Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Jo je to nárust výkonu o 36% a taky krouťáku. Jenže maximálního výkonu a maximálního krouťáku. Tzn. že i když budeš mít 200 PS :smich: a pojedeš na půl plynu, tak části přenášející krouťák z motoru na kola budou namáhány stejně, jako v tvojí seriové fábce při plném plynu.

Čip od cimbu tuším není zjistitelný v jednotce. Ovšem při převedení do map by to technik mohl poznat, pokud zná sériové hodnoty.

Ano o tom vím že když jedeš na menší zátěž (půl plynu) tak by vše mělo být ok proto ale bych tam ten čip nemusel mít. Neboj s konstrukcí převodovek mám velmi velké skušenosti. Takže pokud si něco o tom zjistíš tak taková převodovka je konstruovaná na spektrum zatížení - to laicky znamená počítá se s tím že jedeš i na půl plynu už při konstrukci neboj. :) A vlastně tím že mu celé spektrum zatížení posuneš se můžeš dostat do stádia kdy už ozubení nevyhoví na životnost. Nevím teda kolik má tahle převodovka limit kroutícího momentu, protože asi se používá i s jiným motorem takže tam jistá rezerva může být. Ale že by 35 a víc procent no to těžko. Pokud chceš přednášku na téma ozubení jsem schopen ti o tom říct téměř vše!

Jo montyk dík za zprávu, ale do čipu nejdu!

Editováno: , autor: jirik64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zatím potvzená účast:

Montyk

Mira 19

Fabobo

Honz@

Hanzy 1

Jiri czech

Elder

Crake

DJPetr

filip 1

Dežněv

Felicie 1.3 2x 1.6 1x

Buchty s mákem ???? neví musíme ho přesvědčit :smich: ale přijel by také

Nepotvrzeno:

Piškot

Denso

někdo další novej??,

Editováno: , autor: Montyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že už je nás na to dost,tak už by zřejmě chtělo domluvit nějakej termím aby to pokud možno všem vyhovovalo.Mě by nejvíc asi vyhovovala sobota,ale i kdyby to byl jinej den,tak bych si nějak zařídil volno.Jo a ja sem pro Sukorady,mám je o trošku blíž než moravu ;) ,ale i tak mi tam cesta bude trvat něco přes 3 hodiny. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a tady je ještě něco pro Buchty s mákem,já vím že máš strach že přijdeš o záruku,já to mám taky prodloužený na 4 roky a rozhodl sem se že do toho pujdu,protože vím z předchozího auta,který sem měl taky chipnutý od Cimbu že sem nikdy neměl žádnej problém.A navíc si přečti tohle

http://www.cimbu.cz/index.php?page=faq&lng=cze

píše se tam taky něco o záruce,že kdyby byl problém,tak se to budou snažit vyřešit.Neboj se a pojď do toho s náma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem mel auto v servisu protoze mi to po ranu klepalo v motoru a oni mi prehrali jednotku, prej ze to pomuze,nikdo si nejakeho chipu nevsim i kdyz mam nalepky Cimbu na dverich. klepe to porad a kdyz jsem psal Jandovi tak mi napsal at prijedu ze to zadarmo nahraje znova protoze drzi 5let zaruku na SW a to jsem si to nechal delat bez dokladu a dph. Napiste si ty obsahy a typ auta a ja ty ceny zjistim, taky kdo nemuze knemu lze to domluvit v Brne. Mira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...