Přejít na obsah

F 1.9 SDI divni chod motoru v nízkých otáčkách


Doporučené příspěvky

Zdravím odborníky,mám problám s F 1.9SDI.Převážne při studeném motoru se auto při rozjezdu nějak divě chová(zvuk a možná i kapet třepe).Zvuk to má jako kdyby to jelo třeba na 3 válce :A dělá to třeba když se rozjedu na 1 rychlost tak něž překročím zhruba 2000 otáček tak to přestane dám 2 rychlost a mám nízké otáčky (třeba kolem 1200-1500)tak to má zas divní zvuk i vybrace.Jek přidám plyn a překročím zas tu hranici otáček tak už zas v pohode.Napichnul jsem to na vag a nic tam není.Nevím co stím a nikde jsem nic podobného nenašel. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Všichni máme najeto přes 100tis že? je to čerpadlem,které dává již malou volnoběžnou dávku a proto ten motor jakoby pohupuje:Neopravitelný normálním servisem a ani to nelze upravit jednotkou.Bohužel jedině výměna čerpadla.Ale já má 210tis,km a v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nevím jestli to je ještě aktuální, ale mě přesně tohle dělal rozpadlý a hlavně přicpaný katalyzátor. Dělalo to pouze při otevřeném ERG ventilu, který stačilo odpojit. Ale po jeho vyčištění a výměně katalyzátoru jede auto jako ďábel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 roky později...
  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...