Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Pánové,ráno jsem měl delší rozhovor s p.Jandou a vyplynulo z něj toto.Kdo přišel na to že by to mělo stát 2500?Za tyto prachy dělá jednobodový vstřik,tzn.favority a feldy monomotronic.Když dělal posledně hromadný chip na stejné typy aut tak to stálo 3000 kč a pokud čistil klapku tak 500 navíc a to dojeli všichni za ním domů,takže plus náklady na cestu.Takže po delším ukecávání a poukazování na mizerné finanční poměry na ostravsku a globální oteplování a celosvětovou finanční krizi, jsem ukecal,že nám to udělá za zmíněných 3000 kč ,ale včetně čištění klapky a dojede za námi za vlastní prachy,což je asi tam a zpátky 600 km.Jenom kdyby nás bylo víc než 20 tak je ochoten to udělat za zmíněných 2500,ale tolik se nás asi nenazbírá,nebo jo?Takže pokud máte ještě nějaké váhavé známé,tak je přemlouvejte a přemlouvejte.Mohou přijet i jiné typy škodovek, např.octavky ,bez předchozího přihlášení, jen by bylo dobré vědět jakou mají motorizaci a cenu by si museli domluvit na místě.Přesto si myslím,že pro nás je to dobrá cena, za kterou už to později nepořídíme,takže pište a hlaste se,kafe už zajistím na místě já. ;) Adresu,mapku a GPS souřadnice pro přespolní dám včas na forum,takže sledujte pozorně další vývoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud by to slo zorganizovat, udelal bych jedno auto mereni zdarma v den upravy. proste nez udela Janda ten svuj zasah, prijede jedna HTP ke mne, zmerime to a pak pojede na upravu a hned zase ke mne tak aby to bylo v jeden den.. :) a jakou mate cenu za upravu???

Klidně si to nechám u tebe změřit pokud ti nevadí,že to je 1,4 MPI 44kw. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady je seznam lidí kteří se závazně přihlásili a běda jestli nepřijedou.Budem je pomlouvat kudy budeme chodit.

SERGEJ 3-1,2 htp 40kw 2003

Woody -1,2 htp 40kw 2006

X track - 1,2 htp 47kw 2006

Košina Zdeněk - Roomster 1,2htp 51kw 2008

Cagman - 1,4 mpi 50kw 2000

Cagman - 1,4 mpi 50kw 1999

ryba 67 - 1,2 htp 47kw 2004

tadek.h - 1,2 htp 47kw 2004

Gaste - 1.2 htp 40kw 2006

Kamikadze - 1,4 mpi 44kw 2001

Kamikadze - 1,4 mpi 50 kw 2000

Lipan-pan - 1,2 htp 47kw 2005

Wiglegummi - 1,4 mpi 44kw 2001

Zatím nevím nic a nepotvrdili:Dunndee,Rosta.Tak chlapi ozvěte se co nejdřív ať to můžu dát dohromady,čas letí!

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dam vedet vecer, drzte palce musim ktomu prekecat manzelku, sel by do toho aj kamos kdyby to bylo za zminenych 3000kc, jenomze on ma o1 1,9tdi 66kw no a po te sleve nejakych 40% by ho to podle ceniku p.jandy co ma na svych strankach vyslo stejne na nejakych 5-6tis, no a na to on nema

Tak ukecávej,ale správný chlap si od baby do auta kecat nedá :D U 1.4 mpi je nárůst výkonu a krouťáku největší a opravdu to stojí zato

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zatim to vypada dobre, nebudu bez vecere, ale cekal jsem ze bude vyvadet nebo tak neco a ona mi rekla tak trochu nasranym tonem ze ji to je jedno, jeste ji zkusim zpracovat ale myslim si ze vas bude o 1 navic. Jinak jak jsem to pocital tak nas je 12 by jsme mu mohli dat kazdy po 100 na naftu ne?

Jo, myslím,že na tom určitě neprodělá a za tu 100vku kup radši manželce kytky,pokud ti to teda schválí.Nasaď svůj maximální šarm a večer se v ložnici trochu snaž :wub::kol-45:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pro vás upřesňující informace o místě konání :

GPS souřadnice pro gps maniaky :) : Loc: 49°50'45.413"N, 18°17'2.967"E

a zde přikládám obrázek o místě příjezdu

mapa1.png

adresa : Ostrava Sokolská třída 81 - Autoservis Staněk , vjezd se nachází z ulice Slavíčkova , jedná se o parkoviště v areálu Hornické polikliniky

ZAČÁTEK AKCE : neděle 21.6.2009 v 8:00 hod!! Sraz všech účastníků najednou,aspoň pokecáme a nebude se na nikoho čekat.P.Janda říkal,že spěchá,takže to bude odsejpat.

v případě problémů s orientací mi buď pošlete SZ a nebo volejte na číslo 605 266 369

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo,neboj,taky to budeš mít se slevou :)Slevu dostanou všichni,kteří přijedou,jenom může nastat problém,že pokud to bude auto s jinou motorizací než jsou nahlášená auta ,nemusí mít p.Janda sebou příslušný softwar.

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím že za 2 dny se domluvila akce jak fík :palec2: jen aby dorazili všichni přihlášení a nebylo nás tam pět a půl :(

každopádně s cenou souhlasím a snad mě navi dovede kam má a v 8:00 se sejdem.

Kamikadze:jen by chtělo pod mapkou,jak jsi napsal čas a adresu upřesnit o který den přesně se jedná ;) osobně si myslím že o neděli :help:

Takže už se na vás těším,kromě Woodyho nikoho osobně neznám :unsure: a v pátek jestli počasí dovolí musím umýt Fabinku ať si před váma neudělám ostudu s tou mojí špindírou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me to nehrozi mam to same co ty. Jak dlouho bude trvat jedno auto, budu mit totiz trosicku na spech

Tak můžu si tě napsat na 100%?Přemlouvání zřejmě dopadlo dobře :palec2: Jestli spěcháš a nikdo nebude mít nic proti,tak půjdeš mezi prvními,pokud přijedeš včas.Jedno auto by mělo trvat tak 20 až 30 minut,ale to nevím přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...