Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Pekné od teba Romane, že si si spomenul... ;-))))

Doma síce mám notebook s bezdrátovým pripojením takže by to problém nebol, ale neche sa mi ho prenášať...

Teraz som v druhej práci, cez týždeň od 7 do 15 "normálne" pracujem a po večeroch a víkendoch si privyrábam na taxíku a to som v podstate stále na telefóne, teda pokiaľ si nespravím voľno a vtedy sa presmerujem na kolegu... Takže vlastne cez týždeň nejaké postávanie po vonku moc nerobím a ani nie je kde, máme tu len jendo miesto na taxi na parkovisku pred tescom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono vůbec se mi na Scoutu nelíběj barvy které jsou na např.na normál OII super...z vyjímkou Capučína,ta je pěkná na každý škodovce,ale zas taková šedá graphite(jinak můj favorit)..teda dnes je to o kapku tmavší šedá anthracite se mi na Scoutu vůbec nelíbí...

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ĺubinob: ted před 10 minutama jsem na Tebe myslel...šel jsem z oběda a kousek od nás je stanoviště taxiku...a tak tam stáli tři taxiky a dva řidiči z nich pospávali na volantu-hned jsem si na Tebe vzpomněl.Ty máš v autě noutase s připojením nebo jak?

Roman ako si si mohol také myslieť, že Lubino pospáva lol to robia skôr príslušníci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...