Přejít na obsah

Dětská autosedačka


RaKa

Doporučené příspěvky

nevím nic o této značce,ale pás je dlouhý pro každou autosedačku,tedy pro homologované určitě.pokud máš na mysli tu přenosnou tak určitě,měli jsme tu přenosku ale od ticco.

pardon nějak mi to blbne tak je to 2x,tak jsemto ještě opravil. :)

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud budeš kupovat novou měli by Ti ve slušnějším obchodě nechat odzkoušet ;)

Kočárek a autosedačku máme objednanou, ale z pověrčivosti je zatím na krámě. Ale určitě tam zajedu a zkusím :palec2: V případě nouze, dělá se nějaký "prodlužovák" na pás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud budeš kupovat novou měli by Ti ve slušnějším obchodě nechat odzkoušet ;)

Kočárek a autosedačku máme objednanou, ale z pověrčivosti je zatím na krámě. Ale určitě tam zajedu a zkusím :palec2: V případě nouze, dělá se nějaký "prodlužovák" na pás?

no o tom jsem neslyšel, ale neboj bude to v poho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

...ehm, ač nevím co tím chtěl básník říci, tak třetí ĎETSKÁ sedačka se nám do Renaultu ani do Octávky nevejde a nevlezou tam ani dva podsedáky (ty širší verze).

Možná 2x sedačka + subtilní verze podsedáku, nebo 1x sedačka 2x subtilní podsedák. I tak se mi třetí dítě v tomhle autě nezdá jako bezpečná záležitost.

Pokud dotaz nemíří na výše zmíněnou problematiku, pak se omlouvám za zbytečný příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ehm, ač nevím co tím chtěl básník říci, tak třetí ĎETSKÁ sedačka se nám do Renaultu ani do Octávky nevejde a nevlezou tam ani dva podsedáky (ty širší verze).

Možná 2x sedačka + subtilní verze podsedáku, nebo 1x sedačka 2x subtilní podsedák. I tak se mi třetí dítě v tomhle autě nezdá jako bezpečná záležitost.

Pokud dotaz nemíří na výše zmíněnou problematiku, pak se omlouvám za zbytečný příspěvek.

Ake velke mas deti? Ja vozim velku "vajickovu" autosedacku v strede a dva podsedaky po krajoch a nemal som problem to zmestit ani do felicie, ani do O1.

Deti maju 1r4m, 7r, 8r a v pohode sa zmestia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě středního dvoubodového pásu, je nutné používat cokoliv jiného (sedačka, podsedák)??

Ak mas v strede dvojbodovy pas, tak to sice vyzera blbo, ale podla zakona aj tak musis pouzit minimalne podsedak.

Pre mensie dieta sedacku, co je asi aj lepsie, alebo v tych byvaju minimalne trojbodove pasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Budu kupovat novou autosedačku pro dcerku a rád bych nějakou s uchycením ISOFIX. Předběžně vítězí Römer SAFEFIX plus s přídavnou nohou.

Jenže v návodu k autosedačce jsem se dočetl, že v autě mají být jakési vodící lišty, které se naklapnou na držáky ISOFIX. Ale já je v autě nemám.

Viz. výsek z manuálu k autosedačce.

post-7679-1195056974_thumb.jpg

Jak na to tak koukám, tak budou asi součástí té autosedačky a v autě je hledám zbytečně :blush:

No nic, máte někdo zkušenosti s ISOFIXovými autosedačkami, nejlépe přímo s touto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto musí být na sedačky s úchyty ISOFIX předem připravené (na obrázku č. 2). Já je třeba na Oktávce mám, byla to zvláštní výbava. Pokud tam ty úchyty nemáš, musíš koupit klasickou sedačku na upevnění pásem. Dodatečně montáž myslím že není možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tohle tam mám - akorát ne v modré barvě :)

Ještě aby se za mě ta autosedačka vešla. Mám totiž sedačku řidiče nadoraz vzadu. Autosedačka "vajíčko" se tam nevejde.

Holt ji nebudu kupovat na netu, ale budu muset vyrazit do terénu a vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to je (sedák je odklopen)

Tak přesně tohle tam mám - akorát ne v modré barvě :)

Ještě aby se za mě ta autosedačka vešla. Mám totiž sedačku řidiče nadoraz vzadu. Autosedačka "vajíčko" se tam nevejde.

Holt ji nebudu kupovat na netu, ale budu muset vyrazit do terénu a vyzkoušet.

To možná bude tím, že já mám auto modrý :):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná taky jde o to, co chceš pro svýho synka. Teď mám auto, který ten ISOFIX má a je to bezpečnější, takže jdu do toho. Hošík roste a stejně mu musím koupit sedačku větší a když už je ta možnost, tak ji využiju (za to mě ten můj synek stojí) - toť můj názor, každý ať si dělá co chce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano,máš pravdu,já mám taky pro synka větší sedačku,je uspůsobená větší váze i výšce,popř.se z toho dá udělat i podsedák bez opěradla,každopádně ted je to připoutané bezpečnostním pásem a on má přes sebe ještě pás tý sedačky,tak si myslím že bezpečné to je,má to homologaci,prošlo to i nějakým testem se 4hvězdičkama,nevím co to přesně je za test,dostaly jsme k tomu nějaký lejstra,každopádně vyšla levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...