Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Jj,normál a i Paroubek na tom letišti stál úplně sám....Topolánka tam potkávám celkem pravidelně a vždy byl taktéž sám.....Co mě ale překvapilo bylo že i Klause nějak zvlášt moc nehlídaj.....To bylo tak červenec,srpen 2008 kdy firma se kterou spolupracuju pořádala celodenní párty v Golf-clubu-Konopiště a když jsem se tam šel ještě z jednim klukem cournout po areálu,tak najednou proti nám šel Vašík Klaus..přecházel z jednoho báráčku do protějšího a byl úplně sám....až když jsem se vracel,tak už u toho baráku stála A8 a nějakej borec z ochranky....ale nic extra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hazel jsem to k sobe do vlakna, ale hodim to i sem, mozna si toho tady vsimne vice lidi...

zajimavy clanek

zajimavy clanecek, hlavne si prectete ty fraze napr: ..."Mám zájem o velmi luxusní, reprezentativní, vybavený a prostorný vůz. Polsky: Macie Fabie? :smich:

Jinak co jsem se dival, tak u nas treba vyjde naftove RSko v DSG na 805tis a u nich na 675tis... docela rozdil co :)

edit: opraven odkaz

Editováno: , autor: Michal K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se můžeš přesvědčit....Dušní 12,Ph1...bydlí tam ta jeho hvězda....Pravidelně tam cestuje z kočárkem oblečenej jak 16letech puberťák..všichni s toho baráku se mu smějou s tim co má vždycky na sobě.....Ti ho někdy blejsknu mobilem.....tyhle dementy z vlády potkávám bohužel celkem často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlosi... když ty testy jsou prostě přitažený za vlasy... ano, nemá to dole takovej krouťák... jestli to nebude tím, že je to atmoséra lol... no nic... mě to na to moje "závodění" stačí... nikdy jsem s ničím silnějším nejezdil.... turbo efekt mi taky nechybí.... takže já jsem valstně spokojenej! :)

Michale Káááá... mě ten odkaz nejde! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jako u Suchánku! Včera mě nasrali v hospodě reálny...mám narozky cca za měsic tak jsem chtěl pronájmout hospůdku a uspořádát turnaj v ping pongu.Přišli by kluci z práce a nějaky ty známy.Napočítal jsem cca 30 lidi.A ten debilní vrchni mě řekne že chce za pronájem sálu 3000,-Chápete to???

Jemu je asi málo že mu uděláme utratu a tak chce vic...lidi jsou nesoudny! Seru na něj a na jeho hospodu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hazel jsem to k sobe do vlakna, ale hodim to i sem, mozna si toho tady vsimne vice lidi...

zajimavy clanek

zajimavy clanecek, hlavne si prectete ty fraze napr: ..."Mám zájem o velmi luxusní, reprezentativní, vybavený a prostorný vůz. Polsky: Macie Fabie? :smich:

Jinak co jsem se dival, tak u nas treba vyjde naftove RSko v DSG na 805tis a u nich na 675tis... docela rozdil co :)

edit: opraven odkaz

Zvláštní ceny čeče. Jako by se to vyrábělo v Polsku co ?? Kde udělali soudruzi od Škodovky asi chybu ???? :aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...