Přejít na obsah

1.4 TSI 92 kW


dukar

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Hele někdy se stalo, že to při startu jemně na chvíli zachrastilo tak na sekundu,ale pak třeba měsíc nic. jsem zvědav když to mám vyměněné jestli to někdy zachrastí znova

Ahoj, mohl by jsi prosím upřesnit MR Tvého supiku?

Píšu ti SZ, mám na Tebe prosbičku:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj všem, tak jsem si taky pořídil 1.4 TSI. Rád bych se zeptal, má tu někdo zkušenost s načipováním? Pomůže to motoru a je spotřeba lepší? Ne že by byla špatný, dlouhodobá po předchozím majiteli je 7,2, já jezdím okolo 6,5. Ale řijde mi, že by to motoru hodně pomohlo. A můžete někoho doporučit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdar lidi, tak se chci podlit o svoje postřehy z dovolené. Jeli jsme Itálii ve 4 lidech a plně naložení opravdu až po strop. Cesta tam, rychlosti dálnice 130, mimo dálnici 90-100 - spotřeba 6 litrů. Cesta zpět ve 2 lidech, převážně okresky 50-100 - spotřeba 5 litrů. Musím říci, že mě ten motor docela mile překvapil. Dlouhodobé spotřeba je 6.2 litru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...