Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

A oni si tukaji na čelo,vid? Proč na nás ta Octávka troubí??? Asi nějakej známej či co? :smich:

Ty musiš bejt dobrej nervák člověče!!!

Ale jinak už aby to pokutovali protože je fakt že jsem taky nasranej ale rozhodně se kvůli tomu v autě nerozčiluju protože pak bych musel mít šedivé vlasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neni nic drahýho....stačí flaška nějakého dobrého moku a máš RZ jakou chceš......Akorát se prý pořád dost platí za takové ty 0008 apod.,ale to bych nechtěl.....tohle co používám já neni nic moc nápadnýho,to má mraky aut

Známej šel takhle před pár lety přihlásit nového Passata a dostal bez jakého-koli úplatku RZ: 0990 nebo brácha před časem taky dostal aniž by chtěl 8228....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odhlasenim neni problem, ale s prihlasenim. Co treba vsetko absolvovat. Ci je potrebne robit kontrolu originality aj ked som prvy majitel a tak. Preklady apod.

Při každém přehlášení vozidla se musí dělat evidenční prohlídka. Při dovozu z ciziny i technická prohlídka. vastaví ti nový TP :palec2:

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě napadlo založit jedno téma, ve kterým můžeme doslova chatovat... každý večer se tu scházíme a píšeme do všech témat tady v naší sekci OII... a mě už prudí přepínat mezi Hubeňourkem Oteásnkem, hifi car anebo snad Turbem pro každý den... lol ... co vy na to??? ;)

Myslím, že to tak špatný nápad není, projíždění 8 témat už mě taky nebavilo a když u SUPů maj vlastní Hospodu, proč ne u OII :palec:

Vyvěšuju, i když to stejně asi bude pořád nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ĺubinob: ted před 10 minutama jsem na Tebe myslel...šel jsem z oběda a kousek od nás je stanoviště taxiku...a tak tam stáli tři taxiky a dva řidiči z nich pospávali na volantu-hned jsem si na Tebe vzpomněl.Ty máš v autě noutase s připojením nebo jak?

Vorlajz: chápu že to je k vzteku ale některé typky prostě nepředěláš :aggressive:

Luke: přijedeš na škodahome už konečně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...