Přejít na obsah

Mimoňských válek XIV.


Doporučené příspěvky

Všichni nadšenci tuningu POZOR!!!

Už jen pár týdnů nás dělí od Mimoňských válek XIV.!!

Tradiční víkendová akce vypukne v pátek 8.5.2009 odpoledne

Přípravy vrcholí, finišujeme na plný plyn

Důležité sdělení: Přestože je pátek 8.5.2009 svátek, nejezděte na letiště dopoledne, areál bude otevřen až v odpoledních hodinách!!!

2. z novinek: Kyvadlová doprava po areálu, aby se omezilo zejména riziko nočních jízd a exhibiční závody scooter-racing

¨Všichni nadšenci tuningu POZOR!!!

http://www.mimonskevalky.cz/

:palec2:

PROGRAM MV 14

pátek 8.5.2009 od 15.00 hod. Volné tréninky driftů - jen registrovaní závodníci

17.00 - 21.00 Volné jízdy sprintu na 1/4 míle, slalom, rychlostní zkouška

20.00 hod. Dámská erotická myčka

21.00 - do rána Volná zábava s párty na volném prostranství s programem

sobota 9.5.2009 9.00 hod. DRIFTY, registrace - kvalifikační jizdy (v sekci driftů za sprinty)

9.00 - 11.00 Volné jízdy, registrace do závodu ve sprintu na 1/4 míle

9.00 - 16.00 Gumování, slalom, Best car audio, rychlostní zkouška, Dynocup, Show & Shine pod záštitou Jack Jones s doprovodným programem

11.00 - 12.00 Exhibiční závody rychlých vozů

cca 11.30 hod. Spanilá jízda clubů

11.30 - 15.30 Kvalifikace, TANDEM BATTLE - hlavní finální jízdy v driftech, vyhlášení vítězů v driftech

12.00 - 16.00 Sprint na 1/4 míle o poháry (měření časomírou)

16.00 hod. Exhibice driftujích aut

17.00 hod. Vyhlášení výsledků, po jeho skončení volné jízdy

po setmění pokračování párty na volném prostranství

neděle 10.5.2009 Konec akce, areál UZAVŘEN ve 12,00 hod.

Cena 600,- kč

Vstupné se platí za auto bez ohledu na počet osob. Pěší jsou znevýhodněni vstupným 300,- kč za osobu z důvodu zákazu parkování na příjezdových komunikacích (v případě porušení zákazu hrozí odtah společně s nemalou pokutou).

příklady:

auto + řidič = 600,-

auto + řidič + 3 pasažéři = 600,-

3x pěší = 900,-

Vstupné platí všechny tři dny a je v něm obsaženo startovné ve všech soutěžích vyjma sprintu na 1/4 míle, měření audia a Dynocup.

V ceně obdržíte i srazovou samolepku (můžete si ji vyzvednout ve stánku vedle OFFICE karavanu oproti kontrolnímu ústřižku ze vstupenky) a možnost se účastnit párty.

Sprint na 400m = 100,-Kč

Dynocup = 800,-Kč

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Já určitě jedu. Je to sice mega akce, ale to já rád. Spoustu kun spoustu hlastu. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu taky nechapu.. 500,- za auto jako minulej rok bylo akorat... pokud clovek jede ve vice lidech v aute tak se to da, ale pokud nekdo jede sam tak je to za 600,- predrazeny..

...chapu ze pronajem, zachranka, hasci, casomira, velkoplosny obrazovaky, brigadnici, toi budky atd. stoji statisice... ale na posledni Mimon prijelo ca 5450,- platicich aut ... uz minulej rok to Sandymu a Monice aspol. vydalo 2 725 000,- hrubeho a to nepocitam vydelek za stanky a akrakce.. ... tak nechapu tech letosni zdrazeni na 600,- ..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vás chápu. Jed tam třeba sám tak to je o ničem. Ale já tam jedu s partou a bude nás tam hodně takže to bude dobré. Navíc snad seženu i volňásky. Protože 600Kč to je fakt, už je to řekl bych nemorální. Obzvlášť, když tam má jet někdo s hodně upraveným autem do kterého moc lidí nenacpe a jede sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byl zatim jen na Mimoni jak tam zrovna někoho přejeli pak na Týnci a ted v Příbrami a musim teda taky říct že se mi víc líbil Týnec a Příbram. Cena je tam pevná a i když dám v Týnci víc jak v Mimoni(tam jedu v 5 lidech takže 600 pro nás neni moc) tak stejně radši pojedu do Týnce. Mám to i blíž kousek za Slanym takže pár kilometrů. Týnec se mi zdál asi nejlepší i dobře organizovanej. Stejně ale na Mimon přijede zas skoro stejnej počet aut jako minulej rok :)

Editováno: , autor: Sentinel1988
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, tak koukám, že to má velkej úspěch. Ono tam ale stejně přijede jako vždycky dost lidí, který to zaplatí, protože to přece neotočej kvůli kilu. Jó holt krize udeřila plnou silou, tak pořadatel musí myslet na ještě horší časy a napakovat se do foroty. Všichni obchodníci v obavách zlevňujou, tak panáček to zkusil obráceně. Tak mně taky připište do seznamu těch, co mu na to serou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Docela pěkných pár let se těším na Mimoň, ale co slýchám od svých vrstevníků a kamarádů, tak nějak ztrácím chuť, navíc jsem kousek od Brna a za tu štreku to prej nestojí, takže postupně narustající cena je pro mě teky, tak nějak nepochopitelná. Takhle ždímat svoje "hosty". :feve: to se jim na to můžu taky :prc:lol Znám spoustu jiných srazů který jsou tak nějak mé peněžence bližší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena je naprd no. Mě se Mimoň líbí. Ale jak říkám chce to jet s partou. Protože je tam milion lidí a nikoho nemáš šanci najít potkat.

Hafo stánků s pivem a jídlem takže piješ žereš koukáš po kunách a taky jsou tam ty auta že, hafo aut :smich:

Tohle je méně o tuningu a více o zábavě.

Doufám, že už snad dostanu hvězdičku u vstupu :smich: kua celý ty roky tuním a nic. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejně bude pršet :p

Jen blbni. Minule jsme přijeli u stánku s pivem začla vychřice schovali jsem se pod slunečník vychr takový že to bylo k hovnu pršelo ze všech stran pak ten stůj na, kterém jsme stáli rupl a všech 10lidí spadlo na zem do louže takže mokrej všude.

Ty voe tam snad nikdo nejede. Tam budu sám lol tak to dostanu pohárek bo tam budu jediná octavia? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...