Přejít na obsah

Prvky interiéru


dezod

Doporučené příspěvky

JO to stejné v O II kombi a to je teprv 2 roky stará :( vidím to na pořádnou lihovou fixku a asi bude po problému? Ale mám to jenom na přední okýnka, zadní se ještě drží :help:

kurňa já to vidím na servis - reklamačka, zatím stále v záruce, taky se mi to zdá brzy a to si dávám bacha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo hodit do laku :)

tak sem se objednal na servis, uvidíme, na ty "čudlíky" se asi vykašlu a spravím si je sám..než aby mi ti šašoni rozebrali půlku auta...

Tošku off topic:

Mám tam větší problém, furt mi píská v rychlosti tak do 20km v hodině něco od pravýho kola (když přidám ok)..tak sem zvědaf co to bude.., kámoše měl něco podobnýho na ibize a spravovali mu to 2měsíce:-)))

Editováno: , autor: dezod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, ze nove 07/08 uz maju madlo z ineho materialu. Prisiel ku mne znamy s octavkou z roku 07 a kukam na to, ze co je to za hnusny plast... Ten moj je pogumovany, ten novy tvrdy - ale zas odolnejsi. A ano, aj mne sa to zacalo lupat.. ale iba na jendom mieste a malo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavý že se to stává u novějších ročníků OII...u starších se mi to nikdy nestalo a u novějších se mi to na madle dveří u řidiče stalo taky,ale vyměnily mi to normál.na garanci.

To samé měl ale kolega u rok starého SI a tomu v sevisu řekly že to je běžné opotřebení a musel to platit...tak asi dost záleží na servisu.

Mě to měnily v záruce u AutoJarov a jak řikám...naprosto bez problému.

U jedné OII která byla po záruce jsem to madlo dveří řidiče(jen tu horní půlku kde jsou čudle na stah.oken) kupoval a nebylo to nic zas tak hrozného....stálo to do 500kč....to jsem zas upřímně řečeno čekal horší při dnešbích cenách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co by měli podělat???.....dyt ty madla jsou jen nacvaknutá,nekoná se žádná věda..neboj......to jak jsem to do té jedné už kupoval protože byla po garanci,tak jsem si to vyměnil sám za 10min.a to jsem ještě musel přešroubovat spínače stah.oken.... ;)

To já bych z nějakym oloupanym madlem teda nemohl jezdit :) ..to by mě tak sralo že bych na to pořád musel koukat..

Editováno: , autor: vorlajz
zbytečná citace #2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlos začíná hrát na city:-))) :) Hele jen pro upřesnění: nemám oloupané madlo, ale pouze ty čudlíky kterými ovládáš stah. oken (přesněji 2čudlíky u kterých jde vidět bílý podklad, pokud ovšem je výměna easy tak bych do toho šel, ale obávám se že se to bude muset vycvaknout komplet..) :)

Editováno: , autor: vorlajz
zbytečná citace #3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty spínače oken(třeba u spolujezdce)..to je snad ještě jednoduší než to madlo to vyměnit......ty spínače přijdou na cca 400kč/ks a je to opravdu primitivní práce....v žádnym případě nehraju na city a ani si nehraju na chytráka.....ten kdo už sundaval čalounění apod.to musí jen potvrdit.......Jasně...mít to v záruce,tak taky frčim do servisu,at mi to zdarma vyměněj a na počkání když vim co taková výměna spínače obsahuje....ale po záruce bych ho koupil a vyměnil sám.....opravdu na tom vůbec nic neni.....Měl jsem to rozebrané...dodělával jsem dodatečně osvětlení vnitř.kliček alá Superb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty spínače oken(třeba u spolujezdce)..to je snad ještě jednoduší než to madlo to vyměnit......ty spínače přijdou na cca 400kč/ks a je to opravdu primitivní práce....v žádnym případě nehraju na city a ani si nehraju na chytráka.....ten kdo už sundaval čalounění apod.to musí jen potvrdit.......Jasně...mít to v záruce,tak taky frčim do servisu,at mi to zdarma vyměněj a na počkání když vim co taková výměna spínače obsahuje....ale po záruce bych ho koupil a vyměnil sám.....opravdu na tom vůbec nic neni.....Měl jsem to rozebrané...dodělával jsem dodatečně osvětlení vnitř.kliček alá Superb.

to stěma citama bylo samozřejmě krapet přibarvené, už sem se informoval opravdu se nacvakne jen ta vrchní část madla, čili pohoda..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vas kluci trochu sklamu ja sem se ptal na to madlo tak je k mání jenom to nové tvrdé škaredé drsné za 1200 a to staré hezké sice k hovnu pogumované měli za 350 ale to se už nedělá koupit už se nedělá to je rozum co. Napadlo mě že zkusim tu gumu dostat dolu tak že na noc ponořim madlo do olejíčku a ono to sleze a budu mít hezké hladké černé madlo ta guma leze dolu od potu spolujezdce tak to snad bude fungovat . Komu se nešoupe madlo jezdí bud sám nebo jak důchodce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jo jo, pogumovaný madla to je problém, stačí prstýnky, nehtíky a je to načatý. Vyměnil jsem komplet za ty plasťáky a mám klid a vyšli podstatně levněji než ty pogumovaný...

me to dela taky...chci to vymenit jen kde to sehnat za rozumnou cenu? ? ? nejlepe bych potreboval jedno pogumovany dopredu u spolujezdce...vzadu jsou dobry.. poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...