkrátka trochu nemocná :feve: když musím mít Konstrukt, alarm, zaslepený zámky, tmavá okna a další hovadiny abych mohl s autem v Praze normálně fungovat.. <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno se dá překonat a každé auto jde ukrást. Konstrukt je zkrátka jen další z ochranných prvků, který má zloděje odradit (proto se na auto lepí samolepky že ho vozidlo má nainstalované) a v případě krádeže zloděje o chvilku zdrží - ta chvilka možná část zlodějů odradí, nebo to zkrátka nestihnou.. Je blbý že žijeme v takovémhle Rumunsku, nedávno jsem vezl kolegu z DE a ten když viděl zámek konstruktu vedle řadící páky kroutil hlavou co že to je - že to v německu ještě nepotkal.. Tahle země je zkrátka trochu nemocná :feve: když musím mít Konstrukt, alarm, zaslepený zámky, tmavá okna a další hovadiny abych mohl s autem v Praze normálně fungovat.. <_<

Bohužel, je to smutný, je to tak, žijeme tak trochu pořád na Balkáně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Cus, ja mel ve dvou autech konstrukty a oba zlobily. Vzdycky se to zamklo a uz to neslo odemknout. Ted mame ve dvou OII Defendlock a naprosta spokojenost. Zamek je tez v manzete radici paky. Mel jsem defend i v peugeotu 307 a taky OK. Ty konstrukty uz vazne nemusim, potom co jsem s nima zkusil.

Jo a pry kdyz se zjisti, ze pri kradezi nebyl zamek zpatecky zamceny (pokud je namontovan, samozrejme) tak pojistovna neda ani kachli. A to v pripade, ze se vyuziva sleva na pojistnem. Takze tu slevu nevyuzivam, neni to zase az tolik, ale stava se, ze dost casto zamek nezamykam.

M.

Editováno: , autor: mlcoch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

co mam znamych tak im este neukradli auto s trojkombinaciou alarm, construct, tajny spinac ... bez tychto veci sa auta kradu jedna radost ... takze si myslim, ze to aspon minimalny vyznam ma ... kazda blbost co moze aspon trosku odradit zlodeja sa zide ... ale je to fakt, ze zijeme v takej krajine, ze si musime priplatit 25tisic za tieto zbytocnosti ... vedel by som tie prachy aj lepsie investovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj ja si nedávno nechal namontovat DefendLock také do manžety řadící páky.Bylo mi řečeno že z boku se to do OII nemontuje.Předtím jsem měl Construct v jedničkové a byl jsem s tím spokojený,tak uvidím jak se osvědčí toto zařízení.Také mě to včetně montáže stálo necelých 8tis.Jak už někdo napsal každé zabezpeční je lepší než žádné.

S tím plněním je pravda,že Defend vám vyplatí při odcizení vozidla 25tis. ale je podmínka mít sjednané havarijní pojištění na krádež,zvlášť si zaplatit pojištění u Defend což dělá 600 na rok,každé dva roky musíte na kontrolu funkčnosti zámku(poskytovaná záruka je pět let s tím že po dvou letech se chodí na kontroly) a musíte předložit všechny tři klíče od zámku převodovky.Takže aby vám ty peníze dali,je potřeba splnit dost podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...