Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Dobry den,

zdravim Vas vsechny. Minuly tyden jsem zakoupil Octavii 2, 2.0/103KW, najeto 90 tis., vyroba 2/2006. Hvizda v ni turbo, coz mne trochu znepokojuje. Vzdy predtim jsem jezdil v benzinu a nemam s tim zkusenosti. Nicmene auto se mi velice libi a hned jsem si jej zamiloval. Ale kdyz jsem zacal prochazet web, zda je to hvizdani u turba normalni, tak je vsude psana sama spina, ze se jedna o nepovedeny motor, v servisu je to auto casteji nez na silnicich, nikdy vice atd...

Je zde alespon nekdo kdo je s timto motorem spokojen? Nebo jsem se napalil?

Dekuju za odpoved.

Radek Cerny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

zdravim Vas vsechny. Minuly tyden jsem zakoupil Octavii 2, 2.0/103KW, najeto 90 tis., vyroba 2/2006. Hvizda v ni turbo, coz mne trochu znepokojuje. Vzdy predtim jsem jezdil v benzinu a nemam s tim zkusenosti. Nicmene auto se mi velice libi a hned jsem si jej zamiloval. Ale kdyz jsem zacal prochazet web, zda je to hvizdani u turba normalni, tak je vsude psana sama spina, ze se jedna o nepovedeny motor, v servisu je to auto casteji nez na silnicich, nikdy vice atd...

Je zde alespon nekdo kdo je s timto motorem spokojen? Nebo jsem se napalil?

Dekuju za odpoved.

Radek Cerny

Ahoj Radek,

tak Ondo - Ol@f ho má...nabehané 130tis. a je spokojný, aj keď sa strachuje o turbo. Tie straršie ročníky boli problémové..dúfaj, že sa ti to vyhne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, proč nejste v knajpě?

Ja to take nechapu....pros nejste v knajpe....

aha... skaja je jeste na plech .. no ja mu pujcil notes... ale nedal jsem mu heslo .... hi hi hi a skaja je na zamecku a ja jsem mimo zamecek .. tak to je v hajzlu a krozo je tu semnou.. tak to as jen tak nepujde.. no heslo mu davat nebudu on by tam sledoval nejake ty rodinenne cunarny.. to proste nejde.. asi bdete muset pockat nez dojedu .. jel jsem knasim.. neco tu podelam .. pojedu do makra... a potm jeste nakoupit do tesca ale myslim si ze kolem 19 hodiny bych mel byt na zamku....jen doufam ze me to nebude chtit na hekovat... hi hi hi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

zdravim Vas vsechny. Minuly tyden jsem zakoupil Octavii 2, 2.0/103KW, najeto 90 tis., vyroba 2/2006. Hvizda v ni turbo, coz mne trochu znepokojuje. Vzdy predtim jsem jezdil v benzinu a nemam s tim zkusenosti. Nicmene auto se mi velice libi a hned jsem si jej zamiloval. Ale kdyz jsem zacal prochazet web, zda je to hvizdani u turba normalni, tak je vsude psana sama spina, ze se jedna o nepovedeny motor, v servisu je to auto casteji nez na silnicich, nikdy vice atd...

Je zde alespon nekdo kdo je s timto motorem spokojen? Nebo jsem se napalil?

Dekuju za odpoved.

Radek Cerny

prispevok o hlucnych turbach na TDI motoroch... http://www.cimbu.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, nepřekrucuje, po vnitřním obvodu řadičky jsou jemné drážky a na vnějším obvodu tyče na kterou jí nasazuješ jsou také jemné drážky a je to stažene k sobě převlečným kroužkem přes tu čás řadičky přes kterou je to nasazené, ještě sem někde četl že ten kroužek je na jedno použití a že se má pokaždé mněnit.

Ale pokud budeš mněnit pouze tu hlavici tak i tak budeš muset vytáhnout tu ten rámeček s manžetou ze středového sloupku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, nepřekrucuje, po vnitřním obvodu řadičky jsou jemné drážky a na vnějším obvodu tyče na kterou jí nasazuješ jsou také jemné drážky a je to stažene k sobě převlečným kroužkem přes tu čás řadičky přes kterou je to nasazené, ještě sem někde četl že ten kroužek je na jedno použití a že se má pokaždé mněnit.

Ale pokud budeš mněnit pouze tu hlavici tak i tak budeš muset vytáhnout tu ten rámeček s manžetou ze středového sloupku.

Tak to je blbé protože mám zalepenou tu díru okolo Construktu jak je ten zámek.To bude ještě sranda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je choroba asi tu na fore :smich: :smich: :smich:

teď se směješ, ale sem zvědavej za jak dlouho si jí taky pořidíš, prostě v interiéru vypadá o třídu lépe než O2 řadička

V ponděli bych ji mohl mít na poště...jsem na to zvědavej jako blázen.

buď v klidu, určitě Tě nezklame ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...