Přejít na obsah

Neuvěřitelná prezidentská volba


jirkaK

Doporučené příspěvky

tak jsem si říkal, jestli tohle téma zakládat, protože to nikdo z nás stejně nemá možnost ovlivnit a ani chleba levnější nebude, ale nakonec jsem usoudil, že by mělo každýho aspoň malinko zajímat, kdo je za naše prachy v parlamentu, senátu a ve vládě. To, co se odehrávalo včera a dneska v souvislosti s volbou prezidenta bylo něco naprosto šílenýho. Jen to svědčí o naprostý bezpáteřnosti politiků a o tom, že jim hovno záleží na nás, jako občanech, na nějaký image před světem a že si jdou přes mrtvoly za svýma privátníma cílema. Vydržel jsem se na to koukat téměř celou dobu a nevěřil vlastním očím a uším. Kdo na to koukal taky, ví o čem mluvím. A říkám jednu věc, dokud budou ve vrcholný politice lidi, jako Paroubek, Topolánek nebo Rath, v týhle zemi klid nebude. A je úplně jedno, jakej dres zrovna nosej. Paradoxní je, že oběma kandidátům asi nejvíc uškodili právě leadříi vlastních partají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem koukal a tak nejak s vetsinou souhlasim, ale rekni mi kdo je podle tebe lidr partaje od Svejnara? Jestli myslis Paroubka tak to ses na omylu, toho si vymyslel Bursik a Paroubek to vzal jako dobry napad :(....Osobne bych spis navrhnul debatu proc tu sakra nekdo chce nejakeho amika, ktery vi o nasi zemi velke h*vno, a timhle chce akurat zviditelnit sam sebe, neverim mu ani slovo co mu vyjde z ust a je to priklad typickeho vypocitavce, kteremu se neda verit co si opravdu mysli a co je jen divadlo. A kauza CSOB mluvi za vse fuck Jestli bude nasim prezidentem tak se snad odstehuju za hranice.

Nejvetsi pobaveni prislo, kdyz Paroubek prisel s tim, ze ma fotku, kde je Langer a udajne vyviji natlak na poslance za CSSD...to bylo fakt krasne, takze ja kdyz pujdu na ulici a s nekym se dam do reci a vyfoti me, tak z toho klidne nejake pako udela treba vydirani, no hnus....tohle je demokracie? Ne a ani nikdy za Paroubka nebude ! A jestli nekdo ceka ze CSSD bude lidem srat penize aby byli stastni a neotvirali si hubu, tak chcu videt tenhle stat za 10let az se zadluzime tak, ze nebude vychodiska....JO JEN JE VOLTE lol aspon nebudete muset platit 30Kc u doktora, to vas fakt asi zabije jednou za kdovi jak dlouho prispet takovou troskou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem koukal a tak nejak s vetsinou souhlasim, ale rekni mi kdo je podle tebe lidr partaje od Svejnara? Jestli myslis Paroubka tak to ses na omylu, toho si vymyslel Bursik a Paroubek to vzal jako dobry napad :(....Osobne bych spis navrhnul debatu proc tu sakra nekdo chce nejakeho amika, ktery vi o nasi zemi velke h*vno, a timhle chce akurat zviditelnit sam sebe, neverim mu ani slovo co mu vyjde z ust a je to priklad typickeho vypocitavce, kteremu se neda verit co si opravdu mysli a co je jen divadlo. A kauza CSOB mluvi za vse fuck Jestli bude nasim prezidentem tak se snad odstehuju za hranice.

Nejvetsi pobaveni prislo, kdyz Paroubek prisel s tim, ze ma fotku, kde je Langer a udajne vyviji natlak na poslance za CSSD...to bylo fakt krasne, takze ja kdyz pujdu na ulici a s nekym se dam do reci a vyfoti me, tak z toho klidne nejake pako udela treba vydirani, no hnus....tohle je demokracie? Ne a ani nikdy za Paroubka nebude ! A jestli nekdo ceka ze CSSD bude lidem srat penize aby byli stastni a neotvirali si hubu, tak chcu videt tenhle stat za 10let az se zadluzime tak, ze nebude vychodiska....JO JEN JE VOLTE lol aspon nebudete muset platit 30Kc u doktora, to vas fakt asi zabije jednou za kdovi jak dlouho prispet takovou troskou...

koukám že si se vydal po modré :p :p :p :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne nejdriv to zacne koupi modreho auta, pak si tam hodim modrou ledku pro alarm a pokracuje to vesenim modrych vlajecek a nasledovanim modrych sipek lol Ne delam si prdel ;) Chtel sem to napsat nezaujate vuci jedne strane, ale proste CSSD me sere cim dal vic :aggressive:

Vždyť je to jedno. Jestli ten nebo ten. Klaus a jeho slavná kup. privatizace nebo Švejnar s ČSOB. :p

Světlé zítřky ČR už jsou dávno pryč. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tak nejak vahal, jestli vubec prispet...Ale po shlednuti dnesni eskapady nasich velitelu, jsem nabyl presvedceni, ze by bylo nejlepsi udelat volbu prezidenta v kravine,jelikoz Spanelsky sal je pro ty nase dobytky zbytecne nobl a je skoda tam vubec topit a sviti;-) Delaji nam akorat ostudu..Hovada...Svejnar...Narovinu...Chteli by jsme za prezidenta cloveka, ktery ani neumi Cesky?Jeho "Globalni nadhled" na vsechno me bytostne sere..Jeho argumenty=cista nula(populisticky sracky,ktery ma kazdej druhej politik, jelikoz je to zrovna moda a hlavne z toho neco kouka)...Ostatne...Jeho prednes se senatory CSSD a Klausem me bobavil a zaroven nasral tak, ze jsem to ani nedokoukal....Je to k zbliti, kam az nasi politici jdou..Ale co stim se ptam?Defenestrace?Puc??...Skoda, ze doba, kdy ony zminene praktiky byly na denim poradku, je nenavratne fuc...Ale..Kdo vi...Treba se to jednou vrati... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, je to fakt komedie! Když se tejden nebo kdoví jak dlouho dohadovali jen o tom, jestli budou hlasovat tajně nebo veřejně!!! Co to je za pakáž? fuck Bursík už mi pije krev od doby, co se dostali do vlády, je to arogantní nafoukanej blbeček! Ty zelený mozky nám byl čert dlužnej - zdražili uhlí - máme barák ve vesnici, kde min. příštích 10 let nebude zavedenej plyn - je to příliš daleko a vysoko nebo co.. A topíme uhlím, který teďka bude stát 500kč za metrák!!! fuck další věc sou vodou ředitelný barvy na auto, který se musí nechat vypálit při 70 stupních nebo co, normální barvu už nekoupíš! Co to je za nesmysly? Daň ze studny? Sou to prostě kuy! A pak přijde s kandidátem na prezidenta, kterej má travalý bydliště v tý slavný "jůesej", neumí pomalu kváknout česky, o jeho manželce ani nemluvím! Nehledě na to, že jako občan USA má brannou povinnost - respektive pokud půjde USA do války, musí se jí účastnit, nevím jak se to přesně jmenuje... Bursíku, běž do pr.... !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde te dopr*dele s politiku fuck ale co se tyce me, tak chtelo by to vsechny vymenit, co jsou v parlamentu ci v senatu! tak, jak se to dela pri voleni zastupitelstvetch, pokud je obcani chteji vykopnout z obce. Druha vec: nejsem ODSak, ale myslim,ze ty zdravotni poplatky by meli byt, ale tak, aby neplatili deti, proste aby to bylo nastaveno jinak a kvuli ODSakum sli ceny nahoru - za vse- a to chtej platit studny a pomaly i slunce si budem muset zaplatit lol . treti vec, myslis si, ze Klause uz maji vseci dost, je to typicky buran, jak Topolanek - drzkoval jak kre*ten, ze paroubek jezdi mimo pracovni napln po dalnici vic, nez to dovoluje zakon a sam jede na tenis, jak hovodo fuck a kdyz vidim toho hurvajse Langra, jak spuli tlamu, tak bych ho tak praskl po rypaku :aggressive: , az by ho to bolelo! A vubec proc nedat svejnarovy sanci? Vsak po peti letech jsou dalsi volby, tak at ukaze, co je v nem ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší volbu jsu také pečlivě sledoval.. I když jsu pravicově založený člověk, byl to v nedávných volbách můj poslední hlas pro ODS. Nekonají se ve skutečnosti žádné reformy, jen se přispívá dalšími skrytými daněmi těm, co křičí, že mají "málo". Myslím, si, že se těžko stane, když kdokoliv z nás zakříčí, že má také málo, že mu hned Vláda vymyslí nějaký ten poplatek, kteří Vám klienti budou povinně platit..

Jsu zklamán výkony p. Langra (jeho lhaní a mlžení už nezná mezí) a hlavně valašského burana Topolánka, jehož vulgární styl politického boje jen dokazuje, jak slaboduchý a jednoduchý člověk na postu předsedy největší pravicové strany a premiéra ve skutečnosti je..

Nestraním žádné straně, ale souhlasím s tím, že pokuď budou v české politice i nadále pánové Paroubek, Rath, Topolánek, Langer a další podobní, nemáme šanci zajistit, aby se z nepřátelské politiky 2 proti sobě stojích a nesnášejících se stran dělala konečně politika důležitá pro většinu obyvatel ČR.

Proč jsu fandil Švejnarovi? Protože mě Václav Klaus zklamal schůzkou Weigela se Šloufem. Bylo by naivní se domnívat, že si šli popovídat o narozeninách. Šlouf měl Klausovi zajistit hlasy v tajné volbě a od ODS jistě dostal za tyto hlasy dobře zaplaceno. Zbývá si jen zjistit, kdo je to ten p. Šlouf. Ale to přece nemá smysl zde vyprávět, snad jen dodám to, že i on stál za privatizací bývalého majetku SSM, který přes noc zmizel a jehož cena se odhaduje na 20 mld. Kč.

Doufám, že Jan Švejnar bude prezidentem, aby konečně otevřel okno a pustil čerstvý vítr do oken českého Prlamentu i Senátu ČR, udělal konečně přítrž igelitovým taškám s miliony KČ, které se rozdávají za podporu tu a nebo tam. Ony igelitové tašky mají totiž pramálo společného s tím, co se omílá stále dokola: a to se slůvkem "DEMOKRACIE".. Toť můj soukromý názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každa změna za Klause je podle mě změna k lepšímu.Vždyť jeho projevy v Evropě jsou směšné (planeta se neotepluje,to je venku vidět :D živočišnych druhů přibývá atd... :laugh.gif )

A ta ostuda na hradě o tom je škoda mluvit.(Mobily při volbě presidenta to je dost neslušné a ty prdele co tam z úst některých lítaly jedna za druhou to mluví za vše)

Politická kultura na nule,smutné je že není z čeho vybírat :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou volbu(respektive pokus o volbu) jsem sledoval, v jednom okamžiku jsem byl zděšen, ale potom už jsem se pouze smál. Protože člověku asi nic jiného nezbývá. Naše politická reprezentace je opravdu výkvět. Bylo dobře, že to televize vysílala on-line, aspoň jsme mohli vidět to, co jsme do teď zatím jen tušili a to, že politika je jen o kšeftování a že většina našich politiků nemá ponětí co je to slušné chování.

Oceňuji však, na rozdíl od pana Topolánka, vysílání České televize a hlavně výkon pana Moravce, který strávil celý den ve studiu. Podobně jako Jakub Železný s Alicí Machálkovou, kteří strávili celý den na hradě. Výtka pana premiéra k jeho zaujatosti nebyla na místě, neboť podával názory obou stran stejnou měrou.

Nejvíce mně pobavilo to, co bylo slyšet díky citlivým mikrofonům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem koukal a tak nejak s vetsinou souhlasim, ale rekni mi kdo je podle tebe lidr partaje od Svejnara? Jestli myslis Paroubka tak to ses na omylu, toho si vymyslel Bursik a Paroubek to vzal jako dobry napad :(....Osobne bych spis navrhnul debatu proc tu sakra nekdo chce nejakeho amika, ktery vi o nasi zemi velke h*vno, a timhle chce akurat zviditelnit sam sebe, neverim mu ani slovo co mu vyjde z ust a je to priklad typickeho vypocitavce, kteremu se neda verit co si opravdu mysli a co je jen divadlo. A kauza CSOB mluvi za vse fuck Jestli bude nasim prezidentem tak se snad odstehuju za hranice.

Nejvetsi pobaveni prislo, kdyz Paroubek prisel s tim, ze ma fotku, kde je Langer a udajne vyviji natlak na poslance za CSSD...to bylo fakt krasne, takze ja kdyz pujdu na ulici a s nekym se dam do reci a vyfoti me, tak z toho klidne nejake pako udela treba vydirani, no hnus....tohle je demokracie? Ne a ani nikdy za Paroubka nebude ! A jestli nekdo ceka ze CSSD bude lidem srat penize aby byli stastni a neotvirali si hubu, tak chcu videt tenhle stat za 10let az se zadluzime tak, ze nebude vychodiska....JO JEN JE VOLTE lol aspon nebudete muset platit 30Kc u doktora, to vas fakt asi zabije jednou za kdovi jak dlouho prispet takovou troskou...

Samozřejmě vím, jak to se Švejnarem je, ale chtěl jsem tím říct, že nebýt těch hovad na obou stranách (a zapomněl jsem na Langera a Bursíka), měli by oba kandidáti lepší pozici.

Potíž je ale v tom, že pro řadu lidí není volitelnej ani jeden z nich, tak se rozhodujou pro to menší zlo. Co se Klause týká, tak mně (a nejspíš většinu lidí) neskutečně sere ta jeho arogance, samolibost a ješitnost. Ten chlap je jistě velice chytrej, ale já bych ho nemoh volit už jen pro tu jeho hnusnou náturu. Švejnar k tomu přišel jak slepej k houslím a to se mu nedá mít za zlý. Jen jsem taky dodnes nepochopil, proč deseti milionovej národ z Evropy musí hledat kandidáta na prezidenta v Americe. Jenže v týhle fázi už ten nápad komančů, že jako přijdou s novýma jménama, nemá šanci projít. Takže si myslím, že to stejně zase bude Klaus. Žádná radost, ale pohled na nasranýho upocenýho Paroubka bude aspoň malou satisfakcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou volbu(respektive pokus o volbu) jsem sledoval, v jednom okamžiku jsem byl zděšen, ale potom už jsem se pouze smál. Protože člověku asi nic jiného nezbývá. Naše politická reprezentace je opravdu výkvět. Bylo dobře, že to televize vysílala on-line, aspoň jsme mohli vidět to, co jsme do teď zatím jen tušili a to, že politika je jen o kšeftování a že většina našich politiků nemá ponětí co je to slušné chování.

Oceňuji však, na rozdíl od pana Topolánka, vysílání České televize a hlavně výkon pana Moravce, který strávil celý den ve studiu. Podobně jako Jakub Železný s Alicí Machálkovou, kteří strávili celý den na hradě. Výtka pana premiéra k jeho zaujatosti nebyla na místě, neboť podával názory obou stran stejnou měrou.

Nejvíce mně pobavilo to, co bylo slyšet díky citlivým mikrofonům.

velice poučný bylo, poslouchat v mezičasech ze studia Moravce s těma politologama. Ty byli zatraceně dobrý. A hodně dobrej je i Železný. Uniklo mi, co o něm Topolánek říkal, ale jeho vystupování bylo naprosto korektní a profesionální. Možná bych dokonce naopak řekl, že malinko víc natíral opozici. Topolánek je prostě křupan. Už aby se ho zbavili. Ten bere ODS takový body, jako v minulosti snad nikdo jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je napsáno výše, nejhorší je, že musíme hledat člověka venku, že v této republice není žádný kvalitní kandidát.

Kdo vás napadá mě například Motejl.

to by museli všude na Hradě sundat požární hlásiče, protože by jim neustále vyvolával falešný poplachy svým cigárem. Už ho někdo viděl nekouřit. Chtěl bych vidět jeho plíce. Ne, ten by byl dobrej tak do reklamy na Marlboro, ale jako prezident .....

Jde spíš o to, že v čechách jistě žije spousta lidí, který by ten úřad důstojně zastali, ale nejsou mediálně známý, což se dneska bohužel počítá nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu přispívat.Protože,kdybych přispíval,tak se naseru,když se naseru,tak se dobře nevyseru a když se dobře nevyseru,bolí mě bříško.To se raději na tu politiku vyseru :D .Jsme malí páni,bohužel.

nejsme malí páni. V jednotě je síla. Jenže to by zase někdo musel vyvolat nějakou revoluci a pak bysme je odtud vymetli všechny. Takhle si to budou rozdávat zase jako v minulosti komančové, až do smrti. Vždyť jsou tam stále stejný xichty. To křoví za nima se sice průběžně mění, ale to jsou lidi, který stejně nikde není moc vidět. Ta hlavní garnitura to má zase na roky předplacený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem sem šel s radostí reagovat a asi žiju někde jinde a koukal jsem na něco jiného. Obstrukce předváděli socani, dle mého jediná demokratická volba je tajná. Švejnar? Alibista, který si pro jistotu nechá dvojí občanství, co kdyby to nevyšlo, kua když jdu do prezidentských voleb tak tomu věřím a podřídím tomu všechno ne? Takhle by se choval i po zvolení, všechno alibisticky co kdyby to jeho rozhodnutí nebylo přijato kladně, to raději nerozhodnout vůbec, no takovýhle individuum na hradě fakt nechci.

A že Klaus nesouhlasí se spoustou věcí z unie, je to jeho názor, za kterým si tvrdě stojí a dovede ho obhajovat. To se má podělat z nějaký unie, zahodit vlastní svrchovanost vždyť to tady bylo 40 let. Oteplování, já si taky myslím, že ekoteroristi zbytečně přehánějí, jo je potřeba se chovat ekologicky, ale nepanikařit když teprve vyhrožují bez řádných důkazů, ano jsou povodně, hurikány...., ale jak tvrdí příznivci i odpůrci globálního oteplování, ještě se to nemohlo projevit v přírodě, ty jsou jen normálním koloběhem přírody a spíš za to může vykácení remízků, větrolamů... takže zemědělství a ne oteplování, prostě nepanikařit.

Já myslím, že nás reprezentuje dostatečně a nevím o někom kdo by to dovedl a měl svůj pevný názor i když ješita to je, ale to je asi každý vrcholový politik přesvědčený o své neomylnosti.

Ano přiznávám se i když jsem z těch chudších a vykořisťovaných jdu po modré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...