Přejít na obsah

Čím umývať auto


xman

Doporučené příspěvky

Před použitím Nerty musíš auto oplachnout wapkou, tím se neějakých nečistot také zbavíš, potom aplikuješ Nertu. Zatím jsem ji použil celkem 3x pokaždé 100% účinnost. Důležité je mít wapku a přísavnou nádržkou na saponát, která má regulaci přisávání saponátu(nerty).

Hlavně nepoškrábeš lak auta jako v kartáčové myčce.

koukni na www.impex.cz tam je otom všechno, případně ti dokážou poradit.

Máš nějaký real foto po umytí,uschnutí auta...??

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej nápad.. :palec2:

Jak píše najmis, mohl by jsi nám sem hodit nějaký fotky, abychom si dokázali představit, jak efektivní ten tvůj "systém" doopravdy je.. ;)

fotky, žádné nemám, auto jsem sprchoval včera <_< ale do budoucna sem nějaká dám, bude to záležet na počasí, nesmí být pod nulou:-) (možná o víkendu)

vyfotím auto zasněžené pěnou a umyté.

ještě k tomu sušení:auto vždy po mytí sušim jelenicí, aby se do kapek nenachytal prach.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky, žádné nemám, auto jsem sprchoval včera <_< ale do budoucna sem nějaká dám, bude to záležet na počasí, nesmí být pod nulou:-) (možná o víkendu)

vyfotím auto zasněžené pěnou a umyté.

ještě k tomu sušení:auto vždy po mytí sušim jelenicí, aby se do kapek nenachytal prach.....

To by bylo vážně supr :palec2:

Taky sušim jelenicí :palec2: jelenice for ever.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za link...jde mi jen o učinek toho přípravku na mytí... :palec2:

Tekutým voskum moc nevěřím....není nad ruční práci s tuhým voskem...

účinek aktivní pěny je GOOD :p měl jsem auto šedivý od soli a bláta-hlavně zadek-lapač nečistot ze silnice....

vše se umylo bez houby a poškrábání laku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dneska jsem si umyl svojí žlutou Fábii a po zimě se mi na laku objevilo spoustu černých(asi asfalt) a hnědých(vypadají jako rez,ale dá se to nehtem seškrábnout a na laku to nezanechá stopy a je to i na plastech) teček.Existuje nějaký přípravek na jejich odstranění. Poradíte mi někdo.

A jaké používáte autošampóny(s voskem nebo bez vosku).

Docela rád bych zkusil tuhý vosk na konzervaci laku.Jaký je na to nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...