Přejít na obsah

Motor 1.9 TDI PD 77 kW


milano205

Doporučené příspěvky

jen se mi nekdy stava ze kdyz na to slapnu na podlahu a nemam dostatecne podrezena tak proklouzne spojka ....no hold uz ma neco za sebou, ale kamos rikal, ze dyztak daji pevnou spojku a ta prezije vsechno ;) . Ted je tam nejaka dvojspojka, ktera ma nejaky pruziny a pousti Nm pozvolneji...... jinak zatim to fakt jede super a spotreba pri stejnem stylu jizdy o 0,5 l mensi ( vyzkousenao Příbram - Praha na tempomat a pokles o 0,5 l na stjenem useku pri stejne rychlosti)

co to je? pevná spojka místo dvouspojky? zdá se mi, že ti ten tvuj kámoš věší na nos pěkný bulíky. a jestli ti už teď začla prokluzovat spojka, tak se připrav na výměnu a pokud nemáš OII z první série, tak to vypadá, že to s tim chipem trošku přehnal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
samozřejmě, pokud motor nastartuje, nemůže to být ani baterka ani starter. Kdy naposledy jsi měnil palivový filtr ?

V palivovom filtri to podla mna tiez nebude lebo auto ma perfektny tah uz ked nastartuje....a jazdil som na aute ktore malo upchaty filter s parafinom, startovalo dobre ale uz ked si pridal plyn tak nevladalo, bolo neprizne. Takze vo filtri to nebude, v baterke tiez nie. Skusim to dat na test co vypise....ale aj tak je pre mna zahadou ze priblem je len ked je motor studeny....ale startne na prve pretocenie a potom ho vypne!!!! dnes rano zas ale na druhykrat uz zostal bezat....vcera 8x som musel startovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že kdyby se mi zvýšil výkon motoru o 3kW, tak to ani nepoznám a nebudu tady psát jak jsem spokojenej. Nevím, jestli mluvíš z vlastní zkušenosti anebo na základě těch keců, co se válí po internetu. Já jen říkám, že zkušenost mám a když se na mě nalepí na dálnici nějakej chytrák s xenonama a vidí na zadku napsané černé TDI a myslí si, že čím víc na mě bude blikat tak tím rychleji mu uhnu, tak sešlápnu plyn a než to stejné udělá on, tak jsem o pěknejch pár metrů dál a řadím se vpravo, aby si mistr světa mohl v klidu projet.

Mně když to někdo udělá tak probliknu brzdové světla.Frajer se lekne a hned je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nějak!!!!!

I když se nikomu na zadek nelepim a ani neblikám,tak třeba dnes si jedu po D1 na Prahu(cca 150km/h) a na Popovickym kopci se kus předemnou dal do levýho "borec"v FI-HTP,ten jel tak max.110km/h a když viděl jak se k němu blížim(ani né nějak moc rychle),tak schválně přibrzdil ;) ....tohle dle mě může udělat jen naprostej vylízanec.....Za ty léta za volantem mě už jen tak něco nevytočí,nad dosti prasárnama kolemjedoucích mávnu rukou a myslim si svoje,ale za tohle bych dal frajerovi klidně pokutu a sebral body.....

Nevim proč bych měl někomu rychlejšímu přišlápávat bzrdu......no bóže...takových co se řítěj+blikaj apod. vidim dnes a denně mraky...prostě uhnu a at si jede....tohle mě nechává naprsoto v klidu.

Dle mě jsou právě daleko horší tyto bzdiči..ty podle mě snad trpěj nějakym komplexem méněcenosti a tímto jejich naprosto dementnim gestem to snad ventilujou nebo já nevim....každopádně to nechápu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybržďovače taky nemusím, přijde mi, že snad chtějí "vychovávat"...a k těm blokujícím kamioňákům, to snad radši bez komentáře, to je na papíry (bloklý oba pruhy, kdy auta na sebe naštosovaný nemají ani prostor na to se uhnout ke krajům - průser pro sanitky, hasiče atd...)

Pravý pruhy - někde je označení "pruh" jen technický, spíš by to měla být brázda a možná proto se tam nikomu nechce... Pokud ale nechci doprava, chytím se tempa vlevo, abych nebrzdil ostatní.

Jinak asi :noot::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem ze sa tu vela pisalo o olejoch ake pouzivat co kdo doporucuje...ale predsa len...mam v garazi dva typy oleja a oba mi dali v servise pri prehliadkach..prvy je SHELL HELIX 5W-30 a druhy SHELL HELIX 5W-40. Moja otazka znie ktory mam liat do tohto motora ked si auto bude pytat?Mozem tieto oleje kombinovat?kedze neviem aky olej tam je od vyroby. a aky olej doporucujete pouzivat vy?olej menim kazdych 15 000km..a tieto oleje som dostal este pri starej octavii co som mal tiez s tymto motorom.a vtedy sa tam lialo co prislo prve pod ruku..s autom som sice nemal problemy..az na to ze zacalo piskat turbo.ale vtomto novom si na tomto chcem nechat zalezat :) dakujem za reakcie.. :)

post-21687-1228213194_thumb.jpg post-21687-1228213176_thumb.jpg

este doplnim ze s autom jazdim casto dlhe trasy.. a za 3mesiace mam nabehanych 14 000km o tyzden idem na prehliadku preto sa pytam na tie oleje..nech im poviem co tam maju dat :)

Editováno: , autor: CorradoVR6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...