Přejít na obsah

Největší hlody, hlášky a výmluvy, s kterýma jste se setkali při koupi auta???


Kubic

Doporučené příspěvky

Ahoj přátelé,

napadlo mě založit téma "Největší hlody, hlášky a výmluvy, s kterýma jste se setkali při koupi auta???" když procházím fórum je docela dost úsměvných a vtipných historek co lidi dokážou vymyslet, aby auto prodali. Určo by bylo fajne mít je na hromadě, tak šup sem s nima :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupa nissanu almera vs. fabia

predavajuci: nissan to je super to nema chybu

kupujuci: preco su v predu plastove podblatniky a vzadu uz nie ? je to burane ?

predavajuci: v zadu ani nemaju byt.

kupujuci: preco teda ich ma fabia aj v predu a vzadu ?

predavajuci: to je fabia aby to nehnilo, nissan nehnije ten ich nepotrebuje.

kupujuci: ale obe auta maju pozinkovanu karoseriu.

predavajuci: ved sa pozrite ako hniju felicie tak preto to ma aj vzadu to je skodovka, to je shit nic nevydrzi, nissan to sa nekazi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kupujuci: mozes sa spytat kolko ma to auto najazdene km?

bazar: prave bolo na vymene oleja ma 90tkm tu mate nalepku na motore zo servisu.

kupujuci: hmm a mam este jednu otazku ?

bazar: ano

kupujuci: preco je potom nalepka na dvera zo skoda servisu vymena oleja 156tkm.

bazar: neviem, asi sa pomylili a malo byt 56tkm.

kupujuci: hmm, dakujem dovidenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysy jsem kupoval felicii...udajně15tis najeto-prodejce-auto nejelo nikdy v dešti a na gumách má ještě chlupy---já-už je to druhé obutí....prodejce,není,majitel jezdil jen na zimních....já-aha,tak to jo,ještě že v zimě neprší..... ještě jsem si vzpoměl na jednu při koupi peugetu 405 ....já-není to auto nějaké tvrdé...prodejce-má to sportovní zadní tlumiče,já-aha,ale ono to nepéruje,prodejce-to tak má být.......... byla zadřená zadní náprava

Editováno: , autor: octavie81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este jedna pred spanim na dobru noc:

pane, to auto je ako nove, s tym jazdil starsi pan iba k doktorovi a cez zimu to mal v garazi zabalene v deke, inak cez rok za zleho pocasia ( dazda, vetra, prudkeho slnka ) nejazdil ;)

preco tu nesedi odtien farby ?

to je od slnka vytahane.

a preco je to na dverach a nie na kapote a streche.

to zalezi ako svietilo slnko na to pri parkovani svietilo iba na dvere :feve:

kseftar a jeho reakcia na prevaleny blatnik:

to je v pohode to git spravi a jeden sprej ( aspon 10kg ) a je to ako nove, nikto nic nepozna.

ponaucenie: len netresknut dverami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám zkušenost, tenkrát jsem kupoval favo přes inzerát.

já- můžu kouknout na čísla kastle, motoru, porovnat s TP?

prodávající- no můžete, ale technickou to má tak není třeba.

já- no přecejen bych to rád porovnal.

prodávající- ok, ještě než by jste se špinil ukážu vám protokoly z STK, tam je vidět vše. (opravdu 4 STK byly ok a bez závad)

no nakonec jsem zjistil mírné odlišnosti :-D

já- tohle auto má kat a je to stříkačka? podle vin to tam nemá co dělat, v tomhle roce se takováto kombinace nedělala a podle vin to nesedí. koukám že typ motoru je také jiný. to je předělaný na stříkačku? a proč je číslo kastle na 3 místech? A koukám že v kufru pod kobercem je trochu jiná barva. (favo červené, pod koberci světle modrá).

nyní už ne prodávající ale pro mě neřád - všechno je v pořádku normálně jsem s tím jezdil. nikdy žádný problém nebyl. tyhle změny jsou jen přestavby

já - byl jste s tím na stk někdy osobně?

on- nene mám kamaráda

jinak k těm přestavbám, na autě byly 3 vinka. v techničáku čtvrté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUPA OCTAVKY---BOLA BURANA?----NIE,LEN TROCHU SKRABNUTA

TAK PRECO MA STRIEKANY CELY LAVY AJ PRAVY BOK?-------AK BY SME OPRAVILI LEN TEN

SKRABANEC,BOLO BY TO POZNAT

OTVORILI SME KAPOTU A VZADU BOLO KOPEC ROZBITEHO SKLA------PREDAVAJUCI,ZE TO JE Z SVETLA..BOLO TIEZ ROZBITE...

A CELNE SKLO MA PRECO NOVE?----BOLO POSKRABANE,TAK SME HO DALI VYMENIT

MOZEME HO DAT NA ZDVIHAK A POZRIET Z SPODU?----A ON NATO:A CO TAM CHCETE VIDIET?VED TAM NIC NENAJDETE,TO AUTO MA 4 ROKY...PODVOZEK JE KOMPLET OK..

KED HO ZDVIHOL TAK BOLO VYMALOVANE,Z SERVA KVAPKALO AKO Z KOHUTIKA,PREDNA CAST NAPRAVY VIDITELNE OPRAVOVANA.....TAK SME SA ROZLUCILI A VIAC BY SOM DO ONEHO BAZARU NEVKROCIL ANI ZA SVET...

SLO O JEDEN AUTOBAZAR NA ZAPADNOM SLOVENSKU

Editováno: , autor: sltuning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem si při koupi modré Fabie všimnul, že kapota byla červená, bylo mi řečeno:"To šel kolem opilec a na to auto si sééd a byl tam lavór, tak se to vyměnilo."

Jenže byl měněný i blatník, že je znovu přilepený v bílém silikonu. Na to mi odpověděl:"To jim asi zrovna ve fabrice došel modrej silikon!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pane, toto auto by som vam doporucil je to to najlepsie co tu momentalne mame a je o to velky zaujem, ale ze ste to vy tak vam to rezervujem a zajtra si mozete pon prijst.

a preco ho tu mate uz 3 mesiace ked je velky zaujem ;)

p.s.: musim priznat ze pri kupe auta stali dve fabie vedla seba:

fabia sedan 1,4 MPI classic 2003 s 35tkm ( uplne holatko )

fabia combi 1,4 16V ( moja ) comfort 2002

musim priznat ze som zobral auto s raz takym najazdom.

Editováno: , autor: houmr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje klima?

SAMOZŘEJMĚ! CO CHCETE,JE TO JAK NOVÉ.

Já ji zapnu.

NEZAPÍNEJTE, STEJNĚ TO HNED NEPOZNÁTE.

cvak.... klima nejede.

NE, TO MUSÍTE POČKAT, SEM VÁM ŘÍKAL, ŽE TO HNED NEPOZNÁTE.

Klima byla absolutně prázdná...

Bylo to bourané? (5.dveře pohlé, sklo v kufru,chybějící nápis fabia)

NE, MY NEVÍME.

A po zaplacení a podepsání smlouvy: NO TROŠKU TO BYLO ŤUKLÉ.

A stejně jsem ji vzal. "Vymlátil" sem z nich slevu a jelo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před x lety jsem chtěl koupit 130cu. Jezdil jsem v té době s tátovo 105kou, která měla najeto 80.000km, vše původní, poměrně bez koroze. Našel jsem inzerát na 130, po dědovi, super stav, velmi zachovalá, najeto 55000km....... Jel jsem se na ní podívat, bylo to kousek. Už když jsem dojel, mi bylo jasný, že mi někdo do telefonu mazal med kolem huby. Očividně měněný lemy, přední blatníky, sedlá na prdel jak prase, vyšisovaný lak.....Vedle ní ta naše 105 byla jak nový auto. Jsem mu říkal - to má 55tisíc?? To má 155tisíc. Mi odpověděl - se podívejte na tachometr, je tam 55t. No, ale už podruhý, já na to :smich::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozval se mi maník na inzerát, nabízel mi auto poměrně dobře vybavené za slušné peníze. Malý háček, bydlel 230 km ode mne, tudíž jsem nechtěl jet cestu zbytečně. Ptal jsem se telefonicky na všechny podrobnosti, jednotlivě jsem prošel všechno zařízení co v autě bylo. Dle jeho slov, krom občas blbnoucímu stahování jednoho okénka (on: trochu více bouchnu z dveřma a přestane fungovat, bouchnu zas a funguje-prostě jen špatný kontakt ve dveřích), vše funguje na jedničku.

Nechci prošvihnout dobrý kup, beru rodinu do auta a jedeme. Dali jsme si spicha na benzínce. Po šílený cestě v dost velkym provozu přijedu na místo.

Už když přijížděl, koukám na totálně poškrábanej lak ze všech stran nejvíc na střeše (on: lak přeci nejezdí). Otočím klíček, stále svítí airbagy (on:teď jak sem jedu, vymetu díru a kontrolka se mi rozsvítila-to bude jen pod sedačkou "opět" špatný kontakt), nastartuju zapnu klimu, začne se ozývat zajímavý zvuk, ale studený vzduch nikde (on:ta chodila,to chvíli trvá než se nachladí)čekám čekám, ale stále nic (on:to bude jen chtít doplnit náplň do klimy), kouknu na tachometr a tam o 30 tis. km více než mi tvrdil (on:je já se překouknul, ale přeci i tak to je na takové auto nic), zkusím stáhnout okýnka a ono nic, otevírám zavírám dveře, ale okénko se ani nehne (on: vždyť jsem vám říkal že trochu zlobí), koukám kolem auta,vidím dost neodborně opravený práh tmelem, říkám, vždyť jste mi tvrdil do telefonu, že bourané to nebylo (on: no to jsem jen najel na větší kámen a trochu jsem si pochroumal práh), koukám na gumy každá jiná (on:najel jsem na hřeby a rozříznul jsem si dvě gumy, tak jsem v bazaru koupil jiné, ale to policajti nekontrolujou, hlavně že tam je vzorek), zkusim centrál, v jedněch dveří nejde (on:ukažte, to je divný vždyť doma ještě fungoval), otevřu motor, z jedné prasklé hadičky stříká chlad. voda (on: toho jsem si vůbec nevšimnul, to olepíte lep. páskou a bude to v pohodě) a třešnička byla, když jsem otevřel chladič a zjistil že je do půlky plný oleje (on:to bude jen asi prasklé těsnění pod hlavou, těsnění je za dvě stovky).

Prostě totální šrot. Hlavně že jsem se ho v tel. na každou z těchto věcí ptal.

PONAUČENÍ: Kupovat auta u lidí doma (tam ještě všechno fungovalo, vše se pos...o až po cestě na místo schůzky).

A to mi ještě po cestě u mého starého stroje upadnul výfuk. Prostě výlet jak má být ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...