Přejít na obsah

Vyhrievane čelne sklo


Pachlik30

Doporučené příspěvky

Ja viem, že Fabia nemá výhrev predného skla, ale ako to funguje u iných automobiliek? Na prednom skle predsa nemôžu byť tie vyhrevné pásy, vadilo by to vodičom. Sú neviditelné ?

:palec2: A co myslis ze ti vyhrieva to sklo??? Su tam take jemne drotiky ;):) Ford focus,Citroen piccaso ich maju vyhrievane. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz delší dobu to používá Ford (moneo, nyní Focus) pak třebas Nissan (Primera) a co si budem povídat je to supr, když nastartuješ a než si naladíš rádio setřeš stěračema a huráá námraza je pryč....nechápu proč to Škodovka taky nezavedla dřív :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to štve, že to Škoda nezavedla dřív, ale zase některým lidem to může v noci vadit. Ale i tak bych byl pro to, aby to bylo i ve škodovce.

Proč by to mělo v noci vadit? :) Není naprosto nic vidět, i když se nakloníš úplně k oknu - ze zkušeností z Primery. Nevidím v tom žádný negace, jen výhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu o tom psali kdysi článek, že pro některé lidi, co mají brýle může delší cesta v noci způsobovat bolest hlavy či co. Kdybych věděl, kde jsem to viděl, tak to sem hodím. Ale jinak, kdyby to Škodovka dělala, tak už ho mám dávno vyměněné za vyhřívané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu o tom psali kdysi článek, že pro některé lidi, co mají brýle může delší cesta v noci způsobovat bolest hlavy či co. Kdybych věděl, kde jsem to viděl, tak to sem hodím. Ale jinak, kdyby to Škodovka dělala, tak už ho mám dávno vyměněné za vyhřívané.

No příjde mi to....ale vševěd nejsem a brýle nenosím, tak nemůžu vyvrátit :) No každopádně jak píšeš dál...kdyby bylo, už by bylo - tak škrabce a rozmrazovači zdar lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm.. asi ziju teda v omylu.. mel jsem za to, ze to sklo je nejak pokovene, tedy zadne dratky. K cemu je tedy to pokoveni? Nebo to je ono?

Těch drátků jsem si teda taky zatím nevšimnul - sem tam jezdim mondeem a primerou a ty tam drátky nemaj - výhřev samozřejmě ano ;) Neznám přesně princip, ale mám zato že to čelní sklo je obehnaný dokola právě tím výhřevem(drátkem) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch drátků jsem si teda taky zatím nevšimnul - sem tam jezdim mondeem a primerou a ty tam drátky nemaj - výhřev samozřejmě ano ;) Neznám přesně princip, ale mám zato že to čelní sklo je obehnaný dokola právě tím výhřevem(drátkem) :)

Nie kazdy Focus,Mondeo, Almera, atd. maju vyhrievane celne sklo. :) Je to podla vybavy!!!! ;):):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie kazdy Focus,Mondeo, Almera, atd. maju vyhrievane celne sklo. :) Je to podla vybavy!!!! ;):):p

To vím, primera je téměř v plný (navíc vyhřívaný čelní okno má vlastní spínač) a mondeo taky ;) ...píšu jen že ty drátky jsou fakt téměř neviditelný - u mondea jsem to popravdě ani moc nezkoumal (okno vyhřívá, tak mě ani nenapadlo zkoumat drátky) a u tý primery to vidět vážně nejde. PS: jak budu moc, zaostřím svůj bystrý zrak na čelní okno Mondijéé :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tdravím

Chtěl bych se zeptat ohledně vyhřívaného před. okna.Na opravu těch linek na zadním skle,eksistuje od firmy loktite opravná sada.Co kdyby se tímto prostředkem nanesli proužky na přední sklo napojili dráty na 12voltů od baterky,myslíte že by to nefungovalo?Tím myslím vyhřívané přední sklo.To by byla pecka.

Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vím, primera je téměř v plný (navíc vyhřívaný čelní okno má vlastní spínač) a mondeo taky ;) ...píšu jen že ty drátky jsou fakt téměř neviditelný - u mondea jsem to popravdě ani moc nezkoumal (okno vyhřívá, tak mě ani nenapadlo zkoumat drátky) a u tý primery to vidět vážně nejde. PS: jak budu moc, zaostřím svůj bystrý zrak na čelní okno Mondijéé :)

Vypinac tam mozes mat. :) . Ale uz tam nemusis mat vyhrievane celne okno. Ak to auto nemas kupovane ako NOVE ale ako Ojazdene. ;) Cena skla s vyhrevom 233EUR+praca!!!!! Cena Obycajneho skla bez ohrevu 95EUR+praca!!!! :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypinac tam mozes mat. :) . Ale uz tam nemusis mat vyhrievane celne okno. Ak to auto nemas kupovane ako NOVE ale ako Ojazdene. ;) Cena skla s vyhrevom 233EUR+praca!!!!! Cena Obycajneho skla bez ohrevu 95EUR+praca!!!! :);)

Cca za tři minuty je okno rozmrzlý = výhřev v něm opravdu je a funguje dobře ;) Prostě jsou ty vlákna téměř neviditelný, vážně si jich při jízdě nevšímám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...