Přejít na obsah

Vykradená OII


karlos3

Doporučené příspěvky

Já mám až na pár dní o svátcích hromadu práce až do konce ledna a už se mi to začíná hromadit i na únor a březen,tak to bych toho moc nezařídil.....o svátcích nikde nic nekoupim......Stát se to ale např.v létě v době prázdnin kdy mám volnějc,tak vůbec nepřemýšlim....Ted na to kašlu,ať si s tim poraděj na Jarově,navíc tam mám jistotu že to bude včetně laku perfektně opravený......

Včera když to tam ten můj řidič přivezl,tak hned dotal náhradní OII,tak jezdim má čim,tak žádná křeč.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve svých velkých garážích co mám na Žižkově by se to stát nemohlo,tam je výhoda v tom že ty mám pod barákem ve kterym sídlí nějaká soft.(PC)firma která tam má 24h 2x hlídače...+ tam sám mám ještě bezpeč.systém napojenej na bezpeč.agenturu....

Jediný dva řidiči si ty auta berou domu,protože ty bydlej na okraji Prahy a při týhle práci je blbost je nechat je dojíždět takovou dálku pro auťáky+navíc maj garáže,tak jsem strach neměl......taky nebylo proč,oba už to tak nechávám dělat přes 10let a až do teď se nikdy nic nestalo..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve svých velkých garážích co mám na Žižkově by se to stát nemohlo,tam je výhoda v tom že ty mám pod barákem ve kterym sídlí nějaká soft.(PC)firma která tam má 24h 2x hlídače...+ tam sám mám ještě bezpeč.systém napojenej na bezpeč.agenturu....

Jediný dva řidiči si ty auta berou domu,protože ty bydlej na okraji Prahy a při týhle práci je blbost je nechat je dojíždět takovou dálku pro auťáky+navíc maj garáže,tak jsem strach neměl......taky nebylo proč,oba už to tak nechávám dělat přes 10let a až do teď se nikdy nic nestalo..........

Nojo. Kdo by čekal, že mu vykradou garáž na pozemku u RD?

To je fakt extrém. Proti tomu se snad nedá bránit.

Jedině tam ztavřít nějakýho trhače. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já co mám ty garáže na Žižkově,tak ty nejsou hromadný,ty jsou jen moje,tam se nikdo jinej ani nedostane......

Neni ale garáž jako garáž......táta parkuje např.svojí Mazdu6 na Žižkově tak minutu od svého baráku v hromad.garážích které jsou taky standart.pod barákem a tam se teda taky dost krade.....sice celý auto tam někdo ještě snad neukradl,ale vykradený auta a zmizení věcí tipu:prut antény,stěrače,poklice apod.věci tam mizej celkem běžně.........Jooo a co je u něj v garážích ještě bežný je mít poflusaný auto nebo obtáhnutý klíčkem.......tátovi tam sice ještě nikdo auto klíčem neodřel,ten ho měl zatim jen několikrát poflusaný,zmizel mu asi tak 3x prut antény,ale jeho soused co parkuje vedle,tomu už 2x někdo vzal červenýho Golfa V klíčem........U nich je v prdeli to že tam parkuje kolem 300 aut,tak zjistit kdo to tam dělá neni jen tak....Ted zrovna to tam řešily z měst.úřadem pod kterej ty garáže spadaj...po dlouhých útrpách a dohadování jim tam nakonec po novým roce budou montovat kamer.systém+nový vrata který se jim dost často zasekávaj a jak psal LUKE,kolikrát se stalo že tam bylo i celý víkend otevřeno dokořan.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já se taky přidám...

Mně vykradli auto 5. 12. nejspíš nějaký zasratí cikáni, nebo vožralý smažky... už se sice stěhuju, ale bohužel, těch posledních pár měsíců už to nevyšlo...

Ukradli:

GPS (o které nemohli vědět, jen jsem si jí tam, já kretén, zapoměl)

MP3

Dokumentace k vozu + serviska + zelená karta + mapa ČR

špuntík do 12V zapalovače

3 karty do myček OMW

Nářadí v base (o které taky nemohli vědět, neb je v kufru)

Ale spíš než to vykradení to byla spíš demolice...

Vlez(i) tam po rozbití zadního trojúhelníku, stažením švihadel a druhou stranou asi ven, vevnitř neskutečnej brajbl, sedačky i stropnice od bláta... ukradli co mohli, poškrábali páku otevírání sedačky (aby mohl(i) do kufru), urazili (fakt nevím proč) obě páčky pod volantem, uthli (doslova, nemělo to konektory ale pevné sráty) mikrofon HF sady i tlačítko HF sady...

Prostě dementi... najít je tak fakt vraždím... viděl jsem i "slušně vykradenou" octávii, kde si zloděj vzal rádio, ale ani nepoškodil rámeček, prostě profík, sle tohle mně prostě dovádí k tomu, že lidi s neúcotu k osobnímu majetku by měli střílet... kurvy kurvy kurvy...

http://www.babtabor.cz/galerie/5/nyx_oct_vyk_1.JPG

http://www.babtabor.cz/galerie/5/nyx_oct_vyk_2.JPG

http://www.babtabor.cz/galerie/5/nyx_oct_vyk_3.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že máš auto pojištěný, nechal bych si zaplatit i profi vyčištění. Pokud Ti nepoškodili lak tak je to ještě v pohodě.

Asi to byli paka když tam nechali rádio a poklice. Já jsem jednou nechal přes noc auto v Karlíně a to vypadalo daleko hůř.

Díky tomu že jsem mimo jiné zajistil rádio zezadu proti vytažení takovou konstrukcí tak mi rozlámali 1/2 palubní desky a auto bylo

zcela nepojízdné. Dále zničená spínací skříňka, páčky, plasty kolem volantu zničené 2x dveře-lak, ulomené vn. zrcátko atd.

škoda byla okolo 60.000. Nejvíc mi ale vadil ten lak, ten netrefili a já se pak na to musel koukat.

Držím palce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tak pročítám tak se naplňují moje slova.

někdo zajistí rádio tak,aby nešlo vytáhnout a hajzli rozlámou půl auta.To samé se záslpekami zámku.Člověk to zaslepí,zaleje nebo jinak zajistí kolečko zámku,aby po vypáčení záslepky nešlo otočit kolečkem v zámku a co udělají zloději??5×větší škodu..Co se týče páček tak bych to tipoval,že jak lezl tam nebo ven tak do toho asi kopl.

Podle mě je nejlepší se na to vysrat.Proti takovým fetkám nenáděláte nic a pokud jim budete stavit překážky,budou nasraní a ničit.

proti profíkům neuděláte nic,ti šlohnou celé auto.Tam jen tajné vypínače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby: možné to je ale páčky ulámal(i) obě...

Jinak, co dělat, je přitom vidět/chytit? Nevím, chytit a minimálně ztřískat, pak volat copy, a pak po zjištění totožnosti/adresy zapálit barák, nebo tak něco... (asi už přeháním... fakt sem (byl) nasratej)

Kára už je opravená až na HF, tam mi musí natáhnout novej mikrák a tlačítko, "profi" vyčištěná... mám aspoň páčky s novou grafikou (MR07+) pojišťovna hradí sklo, páčky, práci a náhradní auto, zbytek já... :/

Nicméně, je fakt, že to profi vyčíštění stálo, spolu s umytím auta téměř 3 klacky s daní... a stropnice je až na jednu šmouhu, která mně nicméně dost sere, celekm dokonale vyčištěná, přesto ovšem si troufám tvrdit ža za dvě hodiny to auto já osobně vyčistím mnohem lépe... :/ použili seice spoustu přípravků, hezky to tam vonělo, ale našel jsem i střepy (takové ty kostičky) v mechanismu zavírání sedadla, pojistka dokonce červenou částí trčela ven a ono je to nenapadlo vyčistit... vyčistili mi sice gumové koberečky ale samotný koberec karoserii zvládám určitě líp... prach na některejch méně dostupnejch lokací atd a sedačky bych asi taky zvládl s přípravvkem líp... já věnuju autu jendou za 14 dní těch pár hodin a vevnitř mám pak líp než v obýváku... mnohem... no nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...