Přejít na obsah

Jaký máte kdo úchylky?


Kubic

Doporučené příspěvky

Tak jako většina, jsem se ve vyjmenovaných úchylkách ve velké míře našel. Takže heslovitě: ručka, neutrál, mytí (sice ne pravidelně Xx za měsíc, ale prostě když mám pocit, že je auto špinavé), čistota vnitřku, skel zevnitř i zvenčí, čistota zrcátek, kol atd.., povídání s autem, omluvy za díry či chyby v ovládání a tak. Nekontroluju přehnaně zamykání, nějak tý eletrice věřím. Kontroluju ale škrábance, kompletnost (anténa, SPZ atd.), parkovat musím rovně mezi čáry, takže si připadám někdy jak posunovač na dráze.

Co nesnáším: mlácení dveřma a kufrem, okopávání dveří, šlapání po prazích, okopávání sedaček zezadu. Vůbec nějak nerad vozím lidi vzadu. Nejvíc jsem na Chocholouška, když mi někdo nastpuje vzadu levými dveřmi na pravé sedadlo, aby se asi ušetřilo otvírání, nebo co. To je lepší okopat sedačky, pošlapat tunel a lomcovat sedačkama, protože opěrky jsou v tomto případě ideální madlo.

V autě mám z praktických důvodů gumové koberce, ale proto, že se je snažím udržovat čisté, ukládají někteří cestující svoje mokré boty mimo ně, nebo tsně na okraj, asi aby je nezašpinili, nebo co. To taky miluju... zřejmě je podle nich jednodušší vydrbat ten koberec v autě, než vyndat a vyklepat vložený koberečky.

No a pak je to spousta maličkostí, všechno musí fungovat jak má, měním ihned cokoli, co nefunguje aspoň na 98%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi: třeba taky jednou požnáš, pokud budeš snižovat, je to taková malá neškodná úchylčička :D

odedneška sníženo, tak třebas taky začnu pokukovat, jak jsou auta strašně "vysoký" lol

ruku na koleni a hraješ si?...no dokud je na koleni, tak je to dobrý, když sjede...tak takovym lidem se říká "onanisti" :smich:

PS: malej tip....nejlepší je dát tu ruku na koleno spolujezdci - nějaký "pěkný kamarádce" :plol

RST: jo, zapadáš sem :palec2: ....funcují aspoň na 98%?....nejsi učitelem matematiky na ZŠ? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odedneška sníženo, tak třebas taky začnu pokukovat, jak jsou auta strašně "vysoký" lol

ruku na koleni a hraješ si?...no dokud je na koleni, tak je to dobrý, když sjede...tak takovym lidem se říká "onanisti" :smich:

PS: malej tip....nejlepší je dát tu ruku na koleno spolujezdci - nějaký "pěkný kamarádce" :plol

kolik si snížil???

vtipe lol;)

jelikož jezdím v autě sám, tak je to těžký, ale líbilo by se mi vozit si sebou kamarádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám své úchylky:řadička doleva doprava jestli tam je neutral,čudlík na ručce,v pořádku nasazené poklice a když to jde tak pootevřené vokno a poslech turbínky :dj: lepší jak rádio :t jo a ješte na palubním pc musí být vždy čas nic jiného(hlavně mě sere když je zima že se tam automaticky nastavuje teplota okolí kol2 )

Editováno: , autor: ladinek90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT:tu cistici uchylku mam tak trochu taky ale ne v aute tam mam cisto furt :p ale kdyz jedu vlakem tak si vyberu kupe pro sebe a prvni co delam vemu kapesniky a utru si misto kde chci sedet pak otru cele okno a taky tu listu co puli to okno pac se o to opiram a cumim z vlaku lol sem totiz i zeleznicni fanda (magor) :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...