Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Tak chlapi zkusím to domluvit s p.Jandou ,nemám rád když někdo něco rozjede a pak se na to vykašle.Zkusím to domluvit na toho 20.6. ,to je sobota.Jenom potřebuju urychleně vědět jestli ten datum všem vyhovuje ať tam pak nejsem sám.Znovu teda napište kdo to teď chce.Není moc času tak ať to odsejpá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem do Cimbu,ale p.Janda nebyl přítomen,mluvil jsem s jeho manželkou a jakmile se vrátí bude mi volat.Místo konání jsem myslel původně někde na parkovišti v Shopingparku,ale v neděli má být špatné počasí, takže tam bude narváno. Další alternativa je parkoviště na štěrkovně v Hlučíně,kde ze stejných důvodů bude prázdno.Pokud máte někdo jiný nápad,hoďte ho sem.Ještě se mi neozvali další zájemci,tak pokud máte někdo na zbytek lidí nějaký kontakt,tak ať se urychleně ozvou.Pokud se nedomluvíme teď, tak to bude trvat další tři měsíce než se to znovu zorganizuje. kol119

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže předběžně domluveno s p. Jandou-neděle 21.6. v 8 hod.V pátek mu musím poslat počet zájemců a jejich motorizaci a místo kde se to uskuteční.Navrhoval bych ten Hlučín.Tak pište urychleně ať mám čas to dát s p. Jandou dohromady.

Jinak můj mobil:605266369

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na tom jsme? No, vzhledem, že jde většinou o 3hrnky tak blbě :smich:

Tak me by to taky zajimalo, porad me tam drti lidi ze chcou at delam benziny, jednu fabii 1.2HTP jsem udelal :) ale to jsem nemel jeste brzdu. Ten rozdil je temer neznatelnej a brzda by odhalila vic, kde co jak jake rozdily atd.... Tunit na pocity je nicnerikajici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tedy pravda,že benzíny nejdou výkonově potáhnout o tolik výš jako nafta,ale nejde jen o výkon,jde hlavně o kultivovanost chodu a pohodu jízdy.Před chvílí jsem měl možnost srovnání dvou fábií 1,2 47 kw .Jedna cesta tam se standartem a zpátky se stejným typem,ale načipovanou od Cimbu.Uplně jiná jízda po stejné trase,žádné akcelerační prodlevy,zátah pěkně od spodu,prostě paráda.Má to něco do sebe a za ty prachy při hromadném čipování to prostě stojí za to. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná bude trochu změna v místě konání akce.Jednám s kolegou, který má servis v centru Ostravy za Hornickou poliklinikou.Je tam velká uzavřená parkovací plocha kde nás nebude nikdo otravovat a navíc v případě deště bude možno vůz zavézt dovnitř a udělat to pohodlně včetně čištění klapky.Je to zajištěno tak na 99%.V každém případě dám včas vědět,takže prosím,sledujte toto vlákno ať nemusím všechny informovat jednotlivě.Zítra budu vědět cenu a oznámím ji.Uzávěrku zájemců budu muset udělat ve čtvrtek večer,protože v pátek dopoledne musím napsat p.Jandovi počet a typy aut.

Editováno: , autor: KAMIKADZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KAMIKADZE:Vážně bych nečekal že se toho tak ujmeš :palec2: klobouk dolůůůůůů :palec2:

Potvrzuji účast jak jsem ti již psal v SZ termín 21 OK a 20 taky OK.....

jen k tomu místu,celkem by se mi hodila adresa servisu tvého kámoše,nebo souřadnice GPS :)

Jinak Fabia1 1,2-47Kw 12V BME rv:2007

Hornická poliklinika s.r.o.

Sokolská třída 81

702 00 Ostrava

Jinak tohle by asi měla být ta adresa,jiná Hpol.tam není :)

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ještě je otázka kolik bys za tu brzdu chtěl ;)
pokud by to slo zorganizovat, udelal bych jedno auto mereni zdarma v den upravy. proste nez udela Janda ten svuj zasah, prijede jedna HTP ke mne, zmerime to a pak pojede na upravu a hned zase ke mne tak aby to bylo v jeden den.. :) a jakou mate cenu za upravu???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...