Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

chlapi, prosím o radu. jak to tedy je ? chtěl jsem to taky koupit. jdou ty kabely předělat nebo musej být jiný ?

toto uvádí v inzerátu. cituji : "Zboží je nové,nepoužité.Jde o originální výrobek ŠKODA AUTO,určené na vůz Škoda Superb (3UO 953 513D).Lze použít na vozy Škoda Fabia,Octavia (do 2005).Součástí aukce je i originální elektrická kabeláž (8EO 971 980). "

nebo poradte, co mam vlastně shánět - chci to s tou kolíbkou.

díky

Pokud se nepletu tak kabeláž pro Benzín BEA 300 003 a TDI BEA 300 002 je stejná, jenom u kabeláže pro benzín je gumová průchodka. Páčka ze Superba 3U0 953 513D jde namontovat do OctavieI benzín i TDI až do roku 2008.

Editováno: , autor: RomanR25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, prosím o radu. jak to tedy je ? chtěl jsem to taky koupit. jdou ty kabely předělat nebo musej být jiný ?

toto uvádí v inzerátu. cituji : "Zboží je nové,nepoužité.Jde o originální výrobek ŠKODA AUTO,určené na vůz Škoda Superb (3UO 953 513D).Lze použít na vozy Škoda Fabia,Octavia (do 2005).Součástí aukce je i originální elektrická kabeláž (8EO 971 980). "

nebo poradte, co mam vlastně shánět - chci to s tou kolíbkou.

díky

Abys zbytecne nevytezoval autority, odpovim ti ja - NEKUPUJ TO, chlape, vzdyt je to tu uz napsany. Ano, ten tempomat tam bez problemu nacpes, to neni problem - problem je prave v te kabelazi, v ktere se lisi Sup od O1. Takze blinkry ti pojedou jako predtim, ale piny tempomatu nikam nenacpes, takze budes shanet novou kabelaz nebo ty piny ucvakas a napajis ty spravne, ovsem pokud je nekde sezenes. Ver mi, ja si take nabehl, a nebyt jedne dobre duse, ktera mi tu kabelaz vymenila, panbu mu to zaplat kol5 , byl bych pekne v haji.

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mistri ... dokaze nekdo z vas poradit, jak se dostat u SuperBecka ke konektoru T15a, aby se dal napinovat pro tempomat? Dostal jsem se po uvolneni pojistkovych a releovych platu, ale nepovedlo se mi dostat k tem konektorum, co jsou pod ridici jednotkou. Najde se nekdo, kdo vi, jak se tam dostat? Otazka 2.: da se pouzit primo tempomatovy kabel od ochcavky, nebo je treba vymenit piny? Vim, ze piny se daji nejake objednat, je otazka, jestli je jich treba menit. Cekam na vase moudra, budu rad, kdyz se nekdo tady ozve ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přístup na T15 je trošku špatnej

v 1. řadě sundej dekl jak je motorovka a vyndej protikus z T15

pak odjisti jistící pazky a zatlač konektor do auta

pak už bys měl napinovat a šupnout zpět

kabel z OI má jiný piny a do T15 je nedáš

pin půjde objednat ve škodovce, ale počítej cenu ccca 25kč/ks

odkud jsi ?

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přístup na T15 je trošku špatnej

v 1. řadě sundej dekl jak je motorovka a vyndej protikus z T15

pak odjisti jistící pazky a zatlač konektor do auta

pak už bys měl napinovat a šupnout zpět

kabel z OI má jiný piny a do T15 je nedáš

pin půjde objednat ve škodovce, ale počítej cenu ccca 25kč/ks

odkud jsi ?

dík za info ... jsem ze slovenska, aktuálne Bratislava. To zatlaceni dovnitr jsem se snazil, nenasel jsem ale, kde se odjistuje ten konektor, je to kapanek jiny, nez u ochcavky ... primo foto asi nemas? Budu muset experimentovat .. ale velkej dik za popis, snad se to povede vybrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, trušku se vrátím na začátek tohoto tématu - nechce se mi zakládat nový.

je opravdu nutný kupovat kabeláž k tempomatu na OI ?? mam to od známého ( ale znáte to - kamarád kamaráda říkal ) , že prý šikovný elektrikář si poradí, a že stačí natáhnout jen jeden kablík navíc ! prý se divý, proč všichni shání kabeláž, když už je dnes znám způsob jak to obejít.

tak tedy šikovní elektrikáři, koukněte kápnout božskou kol7 a jděte s pravdou ven. umíte to a jde jen o kšeft nebo je to blud ;)

nechce se mi totiž chodit od kámoše ke kámoši, abych se dostal ke zdroji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím chcem sa opýtať, či nemáte niekto schému zapojenia tempomatu na Octaviu Tour MR 2006 kód motora AXR ? V DP čo mám je posledný MR 2002 a s AXR to nesedí, je tam iné zapojenie konektorov na priečnej stene ( medzi motorom a kabínou ) nie je tam T10k je tam čierny konektor ale nemá 10 pinov. Vďaka za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...