Přejít na obsah

Podivne zvuky pred startem


robzab

Doporučené příspěvky

Pred startovanim, resp. klicek v poloze II. (zhavici kontrolka zhasne) pri ponechani v tomto stavu vychazeji z podpalubovky vice na spolujezdcove strane podivne zvuky - ckvrlikani, nasavani, bublani vody, ap. nevim jak to presne popsat. Je to normalni jev nebo to neco signalizuje? Jedna se o O1, 1.9TDi, 81kW, Climatronic. Predem diky za odpovedi :feve:

PS. Mam vuz pouze nejakou dobu, takze mi prijde toto vsechno jako podivne. A protoze mam lepsi pocit, kdyz vim co se deje pisu sem tento prispevek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja neviem,ale existuju zhavice aj na ohrev chlad.kvapaliny. Sice nemam po ruke info kedy sa aktivuju ale teraz uz nie su mrazy.

Fakt ma toto napadlo ako prve. Moze byt KO cidlo tak sa to tvari ako keby mrzlo a zohrieva vodu....Neviem.

A jaky cidlo mate konkretne na mysli? Ted nedavno mi zjistili, ze mi odeslo teplotni cidlo, ale to asi nemyslite, ze?

Ten zvuk je takovy pravidelny klepot jako by tukala nejaka klapka nebo porad neco spinalo a rozpinalo.... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred startovanim, resp. klicek v poloze II. (zhavici kontrolka zhasne) pri ponechani v tomto stavu vychazeji z podpalubovky vice na spolujezdcove strane podivne zvuky - ckvrlikani, nasavani, bublani vody, ap. nevim jak to presne popsat. Je to normalni jev nebo to neco signalizuje? Jedna se o O1, 1.9TDi, 81kW, Climatronic. Predem diky za odpovedi :feve:

PS. Mam vuz pouze nejakou dobu, takze mi prijde toto vsechno jako podivne. A protoze mam lepsi pocit, kdyz vim co se deje pisu sem tento prispevek :-)

Dělá to Climatronic - nastavují se klapky ventilace a že to klape stále není asi úplně správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sprav si na Climatroniku autodiagnostiku. Tie zhavice na ohrev vody su v mot. priestore-takze ak by aj varili tak ich nepocujes.

Co mas presne na mysli s tim opravit Climatroniku autodiagnostiku???

A kdyz by varili zhavice na ohrev vody, tak to je asi blbi co??? Mate tip co muze stat oprava? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja neviem,ale existuju zhavice aj na ohrev chlad.kvapaliny. Sice nemam po ruke info kedy sa aktivuju ale teraz uz nie su mrazy.

Fakt ma toto napadlo ako prve. Moze byt KO cidlo tak sa to tvari ako keby mrzlo a zohrieva vodu....Neviem.

A jaky konkretni cidlo tedy nevite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klimu vypni uplne tak ako ti radil dataoct.

Aj ked Climatronic nevykazuje ziadnu chybu, moze to robit niektorá z klapiek.

ja som mal nieco podobné , bola to V71.

Relátka pre ohrev vody J359 a J360 sa nachádzaju v motorovom priestore.

Základné nastavenie klapiek Climatronicu cez Vag-com:

v sekcii klimatizacie zvolíš tlačítko: Základné nastavenie , potom zadáš 000 a spustíš.

Mal by si pocut ako sa prestavujú.Po ukoncení ulozit.

Editováno: , autor: lubik1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klimu vypni uplne tak ako ti radil dataoct.

Aj ked Climatronic nevykazuje ziadnu chybu, moze to robit niektorá z klapiek.

ja som mal nieco podobné , bola to V71.

Relátka pre ohrev vody J359 a J360 sa nachádzaju v motorovom priestore.

Základné nastavenie klapiek Climatronicu cez Vag-com:

v sekcii klimatizacie zvolíš tlačítko: Základné nastavenie , potom zadáš 000 a spustíš.

Mal by si pocut ako sa prestavujú.Po ukoncení ulozit.

Jak radi dataoct vypnout klimu na OFF jsem jiz zkousel, ale klapani je stale.

Ostatni nevim na vag jsem zatim nedaval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...