Přejít na obsah

BRZDOVE TRMENY - BARVENI


Davon

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Tak jsem si taky natřel třmeny na autičku, použil jsem Hammarit- žlutá. Je potřeba to lakovat? Popř. čím? Jinak myslím, že to nevypadá špatně ;)lol

Nic se lakovat nemusí. Jen to musíš pěkně pravidelně umývat, aby byli pořádně vidět. Koukám, že jsi to vzal i s destičkama. :)

To já jsem ty destičky vyndal, sundal jsem kotouč, třmen jsem opět přišrouboval a pak se to dělalo nádherně. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to tu ještě asi nebylo ,musim dát do bazaru - koupím dřevěný špalek lol

Proč ne..já používám špalky z tvrzené překližky..používají se i na náklaďáky a nadrozměrné náklady..drží spolehlivě..a pořád je to dřevo, takže neklouže a nedře..

Mezi námi, pořád lepší, než přijít ráno k autu a ono nábojem na zemi..nechce se mi pořád nandavat kolo, když je to do druhého dne sundané kvůli druhé vrstvě a hydraulice zas tak nevěřím, přece jen se může stát cokoliv a může povolit. To dřevo jako podložka ne

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ja jsem to nabarvil dvakrat zakladni jak bubny, tak trmen vepredu cervenou zkladni, pak dvakrat cervenou povrchovou a je to parada.Na trmenu se barva vypalila brzdenim ,trochu ztmavla a drzi, jak pripbita 3 roky. To jsem delal na otcovej oktavce, a nedavno jsem to delal stejnym zpusobem na svoji. Uplne vobyc barva. Jo a hlavne to chce ocelakem poradne ocistit!!!!Ocisteni je zaklad :palec2:

post-8151-1189338413_thumb.jpgpost-8151-1189338398_thumb.jpg

post-8151-1189338341_thumb.jpgpost-8151-1189338579_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vinca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Alkyton jsem použil i já a musím říci, že drží dokonale. Podívej na stranu 10, je tam fotky té barvy - plechovky. Mě jí doporučili v prodejně, že je to něco jako Hamerit nebo jak se jmenuje, jen je to od jiné značky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alkyton jsem použil i já a musím říci, že drží dokonale. Podívej na stranu 10, je tam fotky té barvy - plechovky. Mě jí doporučili v prodejně, že je to něco jako Hamerit nebo jak se jmenuje, jen je to od jiné značky. :palec2:

nemate nejakej link cerne barvy\ na bubny??nikde jsem nic nenasel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bauraku prosim te, mame stejnou barvu kary, ale ja si naprosto nevybavuji jakou to mas natrene, zda zelenou ci cervenou? Nebo snad uplne jinou? Diky

Ja jsem to delal stribrny ;)

Jak to vypadá ve štříbrné?Pokud tu máš již foto nereaguj,jinak mohl by jsi mi pro inspiraci.Mám stříbrnou oO1 a láká mě stříbrná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem...tak jsem si nechal poradit tady na diskuzi a natřel jsem štětcem třmeny Hemerritem (nebo jak se o píše), hladká zelená...a jsem nedmíru spokojenej. Skutečně je to hodně blízko k origo zelený na RSkách:-) Fotky přikládám....:-)

post-3884-1208073575_thumb.jpg

post-3884-1208073579_thumb.jpg

post-3884-1208073583_thumb.jpg

post-3884-1208073587_thumb.jpg

Editováno: , autor: spolda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo jenomze kazda ma jiny vlastnosti nevim kterou vzit

Nelam si s tím hlavu barevné třmeny ve předu dělám srejem na třemeny, který koupíš všude třeba Motip stačí a drží, a černou dozadu na bubínky používám obyčejnou nejlacinější matnou co v drogerii najdu- a drží (teda když ten podklad pořádně připravíš-a to musíš vždy) jinak jsem zkoušel i černej hammerite štetečkem a taky v pohodě-jen se mi nelíbí, že byl lesklej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Panové kdyby měl někdo zájem o barvu na třmeny a bubny

post-17654-1210627049_thumb.jpg post-17654-1210627053_thumb.jpg

post-17654-1210626523_thumb.jpg

Je to dvousložková barva

Balení obsahuje 90ml laku 30ml tvrdidla a 150ml čističe ve spreji. Barva se nanáší štětečkem.

1 balení vystačí na 1 auto.

Mam červenou, modrou a stříbrnou.

- chrání proti působení olejů

- chemikálií a korozi

- balení obsahuje čistící sprej a dvousložkouvý lak

- Top kvalita od FOLIA TEC

Cena 500Kč

Editováno: , autor: McEver4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...