Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

Ale to bylo samozřejmě bez setrváku.......to ta cena odpovídá.......

Ted se mě tady u mě nedavno odchytil jeden soused s tim že má OI-Combi 1.9TDI 66kw a že mu odešel setrvák,že mu to při rozjezdu poskakuje atd. a že byl ve škodovce a tam mu řekly...výměna kompletu se setrvákem+práce cca 36.000kč....Šílená cena.....Dal jsem mu teda kontakt na ty Vršovice,nakonec to tam koupil nový orig.za 8.000kč(má tam ceny od 7-8.500kč,dle jeho nákupu) a akorát bez ložiska,to koupil nakonec ve Škodovce do 1500kč,takže materiál ho stál 9500kč+mu to nějakej chlapík tady kousek v Počernicích vyměnil za 2.000kč a celkem ho to vyšlo na 11.500kč,což je úspora min.24.000kč....to si myslim neni co řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen se mi nekdy stava ze kdyz na to slapnu na podlahu a nemam dostatecne podrezena tak proklouzne spojka ....no hold uz ma neco za sebou, ale kamos rikal, ze dyztak daji pevnou spojku a ta prezije vsechno ;) . Ted je tam nejaka dvojspojka, ktera ma nejaky pruziny a pousti Nm pozvolneji...... jinak zatim to fakt jede super a spotreba pri stejnem stylu jizdy o 0,5 l mensi ( vyzkousenao Příbram - Praha na tempomat a pokles o 0,5 l na stjenem useku pri stejne rychlosti)

Editováno: , autor: vorlajz
citace předchozího příspěvku je zakázána!!! čti pravidla...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta ceny je zrejme nizsi tim ze je to znamej...... ale pro ostatni dela za 5000,-Kč ....myslim :) , ale to je porad good ne kdyz vidim ty cifry od Cimbu atd.., ale to jsou profici :) , jenze to neudelaji nijak jinak....zaklad to bude mit nekde stejenej ne? ;)

Editováno: , autor: vorlajz
citace předchozího příspěvku je zakázána!!! čti pravidla...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam octavii 2 1,9 tdi 77kw 2005 ,napích jsem ji na vag a vyskočikla mi na motoru chyba :přepínaci magnet e /přeloženo ve vis přiručce/ chybne kody jsou 17056 17055.a anglicky doslovny překlad je Cylinder 1a2g low plug circuit po671 a p672 děkuji předem za jakou koliv pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...