Přejít na obsah

nepřehledná zpětná zrcátka v dešti Fabia II


Tom 1.2

Doporučené příspěvky

No, tak musím říct, že je to pecka.

Ve středu jsem jel Praha - Mělník - Praha - Mnichov. V podstatě celý den střídavě pršelo. Stěrače jsem používal minimálně. Na dálnici šla voda sama pryč. Za tmy jsem stěrače nepoužíval vůbec, nebylo proč. Voda nevadila ve výhledu ven.

Čtvrtek Mnichov - Mělník - Praha. Situace stejná, déšť a maximální spokojenost.

Přípravek jsem použil na všechna skla a zrcátka. Po těch cca 1200 km v děšti mám zrcátka jen lehce špinavá, zadní okno čisté, přední taky, na bočních nezaschla ani kapka. Vřele doporučuju, skvělá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tescu v Letňanech za 74 Kč? Hned v pondělí se tam stavím... ;)

Jinak funguje to i když neprší a je "jen" mokrá silnice. Kapičky jsou buď mikroskopické a je přes ně bez problémů vidět, nebo se sdružují ve větší a ty pak odtékají pryč. Zálaží na rychlosti.

Z čelního skla už to mám skoro pryč, takže budu znovu aplikovat, ale na bočních a zrcátkách to funguje pořád, takže jsou pořád čistá a bez zaschlých kapek, což je pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...