Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Vidím že za 2 dny se domluvila akce jak fík :palec2: jen aby dorazili všichni přihlášení a nebylo nás tam pět a půl :(

každopádně s cenou souhlasím a snad mě navi dovede kam má a v 8:00 se sejdem.

[color="#

Taky doufám,že se sejdem všichni.Kdyby jsi měl v koncovce problém s orientací tak telefén na mě tady je a já už si tě navedu nebo vyzvednu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky doufám,že se sejdem všichni.Kdyby jsi měl v koncovce problém s orientací tak telefén na mě tady je a já už si tě navedu nebo vyzvednu. ;)

Ahoj,doufám že to najdu,navigace si se souřadcnicí rozumí a našla nějaké parkoviště za poliklinikou :) každopádně číslo na Tebe jsem si napsal a kdybych jezdil někde dokola a nemohl to najít zavolám ;) jedná se tedy na 100% o neděli 21.6 :palec2:

A psal jsi i bráchovi od Mischicky,Luďovi???myslím že měl také zájem o chip,on bydlí někde u Žďáru tak aby se stihl připravit....kdyžtak jsem mu právě poslal SZ......

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidi vždycky slibují přijedu na 100% a pak odřeknou:( (nemyslím dovolená nebo tak něco) snad nás tam bude aspoň těch 10 aby byla sleva...... :palec2:

Akce na rychlo jsou nejlepší přesně jak tady někdo psal ;);) jen by to chtělo nějakou maličkost pro hlavního iniciátora,co říkáte? :)

Jinak Wiglegummi klapku čistím co 3 měsíce nebo jak je čas....ať zůstává pořád v dobré kondici.....

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me by to taky zajimalo, porad me tam drti lidi ze chcou at delam benziny, jednu fabii 1.2HTP jsem udelal :) ale to jsem nemel jeste brzdu. Ten rozdil je temer neznatelnej a brzda by odhalila vic, kde co jak jake rozdily atd.... Tunit na pocity je nicnerikajici.

U 3hrnku se to vyplati tak jeste treba u starsi 47Kw verze ktera se od novejsi 51Kw lisi jen SW .. ale jak rikam je to motor od motoru bezne ma HTP 12V 50Kw takze dobre zajety motor leps jak "chip".. driv sem cet v SM meli na jarove seriove HTP a slabsi nabrzdili 45Kw a silnejsi 52Kw..

Kazdopadne by me u ty HTP opravdu zajimalo pred a po.. pak by se ukazalo zda je to jen placebo, nebo je za ty prachy i trochu muziky...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 3hrnku se to vyplati tak jeste treba u starsi 47Kw verze ktera se od novejsi 51Kw lisi jen SW .. ale jak rikam je to motor od motoru bezne ma HTP 12V 50Kw takze dobre zajety motor leps jak "chip".. driv sem cet v SM meli na jarove seriove HTP a slabsi nabrzdili 45Kw a silnejsi 52Kw..

Kazdopadne by me u ty HTP opravdu zajimalo pred a po.. pak by se ukazalo zda je to jen placebo, nebo je za ty prachy i trochu muziky...

Jak jsem tu psal,jel jsem předevčírem jednu cestu nečipovanou F1 htp 47kw a naspátek po stejné trase stejným typem čipnutým a můžu říct že rozdíl to je i když jsem byl taky dost skeptik,ale tohle mě přesvědčilo.A k tomu dobrému zajetí,si teď představ ještě ten čip,to musí být balada. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše JasteR...je to hodně o zajetí,nechápu jak moje HTP může na sprintu ujet opelu astra(2001) 1,6-55Kw ;) při záběhu prvních 5000km jsem ji šetřil a pak jsem jí začal nakládat ale ne že bych byl hovado...5000rpm a konec...tetina fabka 51kw-nový model najeto 12 000km je zdechlejší a o dost jako ta moje....a pokud je rozdíl jen softový tak vypadá že jsem tu moji asi dobře zajel....a ještě dodám...olej nenechávám víc jak 5000km a myslete si o mě že třeba plýtvám penězama :p a zrovna dnes jsem olejíček vyměnil(shell ultra 5w40)ono u chipu 1,2obecně myslím že ani tak nejde o Kw navíc jako o změnu průběhu toč.momentu a o částečné zkultivování chodu a o nepatrné snížení spotřeby v řádech 0,xx l/100km.. jak zde již bylo tisíckrát napsáno a řečeno a zkušenosti Kamikadzeho,Tangerína a spousty dalších mluví za vše :palec2: tak pánové už se mrtě těším na neděli(mimo jiné na Vás, stejné nadšence a blázny do Fábinek jako jsem já :) ) asi nedospím sem stašně zvědavý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proc? Jak jsem daval nove tak uz byla masina schlazena

Psals že to je poznat...(jede líp)počkej až po chipu,kámoš to takhle udělal jako ty a byla to ve srovnání se 44Kw raketa jako prase,to sání udělá dost,ale spolu s chipem je to ideální kombinace :palec2:

PS:jasné že to sání neměnil na horkém motoru,to už by mu asi někde přisávalo falešný luft lol

(pokud by ho ovšem na chvíli nehodil do trouby ať se teploty srovnají) :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ze ten čip pujde poznat ale co ztoho jak pri delsim zatizeni, abych si pak nepodaval ruce s ojnicema, ale uz se tesim

Poznat to bude určitě a o ojnice nemusíš mít strach,tenhle motor je daleko pevnější než byl favorit nebo felda a omezovač tě stejně nepustí přes kritické otáčky.

Dneska mi volal ten pán,který do Ostravy nepřijede,protože si to nechal načipovat včera přímo v Kroměříži kde zrovna p.Janda byl a byl nadšený jak to po čipu jede. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, mam problém. Manželka musi zítra do práce a nemá kdo hlídat malou, musím byt do 10h doma,doufám, že to ztihnu :( . Wigle,jedem ráno spolu? Když tak v 7.30 u PENNY v Petřvaldě ;)

to snad pujde ... ja jedu v 6 rano z Prerova a potrebuju byt odpo znovu zpatky v Brne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...