Přejít na obsah

Napis "Octavia" na zadni kufr


lukky

Doporučené příspěvky

Ahoj, koupil jsem Octu, ale nema na zadnim kufru zadne napisy. Libilo by se me tam mit nazev alespon modelu "Octavia". Nevite kde sehnat napis a jak se to tam umistuje? Nekde jsem videl, ze jsou ty pismenka zvlast... Jak se to tam lepi? Neni na to nejaka sablona? Specialni lepidlo?

Koukal jsem, ze original od skodovky stoji cca 400,-. Pokud je to jen za napis, tak cena tedy nic moc... :-(

Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koupil jsem Octu, ale nema na zadnim kufru zadne napisy. Libilo by se me tam mit nazev alespon modelu "Octavia". Nevite kde sehnat napis a jak se to tam umistuje? Nekde jsem videl, ze jsou ty pismenka zvlast... Jak se to tam lepi? Neni na to nejaka sablona? Specialni lepidlo?

Koukal jsem, ze original od skodovky stoji cca 400,-. Pokud je to jen za napis, tak cena tedy nic moc... :-(

Diky za odpovedi.

napis sem sundaval,jestli chceš,pismenka ti mužu poslat za nejakou symbolickou cenu.....kdyžtak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koupil jsem Octu, ale nema na zadnim kufru zadne napisy. Libilo by se me tam mit nazev alespon modelu "Octavia". Nevite kde sehnat napis a jak se to tam umistuje? Nekde jsem videl, ze jsou ty pismenka zvlast... Jak se to tam lepi? Neni na to nejaka sablona? Specialni lepidlo?

Koukal jsem, ze original od skodovky stoji cca 400,-. Pokud je to jen za napis, tak cena tedy nic moc... :-(

Diky za odpovedi.

muzu nabidnout to stejny co kolega prede mnou,

jsem od brna,kdyby to pomohlo

pak jen koupit nejakou oboustranku , rozmerit a nalepit

kdyz bude zajem tak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu nabidnout to stejny co kolega prede mnou,

jsem od brna,kdyby to pomohlo

pak jen koupit nejakou oboustranku , rozmerit a nalepit

kdyz bude zajem tak SZ

zkus to nějak vygenerovat tady...

http://www.skoda-dily.cz/index.php?action=...y=1U6853687TFXC

http://www.skoda-dily.cz/index.php?action=...=1U6853687AAFXC

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte mi ako odstranim ten stitok s motorizaciou pod nadpisom Octavia? Chcem ho nahradit stitkom Tour...

najlepsie je to nechat vyhriat na slnku, aby to nebolo studene alebo jemne nahriat a stiahnut to rybarskym silonom (ako keby odrezat) ale treba opatrne, zbytky potom ocistit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě zajmaly 2 věci, 1. sundat štítek motorizace, to už tu vidím, bez nahřátí to asi nepude že? nebo dá se to udělat i jinak než za pomocí slunka a silonu?

2 chtěl bych sehnat štítek motorizace, který je ale prázdný, nic na něm není, nevíte kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych prosim rad vedel jednu vec, muzete mi nekdo napsat kam se ten napis umistuje? :-) Treba vzdalenost spodni linky napisu od horni hrany kufru a od leve hrany. Jedna se o octu v hatchbacku.

Diky

Editováno: , autor: lukky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, koupil jsem Octu, ale nema na zadnim kufru zadne napisy. Libilo by se me tam mit nazev alespon modelu "Octavia". Nevite kde sehnat napis a jak se to tam umistuje? Nekde jsem videl, ze jsou ty pismenka zvlast... Jak se to tam lepi? Neni na to nejaka sablona? Specialni lepidlo?

Koukal jsem, ze original od skodovky stoji cca 400,-. Pokud je to jen za napis, tak cena tedy nic moc... :-(

Diky za odpovedi.

Prosím,můžete sem někdo napsat,čím a jak jste to sundali?Já potřebuju sundat zadní znak "škoda" a zatím žádný odmašťovač to neodlepil a nožem odloupnout to nechci.Díky za rady. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to taky zkoušel o výkendu, štítek motorizace jsem odlepil normálně trochu zapomocí šrubováku, nepoškodil sem ani štítek ani lak, abytek lepidla co zůstal na laku jsem odstanil trochou ředidla, jinak to nešlo, nejde poznat že tam nějaký byl!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...