Přejít na obsah

Hlucnost v aute


andrejko

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych motoristov!No ma taky dost velky problem ked uhanam na svojom auticku asi tak 80 km/h a viac tak mi strasne prefukuje do auta mam pocit ako kebyze mam vzdau otvorene okna ale vsetko som skusil dotiahnut a stale nic!!!ide to hlavne od zadnych dveri a hlavne z kura mam pocit ako kebyze to dako netesni alebo daco podobne!!!ale radsej si dam poradit od skusenejsich tak prosim poradte ako by som tento problem odstranil lebo mi to dost vadi ani vlastne slovo nepocujem!mam fabiu 1.4 16V r.v 2001

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hm tak mám stejný problém od rychlosti 100km/h taky slyším vítr vykoumal jsem že to je v pravých zadních dveřích a to horní rožek uplně vepředu ten u pantu :( pochybuju že to pujde tím posunutím závěsu dveří odstranit. Jinak sem po zimě zapnul klimku a nestačil jsem se divit co vyluzovala za zvuky-takový jakoby pištění se syčením loni si myslím že to nedělalo. Už nemám sílu takovéhle kraviny pořát opravovat myslím že půjde po dlouhé době zase do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
A nemáš stiahnuté trošku zadné okná? lebo sa stáva že keď niekoho vozíš vzadu tak keď vystupia tak kopnú do kľučky a stiahnú ti okno ja by som to chcel riešiť tak, že vyberiem zadné kľučky lol ale potom to bude vyzerať na..... :prc: :prc: lol

Nemusíš ani nikoho vozit. Já většinou jezdím sám a stejně zadní okýnka tak jednou za 2 až 3 tejdny dotahuju. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...