Přejít na obsah

Škoda tuning Doksy ......


Doporučené příspěvky

moc super srázek! to vedro bylo sice nesnesitelný, ale ještě že tam byly stromy.. osvěžení v Mácháči taky dost pomohlo :) autíčka libový, snad nejvíc se mi líbila 1000 MB na Mangelsech s podvozkem na zemi :) Pak samo žlutej Rapídek, limuzína a bílej Pickup.. Co mi vadilo, byla červená Fabina v prostoru skodahome, ten dusot byl příšernej :feve: navíc sem se zakoukal na přední kolo a myslel sem, že padnu - někdo sbírá poháry, někdo závaží na hliníkách lol

v sobotu odpoledne se kemp pěkně vyprázdnil :feve: už to není jako dřív, kdy tam všichni zůstávali celej víkend.. ze skodahome tam snad zůstal jen Frenky a náš klub, kde většina členů je zároveň uživateli tohoto fóra...

Janina@Vašek: dík že ste s námi zůstali, super pokec! Vašku, pošleš mi prosím fotky? rád bych je dal do naší galerie ;) Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc super srázek! to vedro bylo sice nesnesitelný, ale ještě že tam byly stromy.. osvěžení v Mácháči taky dost pomohlo :) autíčka libový, snad nejvíc se mi líbila 1000 MB na Mangelsech s podvozkem na zemi :) Pak samo žlutej Rapídek, limuzína a bílej Pickup.. Co mi vadilo, byla červená Fabina v prostoru skodahome, ten dusot byl příšernej :feve: navíc sem se zakoukal na přední kolo a myslel sem, že padnu - někdo sbírá poháry, někdo závaží na hliníkách lol

v sobotu odpoledne se kemp pěkně vyprázdnil :feve: už to není jako dřív, kdy tam všichni zůstávali celej víkend.. ze skodahome tam snad zůstal jen Frenky a náš klub, kde většina členů je zároveň uživateli tohoto fóra...

Janina@Vašek: dík že ste s námi zůstali, super pokec! Vašku, pošleš mi prosím fotky? rád bych je dal do naší galerie ;) Díky!

Jj dík za pokec chlape snad jindy to bude lepší :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se ti líbilo na té černé 1000MB? Seřezaný pružiny na max (to musí mít luxusní jízdní vlastnosti), lak hrůza.... Z 10m pěkný, ale jinak :feve:

S tím musím souhlasit. Auto se mi zamlouvalo z dálky ale při bližší obhlídce musím taky konstatovat. Lak byl průměrný ( poteklé a ztuhlé linky nebo jak to popsat ) interie nebyl vubec. Vejfuk starej.

Pěkný kola a snížení. Jízdní vlastnosti asi nejsou moc důležitý. Byl by to takovej dobrej základ na veterána.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se ti líbilo na té černé 1000MB? Seřezaný pružiny na max (to musí mít luxusní jízdní vlastnosti), lak hrůza.... Z 10m pěkný, ale jinak :feve:

to bude asi tím, že sem na ní koukal vždycky z dálky :D ani mě nenapadlo, že to je takhle zbastlený :feve: bral sem to, jak je to krásně dole.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mates XIV: Díky za hezkou fotku auta. ;)

Doksy byli pro mě letos tak trochu zklamáním co se kvality aut týče. Každý na to věsí akorát plasty, muziku dělá stylem čím více tím lépe a ono je to přitom přesně naopak a opravdových hezkých aut bylo pomálu. Ke všemu mě a TUNERovi ještě zkazila večer nějaká socka, která nám ukradla skládací židličky... Ale co se týče lidí, tak super, byla tam půlka lidí ze skoda-virt.cz a tak jsem ani nestihnul se všema pokecat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuner2: ono je to teď bohužel skoro všude stejný, nejen v Doksech.. ale i tak tam bylo dost pěkných aut ;) pořád je dost lidí, kteří mají cit pro detaily a drží se hesla že v jednoduchosti je síla :palec2: najmisovi se taky málem ztratila skládací židlička, nakonec sme zjistili, že je v druhý chatce.. to fakt nechápu, zrovna taková "drahá" záležitost... :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ od teď to taky tak budu dělat a budu zavírat i motorový prostor. Když je nějaký debil schopný ukranout židličku za 150,- tak příště nemusím mít víčko na expanzku, které už jde blbě sehnat apod. Holt když jsou lidi svině, tak nebude na co koukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ od teď to taky tak budu dělat a budu zavírat i motorový prostor. Když je nějaký debil schopný ukranout židličku za 150,- tak příště nemusím mít víčko na expanzku, které už jde blbě sehnat apod. Holt když jsou lidi svině, tak nebude na co koukat.

nejhorší je že 99% lidí je v poho a pak se najde to 1% takové pakáže :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo to tam špatné. Bylo se na co koukat. Voda taky dobra. Jediny co mi bylo proti srsti byla ta spanila jizda. Moc osefovany to nebylo a ten vecerni program nebyl zadnej zazrak... Skoda,ze dost lidi odjelo v sobotu okolo 16 hod. .....Jel jsem tam uz v patek vecer a byl do nedele.

Nekomu kradli zidlicky,cepicky z kol a nam zase lahvace co byli u stanu.

Akorat me stve,ze jsem se nepodival sem na forum pred srazem. Rad bych pokecal live. J

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...