Přejít na obsah

Montáž tempomatu do Octavie I


ado1973

Doporučené příspěvky

Prosím o radu, mám Octu 1997 1.6 74Kw a chtěl bych do ní tempomat jelikož jsem ho viděl v prodeji .

Otázka: co vše k tomu potřebuji nebo zda li stačí pouze výměna páčku?

Díky všem :help:

Nechci tě sklamat ale v tvém případě Tempomat asi nepůjde máš plyn ovládaný lane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tě sklamat ale v tvém případě Tempomat asi nepůjde máš plyn ovládaný lane.

Islo by to, ale naklady su niekde inde ako na nelankovom plyne.

Musis mat skrtiacu klapku, ktora podporuje tempomat, RJ motora takisto, natahat kabelaz od RJ k deliacej stene a kable k packe a nakoniec packu.

Packa s kabelazou je skoro zadarmo oproti tej klapke (nova cca 6000Kc) a pripadne RJ motora...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MartinRS vraj si mal 2liter aj s tempomatom som to tu niekde na fore zahliadol, mozno je to fama, ale predsa len sa spytam mam APK s lankom, ale videl som uz lankove s tempomatom zrejme od vyrobe. Co by bolo treba urobit ? Ja by som kvoli tomu aj prisiel zo Slovenska ku Vam do CR ked uz sme v tom Shengen-e :p Ak by bolo treba manit klapku aku tam musim mat ? Kolko by boli naklady ? V servise ma odbili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
feedback na montaz tempomatu: byl jsem o vikendu u Vasi nechat si udelat tempomat a muzu vrele doporucit. Presne vedel co, kde, jak a za necelou hodinku bylo velmi elegantne hotovo.

Doporucuju a diky Jirka

děkuji za chválu

Vím, že už to tady bněkde bylo.... jak ho zaktivovat na Vagu???? díky

motorová jednotka - login - 11463

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo! Teda pokud nebudeš mít 3 ramenný sportovní volant, jako mám já - to potom smolík :D šroubovák tam nenarveš na povolení 2 šroubů zepředu.

hodne ouzkej a hodne dlouhej a jde to :). Ja sem rozriz sroubovak, nastavil a svaril. Chvili to trvalo ale vyplatilo se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebylo jednodužší si koupit za pár kaček ten 40cm šroubovák? :D

Urcite bylo. Ale bezne jsme to delal jinym na 4ramenym volantu. Jednoho krasnyho dne mi prijelo auto se 3 ramenym volantem. Po lounech ten sroubovak fakt nesezenes a tak nejrychlejsji bylo si ho udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem přes net origo tempomat i s kabeláží do meziprostoru (odtamtud už kable jsou), hodně jsem četl na fóru jak to namontovat a pak jsem zajel do škodováckýho servisu, za hoďku bylo auto hotové i s Vagem!, ten je taky nutný a zaplatil jsem 1200 i s DPH, které pošlu nahoru zpět. Když to děláš doma, zadrbeš čas, poprvé se každý učí a stejně na vag musíš zajet, málokdo ho má doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem přes net origo tempomat i s kabeláží do meziprostoru (odtamtud už kable jsou), hodně jsem četl na fóru jak to namontovat a pak jsem zajel do škodováckýho servisu, za hoďku bylo auto hotové i s Vagem!, ten je taky nutný a zaplatil jsem 1200 i s DPH, které pošlu nahoru zpět. Když to děláš doma, zadrbeš čas, poprvé se každý učí a stejně na vag musíš zajet, málokdo ho má doma.

?

nějak nechápu souvislosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nerob, to asi viaceri. Asi chcel povedat, ze nepozna / nema nablizku nikoho, komu by veril tak ako servisu a ze si od manzelky / priatelky / ... tie peniaze necha preplatit. ;)

Je vidět, že máš mozek toho dítěte co je na tvé fotce ;) , když nechápeš souvislosti, jde o to, že se neoplatí za každou cenu si vše dělat sám, když to levně udělá autorizovaný servis, a když nemáš pár korun na servis, měl bys jít raději do Š120, tam je to levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...