Přejít na obsah

Octavia TDI 81KW r.v 97


Tiko

Doporučené příspěvky

Zdravičko panove mam menši problem s mim autičkem, když mam studeny motor tak startuje bez problemu, ale když se ohreje motor tak ho chvili musim držet, aby naskočil cca30sec. Mužete mi nekdo poradit cim to muze byt.

Octavia r.v.97 TDI 81kw (SDI)

Diky

Tiko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravičko panove mam menši problem s mim autičkem, když mam studeny motor tak startuje bez problemu, ale když se ohreje motor tak ho chvili musim držet, aby naskočil cca30sec. Mužete mi nekdo poradit cim to muze byt.

Octavia r.v.97 TDI 81kw (SDI)

Diky

Tiko

Tento dotaz se tu pravidelně nespočetněkrát opakuje. Pohledej

Nejčastěji: akumulátor musí mít 100% kapacitu

starter

čidlo teploty

Nejčastěji to bývá starterem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravičko panove mam menši problem s mim autičkem, když mam studeny motor tak startuje bez problemu, ale když se ohreje motor tak ho chvili musim držet, aby naskočil cca30sec. Mužete mi nekdo poradit cim to muze byt.

Octavia r.v.97 TDI 81kw (SDI)

Diky

Tiko

mel jsem ten samy problem na me O1 r99 81kw. rano chytl v poho ale kdyz bylo ohraty tak tocil tak pet vterin. po vychladnuti zase v klidu. od Remuse jsem koupil starter od valea ktery se rovnou vymenil u andreho zaroven i s turbem a od te doby chyta super. jeste poradne natlacim baterku protoze uz docela potrebuje ale i tak chyta s novym starterem 100x lip :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...