Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Jenže se tam píše "tlak paliva ve zpětném vedení od vstřikovačů 0,4 - 1bar" - to znamená, že se palivo z vysokotlaku do přepadu "škrtí" a tím i když je kapalina teoreticky nestlačitelná, tak určitou pružnost má a při uvolnění tlaku klesá její teplota v souladu s poklesem vnitřní energie, podobně jako když se adiabaticky rozpíná plyn... Jasně, zase pár €uro na jednom autě uškudlených, ale asi to mají dostatečně odzkoušený, že ten chladič není nezbytně nutnej. Nebo se začnou šířit požáry oktávek a bude se zase honem rychle do každýho dehťáka dodělávat... :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:  :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

attachicon.gifea288.JPG

Obdobně řešené to je u CR OII, s tím rozdílem, že zpětné vedení do nádrže jde přes palivový fitr. A taktéž tam není chladič. U PD vychází zpětné vedení taktéž od vstřikovačů.

 

ten vobrázek jsem taky gómal, že se to tam vlastně naředí... je pravda že v O II FL s 1,6 CR jsem chladič taky neměl... 

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pěkný, překvapuje mě, že je tam ještě dost ruční práce (nandavání nárazníků atd....), na konci na parkingu polovina aut bílých :D

 

Tomu poměru barev na konci na parkingu bych i věřil,... že se jedná o nové auta, která čekají na své zakazníky... mě už i na silnici příjde té bílé občas nějak moc....  kol102

 

Jinak vzhledem k počtu zaměstantců Škoda Auto a.s., což je 28 500 lidí (v roce 2013)... se tam toho ručně dělá pořád dost... a nevěřím že to budou všechno "svačinářky a sekretářky" v administrativě  :kol-20:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

to by mě zajímalo, kde se to proslýchalo? když mají od ŠA dodaná servisní centra a smlouvu na hodně hodně roků....

 

mimochodem by to byl vrchol trapnosti, když Octávkama jezdí Policie všude možně i nemožně (viděl jsem Octávku Policie i ve Funšalu na Madejře a nebo třeba i v Izraeli...) a u nás by jezdily v Hnůjdejích ....

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...