Přejít na obsah

Tepování interiéru


tttt

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové, téma na čištění (tepování) interiéru tu bylo, ale potřeboval bych radu na jakou firmu nejlépe v Praze popř. v jeho okolí se obrátit.

Mám Fabii Elegance, světlý interiér s panáčkama. Boční bagy a výhřevy sedaček.

Rozhodně chci profesionální firmu, která nenechá ,, čmouhy´´ a vše po jejich zásahu ( výhřevy sedáků) bude funkční!!

Vyloženě špinavé sedačky nemám, ale občas nějaká čmouchy od předešlého mého čištění, prostředky, které se běžně kupují na benzinkách atd.

Děkuji za Vaše odpovědi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač! Aspoň budou prémie! :p U programu č.4 je to vysávání na sucho. Jenom tepování ti tam neudělají ale to by jsme udělali na druhé pobočce na Kolbenova 40, Praha 9. Tam by se samotné tepování dalo domluvit. Jsou tam telefonní čísla tak si ta zavolej.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač! Aspoň budou prémie! :p U programu č.4 je to vysávání na sucho. Jenom tepování ti tam neudělají ale to by jsme udělali na druhé pobočce na Kolbenova 40, Praha 9. Tam by se samotné tepování dalo domluvit. Jsou tam telefonní čísla tak si ta zavolej.

No, tak to by bylo úplně nejlepší, Kolbenka je blíže a mě jde hlavně o to tepování!

Někdy v březnu, až se zlepší počasí se domluvím :)

K téhle firmě jdu, aspoň budeš mít prémie ;)

Ještě jednou dík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych spíše Sonax, nebo Porzelack, případně si zavolej do Riwax o kontakt na pana Studnu, co se tím zabývá v Praze. Nic proti žralokovi, potažmo autosklu, ale tyhle 3 firmy, co jsem tu uvedl, mají jako svoji jedinou specializaci právě renovace aut, což se o autosklu říct nedá.

Osobně sem byl jak u Sonaxu, tak u Porzelack a u obou spokojenost, letos pudu na referenci od kamaráda k Riwaxu asi. Auto necháváme čistit jak zevnitř, tak zvenku každoročně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ono? Pokud jo, tak tam (Butovice) už nikdy více. Auto špatně umytý, naprd usušený, pominu, že sušili ušmudlaným hadrem, co zjevně sloužil k "dolaďování" vynechaných míst...výsledek byl spousta mikroškrábanců na laku - černá metal. Nebyl jsem sám, řval na ně i "kolega" od auta odvedle. Hlavně, že mají tu bezkontaktní technologii :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je ono? Pokud jo, tak tam (Butovice) už nikdy více. Auto špatně umytý, naprd usušený, pominu, že sušili ušmudlaným hadrem, co zjevně sloužil k "dolaďování" vynechaných míst...výsledek byl spousta mikroškrábanců na laku - černá metal. Nebyl jsem sám, řval na ně i "kolega" od auta odvedle. Hlavně, že mají tu bezkontaktní technologii :)

Já jsem tam jednou nechal vyčistit Šmidberovo Ferrari a byl jsem spokojený jak rychlostí tak kvalitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj pánové, téma na čištění (tepování) interiéru tu bylo, ale potřeboval bych radu na jakou firmu nejlépe v Praze popř. v jeho okolí se obrátit.

Mám Fabii Elegance, světlý interiér s panáčkama. Boční bagy a výhřevy sedaček.

Rozhodně chci profesionální firmu, která nenechá ,, čmouhy´´ a vše po jejich zásahu ( výhřevy sedáků) bude funkční!!

Vyloženě špinavé sedačky nemám, ale občas nějaká čmouchy od předešlého mého čištění, prostředky, které se běžně kupují na benzinkách atd.

Děkuji za Vaše odpovědi :palec2:

Jestli to nemáš daleko tak můžu doporučit na Kladně http://www.nevecom.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 12 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...