Přejít na obsah

Sraz Ostravska a okolí 18.5.2008


Doporučené příspěvky

pánové, Všem velké díky kdo se zúčastníl, počasí vyšlo suprově, díky Carlosovi kterej to tam deštníkem rozehnal a celou dobu nepršelo.... :palec2:

akce pohodová, autíčka naleštěné, od posledka mnozí i upravené, sprintíky taky v poklidu proběhly, pád motorkáře mezi auta mě zatajil dech, každopádně všichni byly ve správnou dobu na správném místě takže bez újmy na autech či co horšího na zdraví zúčastněných, ufff ufff

Takže v 7 měsici možná zase ahoj, musíme se domluvit na nějakém děštivém termínu lol lol lol

:palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

post-517-1211128206_thumb.jpg

post-517-1211128215_thumb.jpg

post-517-1211128220_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....něco malo z průběhu,F1 liga motokár Váša vs Cosby lol poslední foto jeden nejmenovany člen v nejmenovaném autě při sprintíku lol .....

motorkář ano spadl když jel proti nám- chtěl se postavit vedle motorky ale neudržel se, naštěstí ji nestáhl sebou dolu ale nasměroval do míst kde nikdo v bezprostřední blízkosti kdom neználka nebyl.... motorka si jela vesele 200m bez vodiča

post-517-1211129094_thumb.jpg

post-517-1211129106_thumb.jpg

post-517-1211129116_thumb.jpg

post-517-1211129122_thumb.jpg

post-517-1211129128_thumb.jpg

post-517-1211129134_thumb.jpg

post-517-1211129139_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obvykle parádní akcička :) ale ještě jsem se nikdy nedostal domu suchy.. Ten motorkář zatajil dech myslím vice účastněným.. měl kliku jako ten kokotek co mi najel do dveří u Mekáče :aggressive: FOto sem dohodím pokud se nebude opakovat a video jestli se mi to nějak podaří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar vsichni tak myslim ze pocasi aspon tedy ve 14hod nam nejak tak vyslo .Musim rict ze to neni spatne takovy zras fandu svych milacku.Takze myslim ze to bylo dobre a jsem zvedavy na fotky az se tady obevi.Zatim cusbus jak rikaji moje deti. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo bylo to super.Počasí vyšlo tak tak,odcházeli jsme už za deště,ale později se rozpršelo mnohem více tak jsme to stihli.Ten motorkář byl teda fakt dobrý,ještě že se nikomu nic nestalo.Účast byla hojná,jenom přijelo málo Fábií.Tak zase příště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako obvykle parádní akcička :) ale ještě jsem se nikdy nedostal domu suchy.. Ten motorkář zatajil dech myslím vice účastněným.. měl kliku jako ten kokotek co mi najel do dveří u Mekáče :aggressive: FOto sem dohodím pokud se nebude opakovat a video jestli se mi to nějak podaří....

supr sraz, njn byl to amatér no... ale dal si mu dobře!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příjezd hlavní hrdinky srazů :prc:

Hahaaaa. Jestli teda myslíš moji Terču(ten kousek postavičky ;) ), tak my nepřijeli, my už tam byli :) Každopádně, dobrá akcička s hojnou účastí. Jen škoda, že jsme museli odjet. Aspoň bych viděl toho dvoustopého maniaka. Tak příště ahoooj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj akce byla perfektní! Ještě že ta mašina jela rovně. Pak jsme měli menší kolizi u schopinu kde nějací kryšpini najeli LuVIrsovi do auta ale jen mala oděrka ještě že tak pak menší zaspaní na křížovatce za intersparem kde sem potkal Fabii predelanou do RS s nickem Moota neba tak neak tak sme se za jizdy seznamily mno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...