Přejít na obsah

Climatronic - pomoc


ballu

Doporučené příspěvky

nepůjde ti to dej to někomu komu to půjde

Jasná zpráva ;)

Nejde poznat podle té fotky, zda jsou tam origo větráky nebo nějaká Čína? Jde mi o to, jestli nemám rovnou nechat vyměnit i saharu, protože se mi zdá taky lehce zatuhlá...

Celkově jsem si s klimatizací už užil a holt to budu muset vzít asi zgruntu (viz. http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=779454 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to taky foukalo slabe nebo spis me nechladila klima a mel jsem spatny servo 71.bylo vyskoceny z klapky

včera jsem koukal do vagu a hlásí mi to "sporadickou chybu" 71 - servomotor klimatronic, je to to samé co jsi měl?

co s tím mám udělat? díky za info...

...klima jinak funguje normálně

detail z vagu:

Řídící jednotka: 1U1 907 044 A

Komponent: CLIMATRONIC C 2.0.0

Kódování: 11000

Opravna #: WSC 31480

1 Nalezeny chyby:

01274 - Servomotor pretlakove klapky (V71)

37-10 - Defekt - Sporadicky

Editováno: , autor: Neo Moucha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem koukal do vagu a hlásí mi to "sporadickou chybu" 71 - servomotor klimatronic, je to to samé co jsi měl?

co s tím mám udělat? díky za info...

...klima jinak funguje normálně

detail z vagu:

klima ti funguje na vsechny teploty??pokud byla sporadicka smaz ji treba to uz neudela,ale jestli tam znovu naskoci tak je neco spatne...me 71ka delala to ze to topilo strasne malo na klimu bylo vypadeny z te klapky ktera se otvira a reguluje a pusti do auta chladny vzduch...treba ti zustala dost pootevrena a tim ti chladi klima...jinak rozebrat stredovej panel palubky a kdyz zkusis akcni cleny vagem mel by si prijit jaky to je servo je jich tam vice.a nebo zkusit stelovat teplotu od nejmensi po nejvetsi...me vypadla takova packa co vede od serva ke klapce co se otevirra a zavira....nejak se tam urval zobacek...neslo to resit jinak nez prilepit vterinakem ... ten dil se samotny asi sehnat neda a cely bludiste topeni se mi nechtelo kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klima ti funguje na vsechny teploty??pokud byla sporadicka smaz ji treba to uz neudela,ale jestli tam znovu naskoci tak je neco spatne...me 71ka delala to ze to topilo strasne malo na klimu bylo vypadeny z te klapky ktera se otvira a reguluje a pusti do auta chladny vzduch...treba ti zustala dost pootevrena a tim ti chladi klima...jinak rozebrat stredovej panel palubky a kdyz zkusis akcni cleny vagem mel by si prijit jaky to je servo je jich tam vice.a nebo zkusit stelovat teplotu od nejmensi po nejvetsi...me vypadla takova packa co vede od serva ke klapce co se otevirra a zavira....nejak se tam urval zobacek...neslo to resit jinak nez prilepit vterinakem ... ten dil se samotny asi sehnat neda a cely bludiste topeni se mi nechtelo kupovat

Klima zdá se funguje normálně, chladí, topí...

zkusím smazat a uvidím... díky za radu!

dám vědět, co bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Podívej se na téma "klapka vnitřní cirkulace...", které od r.2005 shrnuje všechny probvlémy včetně opravy serva.

Jinak je důležité:

K výměně serva:

- cena na vrakovišti (notno otevřít kvůli stavu koleček) cca kolem 500,-

- servo lze snadno demontovat a namontovat pouze v poloze vnitřního oběhu vzduchu

- u climatronicu nezapomenout nasadit i horní klapku

- pak není problém jet opět v zimě a dešti ve 4 lidech bez pocení oken

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...