Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Ahojte pánové,před rokem se chipovalo v Brně a kvůli dovolené jsem to musel zrušit <_< nicméně nyní jsou vyhlídky také na dovču,ale v červnu takže kdyby se to řešilo v červenci jdu do toho :) mám Fabii1-1,2HTP12V 47KW motor tuším (BME) jednu chipovanou jednutku jsem v aute už měl,ale ta šla do kytek po rozkousání kabelového svazku kun(d)ou :aggressive:

TO WOODY>volal jsem ti kvuli tomuhle, jinak nic jsem nepotreboval :) a jak slouzi radio mimochodem? doufam ze vse OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte pánové,před rokem se chipovalo v Brně a kvůli dovolené jsem to musel zrušit <_< nicméně nyní jsou vyhlídky také na dovču,ale v červnu takže kdyby se to řešilo v červenci jdu do toho :) mám Fabii1-1,2HTP12V 47KW motor tuším (BME) jednu chipovanou jednutku jsem v aute už měl,ale ta šla do kytek po rozkousání kabelového svazku kun(d)ou :aggressive:

TO WOODY>volal jsem ti kvuli tomuhle, jinak nic jsem nepotreboval :) a jak slouzi radio mimochodem? doufam ze vse OK :)

A tak tos byl ty :) , jinač rádio už nemám, po tom tvojem jsem měl ještě 2 soňáky :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena by byla teda do 2500 u mě? 1.4 50kw. Asi jo,když bychom měli tu slevu 43 procent.Ale napište mi kdy zhruba se tam jede to e důležité,jestli tou dobou nebudu pryč!!Jsem z Brna,musel bych zajet až do Ostravy nebo kde to chcete provést?Kdyby to bylo za tyto peníze,tak bych do toho šel,ale potřebuju vědět kdy a kde ,aspoň zhruba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chce to 100% potvrzení účasti aby se pak 5 lidí den před akcí neodhlásilo... :feve:

jinak je nás už asi 12...to je šlušné to už určitě dojede do Ovy :palec2:

dovča je fanj...loni jsem na to dojel a zůstal jsem bez chipu :aggressive: co tak to uděla třeba ještě před dovolenýma někdy na konci června já jedu 3.6-17.6 do Řecka tak snad nedopadnu jako loni,ale už jsem to řešil s bráchou že by auto třebas dovezl místo mě do Ostravy nebo někam jinam podle místa akce :)

jinak škoda že mr.Cimbu nedělá i Peugeoty...brácha má také zájem a koníky navíc :)

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, mám zájem se k vám přidat, když to bude Cimbu a domluví se nějaká dobrá cena.

Octavia II, 2.0 TDI, 103 kW

Nyní to vypadá na slevu 43% tj. u tvé octavie konečná cena nějakých +-8000kč což myslím že je luxus :palec2:

jsi 12ctý zájemce,takže si prosím ještě doplň rok výroby Tvého autí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to vypadá na Ostravu :) prej když nás bude 10 a víc tak mr.Janda dojede do Ovy......už jsem chtěl zběhnout k Feldám,ale mají to až někde u Boleslavi což je pro mně 300+300km a navíc už se tady semnou počítá takže počkám na tu Ostravu :palec2:

A pánové...co říkáte na termín do konče června???Myslím že by to nebylo špatný ještě před dovčema ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...