Přejít na obsah

Sraz Ostravska a okolí 18.5.2008


Doporučené příspěvky

Ahoj uvidím jak to bude s volnem v práci...makám i o víkendu a na tom jsem shořel na podzim jak byl sraz v Olomouci:(

Mošnov bude fajn místo až upřesníte termín budu chytřejší ;)

rád vás všechny uvidím ale asi budu nejmladší :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj uvidím jak to bude s volnem v práci...makám i o víkendu a na tom jsem shořel na podzim jak byl sraz v Olomouci:(

Mošnov bude fajn místo až upřesníte termín budu chytřejší ;)

rád vás všechny uvidím ale asi budu nejmladší :p

Na veku tady si myslim nezalezi, cim vic nas bude tim lip :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši mam take obavy aby nam ten Mošnov nehlídali!!!!!!!!!!!!! Slyšeli jste co se tam včera stalo? To by znamenalo konec všech srazu. :(http://www.newstin.cz/sim/cz/53219514/cz-010-000134707

byl to asi peknej blbecek..,,, ja si myslim,ze se srazikem problem nebude..,je to na stare plose a urcite neni nikdo z nas tak mimo ,aby udelal neco podobneho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ať nám kucí vyjde počasí, minule to byl hnus, zima jak sviňa a měl jsem co dělat abych se doma zahřál :prc:lol

Mozna se pletu ,ale neprobehla u tebe nahodou zmena predni casti ? ;) jen me to tak napadlo,jak tak koukam na avatar :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to máš ještě co dělat. :palec2:
Tak dnes jsme o kousek pokročili ,Pepino má předěláno na třetí generaci plus maxidot timto děkuji Vašovi a Cosbymu za odbornou poradu,dííík Neználek :):palec2: Jinak malá změna, hlasoval jsem pro 18,.5 ale budu rád pokud bude sraz toho 31.5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mnou počítejte,pokud mi do toho nevleze práce,tak mi vyhovují všechny termíny.

Jinak co se týče toho narušitele letiště,tak poslední zpráva co mám je,že byl sjetej jak paprika.

Editováno: , autor: Davča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsme o kousek pokročili ,Pepino má předěláno na třetí generaci plus maxidot timto děkuji Vašovi a Cosbymu za odbornou poradu,dííík Neználek :):palec2: Jinak malá změna, hlasoval jsem pro 18,.5 ale budu rád pokud bude sraz toho 31.5

a kdeto kutite ? Muzu prijet na kukandu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kukandu je lidí dost na práci je jich málo.Můžeš přijed ,ale termin kdy to ti neřeknu pač ho nevím dej tel a jak se něco bude dít tak ti brnknu. :) Neználek

pokud bude casek,rad klido pomuzu,v tom nevidim problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj uvidím jak to bude s volnem v práci...makám i o víkendu a na tom jsem shořel na podzim jak byl sraz v Olomouci:(

Mošnov bude fajn místo až upřesníte termín budu chytřejší ;)

rád vás všechny uvidím ale asi budu nejmladší :p

kolik ti je ? :) mohl bych se hádat s tím kdo bude nejmladší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klucí, neblbněte, udělejte to toho 11.4. jinak nemužu. Minulemi to uteklo a teď zas? :(

Nikdy se to nepodaří tak, aby to vyhovovalo všem. Navíc je teď tolik různých akcí, že je vůbec problém najít termín. I podle reakci tady bych to neviděl na tak monstr akci jako minule, teda BOHUŽEL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...